inzercia, predaj, predám, bazár

3D myš

Kategória: Myši

Ponúkam na predaj 3D myš, ktorá je určená hlavne pre architektov a 3D grafiku.
Cena 80 eur, dohoda je možná.
3D myš
Podobné inzeráty
[PREDÁM] Herná myš Razer Mamba Elite
Predám používanú hernú káblovú myš Razer Mamba Elite. Myš už neobsahuje záruku ale je plne funkčná bez povrchových škrabancov či technických škôd. Známky použitia vykazuje iba spodok, je ošúchaný, ale nie je to cítiť pri hraní. Technické parametre: USB myš vhodná pre pravákov, optická, viacfarebné podsvietenie, 16000DPI, dĺžka kábla 2.1 m, rýchlosť reakcie myši 1 ms... Optická funkcia ručí za presnú odozvu. Myš predávam za 40€ (+ dopravné). Malá zľava v prípade ak zaplatíte kartou vopred (mám TatraBanku). Možnosť osobného odberu ak ste z Nitrianskeho kraja. V prípade akýchkoľvek otázok ma kontaktujte e-mailom alebo na mojom telefónnom čísle.
Predám wireless myš DELL
Predám DELL myš MS5120W (s bočnými tlačidlami) alebo MS3320W. Myš je úplne nová, nepoužívaná. Veľkou výhodou je možnosť zapojenia cez bluetooth alebo cez usb port. V balení je aj batéria. Cena za MS5120W - 12 EUR Bližšie info: Cena za MS3320W - 10 EUR Bližšie info:
Herná myš razer viper ultimate mercury s charging dock
Chcem predať túto úžasnú myš dôvod predaja je že sa už nedala vrátiť do myš má jemné podsvietenie z vrchu 20000dpi a je určená pre prvákov aj pre ľavákov myš je v perfektnom stave nemá ani škrabanček jej pôvodná cena je 165€
Nova herna mys Asus ROG Gladius II Origin
Predam novu nerozbalenu hernu mys Asus ROG Gladius II Origin. Výkonná herná myš Asus ROG Gladius II Origin v čiernom ergonomickom prevedení je určená pre pravákov. Je vybavená optickým snímačom s nastaviteľným rozlíšením až 12 000 DPI pre presné a precízne snímanie a 6 programovateľnými tlačidlami. Tlačidlá myši disponujú odolnými spínačmi Omron so životnosťou 50 miliónov stlačení. Výsuvný mechanizmus vymeniteľných spínačov ROG umožní rôzne nastavenia prítlaku pri kliknutí. Súčasťou je štýlové podsvietenie Aura RGB s podporou Aura Sync pre synchronizáciu s ostatným príslušenstvom. K zariadeniam sa myš pripojí pomocou odnímateľného USB kábla – v balení sa nachádza 1x 2 m opletený kábel a 1x 1 m gumový kábel.
Vertikálna myš Eternico Rechargeable MV450
Ergonomická vertikálna myš Eternico je prevenciou proti syndrómu karpálneho tunela Integrovaná 500 mAh Li-Ion batéria Výdrž batérie v RGB režimu je až 26 hodín, bez režimu RGB až 66 hodín Doba nabíjania je 3 hodiny Dobíjací USB-C kábel s dĺžkou 1,5 metra súčasťou balenia Bezdrôtová PC myš Eternico Rechargeable Vertical Mouse MV450 disponuje RGB podsvietením (4 režimy a možnosť vypnutia) Možnosť pripojiť až k trom zariadeniam súčasne Protišmykový, pohodlný a príjemný Soft-Touch povrch 8 tlačidiel vrátane kolieska, tlačidiel vpred a vzad či na zmenu DPI ON/OFF tlačidlo na vypnutie myši pri prenášaní Životnosť tlačidiel až 1 000 000 kliknutí, pre pravé a ľavé tlačidlo až 3 000 000 kliknutí Nastaviteľné DPI – 800/1 200 (predvolené)/1 600/2 000/2 400 Odozva 4 ms (2,4 GHz)/8 ms (Bluetooth) Dosah až 10 metrov (2,4 GHz) a 8 metrov (Bluetooth) Plug and Play inštalácia 2,4 GHz nano prijímač, ktorý je možné uložiť do tela myši Nízka hmotnosť – vhodná na prenášanie Myš je nová - nepoužitá! Vhodná aj na hranie.
Bezdrôtová myš
Predám takmer nepoužívanú bezdrôtovú myš Speedlink SL-6313-BE-01 modrej farby. Myš je ako nová. Základný popis: 3-klávesová myš, 2,4 GHz bezdrôtová technológia pre dosah až 8m, optický senzor, 1600 DPI, kompaktný nano prijímač uschovateľný vnútri myši, vrátane batérie AA (VARTA) pre okamžité použitie Spôsob doručenia: osobné vyzdvihnutie v Žiline (po vzájomnej dohode doveziem kdekoľvek v rámci mesta) dobierka Inzerát platný do vymazania. ***Pozri všetky moje inzeráty***