inzercia, predaj, predám, bazár

Bluetooth keyboard

Kategória: Klávesnice

Predam klavesnicu ,len osobný odber
Bluetooth keyboard
Podobné inzeráty
Apple Magic Keyboard 2 Gen.
Na SMS nereágujem.. Písať email alebo volať Pon - Piatok medzi 8 a 17.00Hod. Predám originál Apple klávesnica - Magic Keyboard. Klávesnice sú nové nepoužité ešte nerozbalené z fólie. Boli vymenené vrámci záruky na nový kus! Ku každej klávesnici je aj originál nový kábel na nabíjanie! -Apple Magic Keyboard 2 - A1644 EMC2815 layout French a Italian cena 50€/kus. Osobný odber Bratislava Nové Mesto. Dobierky nie! -Kto má záujem písat priamo správu cez formulár pod inzerátom.
Microsoft Wedge Mobile Keyboard, Bluetooth
Bluetooth klávesnica, používal som su s Android zariadeniami (napr. samsung galaxy tab s6 lite), nefunguje na Windows ani Apple, teda aspoň ja som to nerozbehol. popis:
Microsoft Wedge Mobile Keyboard
Predám túto klávesnicu, viac info na
Satechi Klavesnica X2 Slim + Mys Satechi M1
Na predaj v 100% stave, velmi malo pouzivanu klavesnicu aj mys. Spolu za 70eur Satechi Slim X2 Slim Bluetooth Wireless Keyboard – Space Grey – US - Klávesnica kancelárska, membránová, bezdrôtová, podsvietená, sivá, nízkoprofilové klávesy, americká lokalizácia klávesov, Bluetooth Satechi M1 Bluetooth Wireless Mouse – Space Gray Myš bezdrôtová, bluetooth a USB-C, symetrická, optická, 3 tlačidlá, dotykové, čierna a titánová Krabica, nabijanie cez USB
Klávesnica Microsoft Comfort Curve Keyboard 2000
Predám klávesnicu Microsoft Comfort Curve Keyboard 2000. Používaná, v zachovalom stave. Nižší zdvih, dobre sa na nej píše.
Apple Magic Keyboard s Touch ID a Numerickou klávesnicou
Na SMS nereágujem.. Písať email alebo volať Pon - Piatok medzi 8 a 17.00Hod. Predám nová Apple Magic Keyboard s Touch ID a Numerickou klávesnicou, čierna. Model: MMMR3F/A, A2520 -Klávsnica je nová -Záruka Osobný odber Bratislava Nové Mesto. Dobierky nie!