inzercia, predaj, predám, bazár

Animátor v Škole v prírode 2023

Kategória: Brigády

Sezónna PONUKA BRIGÁDY:
Hľadáme animátorov do škôl v prírode v termínoch:

17.4. - 21.4.2023
24.4. - 28.4.2023
01.5. - 05.5.2023
08.5. - 12.5.2023
15.5. - 19.5.2023
22.5. - 26.5.2023
29.5. - 02.6.2023
05.6. - 09.6.2023
12.6. - 16.6.2023
19.6. - 23.6.2023

Zábavná a jednoduchá práca v kolektíve detí a mladých kolegov. Hľadáme zodpovedných ľudí!

Podmienky:
- min. 18 rokov,
- vzťah k práci s deťmi a mládežou,
- prax výhodou,
- trestná bezúhonnosť,
- ostatné zaškolíme :-)


Náplň práce a benefity:
- animačný program od 14:00 - 21:00,
- turnusy od pondelka do piatku,
- krásne slovenské lokality, luxusné ubytovacie zariadenia,
- strava a ubytovanie grátis,
- krátkodobá aj dlhodobá brigáda,
- možnosť odrobiť iba 1 turnus alebo aj viac,
- osobnostný rozvoj, raketový kariérny rast,
- odmena pre začiatočníka min.115€ NETTO/1 turnus až do 160€ ako hlavný vedúci + kvalitatívny bonus.


Kontakt
klara@


alebo priamo na

budú v nasledovných miestach:
04.3. Bratislava
11.3. Trenčín
18.3. Banská Bystrica
Animátor v Škole v prírode 2023
Podobné inzeráty
Animátor sezónna 2023
Si študent, ktorý si hľadá prácu na leto? Alebo len túžiš cestovať, spoznávať nových ľudí, máš pozitívny vzťah k deťom a športu? Tak hľadáme práve TEBA !!! Poď s nami spoznávať nové destinácie v Európe Miesto práce: Chorvátsko, Čierna Hora Termíny nástupu: 01.05.-30.09.2023 PLAT: od 800 EUR /NETTO / MESIAC, v závislosti od Vašich skúseností a schopností BONUS 70 EUR za každý plne odpracovaný mesiac po ukončení turnusu Jazyk: anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, nemecký jazyk veľkou výhodou, každý ďalší jazyk je plus. Turnus: minimálne 3 mesiace Požiadavky na personál: vek od 18-35 rokov, animátor by mal byť komunikatívny, empatický, energický, mal by mať chuť pracovať, mal by mať pozitívny vzťah k deťom a športu. Pracovná pozícia: šéf animátor, športový animátor, detský animátor, allround animátor, animátor – tanečník, animátor – choreograf
Animátor-animátorka - sezónna 2023
Si študent, ktorý si hľadá prácu na leto? Alebo len túžiš cestovať, spoznávať nových ľudí, máš pozitívny vzťah k deťom a športu? Tak hľadáme práve TEBA !!! Poď s nami spoznávať nové destinácie v Európe Miesto práce: Chorvátsko, Čierna Hora Termíny nástupu: 01.05.-30.09.2023 PLAT: od 1000 EUR /NETTO / MESIAC, v závislosti od Vašich skúseností a schopností BONUS 70 EUR za každý plne odpracovaný mesiac po ukončení turnusu Jazyk: anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, nemecký jazyk veľkou výhodou, každý ďalší jazyk je plus. Turnus: minimálne 3 mesiace Požiadavky na personál: vek od 18-35 rokov, animátor by mal byť komunikatívny, empatický, energický, mal by mať chuť pracovať, mal by mať pozitívny vzťah k deťom a športu. Pracovná pozícia: šéf animátor, športový animátor, detský animátor, allround animátor, animátor – tanečník, animátor – choreograf
Animátor voľného času školy v prírode
Hľadáme animátor do školy v prírode v rekreačnom zariadení Stará Myjava. Pracuje sa na týždenne turnusy (pondelok - piatok) Ubytovanie a strava zabezpečené Mzda za týždeň je 160€ Podmienky 18+ Zodpovednosť Vzťah k deťom Viac info - alebo tereza@
TÁBOROVÝ ANIMÁTOR
Animátor v letných tábroch a školách v prírode. Práca na dohodu od Apríla do Augusta 2023. Počet turnusov si určujete podľa seba (od jedného týždňa až po celú sezónu). Podmienky: - 18 až 39 rokov - vzťah k práci s deťmi a mládežou - prax výhodov (nie podmienkov) - ostatné ťa naučíme Ponúkame: - práca v skvelom kolektíve - nové skúsenosti - ubytovanie, stravanie - odmena za turnus 140€ Registuj sa tu: Poprípade píšte email. Prosím nevolať.
| Práca v hotelierstve a gastronómii | Bibione, Taliansko |
Miesto výkonu práce: Taliansko (Bibione a Lignano) Trvanie: 15.5.2023 – 31.10.2023 (práca je možná aj na kratšie obdobie v rámci uvedených dátumov, ale budeme uprednostňovať uchádzačov, ktorí majú záujem pracovať 3 a viac mesiacov) Úväzok: Plný úväzok na taliansku pracovnú zmluvu na dobu určitú alebo stážistická zmluva Mesačný plat: 1100 € – 1600 € netto podľa pozície + príplatky (po sezóne je vyplatená aj alikvótna časť 13. platu) Pozície: Čašník, Pomocný kuchár, Recepčná, Barman, Animátor Pracovná doba: 6 dní v týždni, 7 hodín denne (40 hodín týždenne) + možnosť nadčasov. Náplň práce: Čašník: Obsluha pri bufetových stoloch, objednávanie nápojov Pomocný kuchár: Pomoc pri príprave jedál Recepčná: Komunikácia s klientami, check-in, check-out Barman: Príprava nápojov a obsluha zákazníkov pri bare Animátor: Organizácia voľného času pre deti Ďaľšie informácie / Benefity: – Odmeny za nadčasy + príplatky za prácu cez víkend – Zabezpečené ubytovanie a strava 3x denne aj v nepracovné dni – Možnosť využívať hotelový bazén a pláž mimo pracovnej doby bezplatne – Zabezpečená zdravotná starostlivosť u miestnych lekárov – BOZP zabezpečené vopred online – Zabezpečená cesta (potrebné uhradiť) – Zabezpečené poistenie (potrebné uhradiť) – Zabezpečené vybavenie potrebných dokumentov v spolupráci s talianskou ambasádou (Codice Fiscale – daňové číslo potrebné pre prácu v Taliansku) – Vystavenie potvrdenia o absolvovaní stáže Požiadavky: – Prax v odbore je výhodou – Znalosť cudzieho jazyka (angličtina, taliančina, nemčina) je výhodou – Potravinársky preukaz v prípade čašníkov a kuchárov – Flexibilita, komunikatívnosť, zodpovednosť, chuť pracovať – Vek od 18 rokov V prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky, mailom, alebo vyplňte formulár priamo na našej web stránke. Formulár pre záujemcov o zamestnanie: Telefón: Mail: info@
Práca V Grécku PRE ŠTUDENTOV Počas Letnej Sezóny
Práca V Grécku PRE ŠTUDENTOV Počas Letnej Sezóny V Luxusných 4* A 5* Hoteloch! Informácie o ponuke: Hotelový personál -čašník, barman, chyžná ,pomocný personál, animátor. Pracovník musí byť flexibilný, ide o kumulovanú pozíciu a rotáciu v rámci hotela. Termín nástupu: apríl - júl 2023 Druh pracovného pomeru a dĺžka pobytu: Brigáda - min. 2,5 mesiaca – max.6 mesiacov Plat: od 900 EUR mesačne v čistom + sprepitné v profesiách ako čašníčka, chyžná.. Požiadavky na zamestnanca: AJ komunikatívna znalosť Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: Pomocná sila v hoteli - upratovacie práce, pomocné sily do kuchyne, chyžné.... Čašník/čka - bez predchádzajúcich skúseností - Príprava stolov, nastieranie. Servírovanie jedál, nápojov. Debarasovanie. Upratovanie stolov. Umývanie pohárov. Kuchár/ka - bez predchádzajúcich skúseností - príprava teplých a studených predjedál, hlavných jedál, zostavovanie menu, príprava jedál pre zákazníkov. Recepčný/á - Telefonický a osobný kontakt s klientom, príjemné vystupovanie, zapisovanie rezervácií ubytovania. Pomoc hosťom s riešením otázok. Animátor - príprava a realizácia programu na voľný čas pre klientov hotela Záchranár/Lifeguard - na pláži, pri bazéne, aqua parky Benefity: Práca je vhodná ako pre jednotlivcov tak aj pre páry, skupinky, so znalosťou AJ, umiestňujeme študentov SŠ a VŠ. Pracuje sa 6 dní v týždni, 1 deň osobné voľno Tips - sprepitné od hostí hotela. Každý hotel navyše môže poskytnút rôzne dalšie výhody v podobe osobných prémii/bonusov po ukončení zmluvy, vo výške cca 100 eur, príp. preplatenie letenky spät, respektíve vyššiu základnú mesačnú mzdu. Pokiaľ uvedené výhody budú poskytnuté, budú riadne zapracované v kontrakte medzi hotelom a študentom. Písomné referencie - odporúčanie od manažéra príslušného hotela. V prípade záujmu o pracovnú ponuku nás kontaktujte mailom , telefonicky alebo osobne : ALEKO recruitment agency, Volgogradská 13 ,080 01 Prešov , mail : praca@, tel.č. : 0907 53 00 16