inzercia, predaj, predám, bazár

Bosch, pracovné kraťasy, TOP kvalita

Kategória: Šortky

Sleduj Monterkovo (viď. obrázok v tomto inzeráte) pre dodatočnú zľavu a produkty:Veľkosť 50 52 54 56 58
Veľkosť 50 + tričko M = 35€ (Bosch tričko)
Codura tkanina, super kvalita a dizajn.
Zasielam na dobierku, poštovné 4,4€Mám aj iné oblečenie, (topánky Engelbert Strauss) nohavice Bosch, a topánky na predaj, ak potrebujete inú veľkosť napíšte, pošlem Vám fotky.
Zasielam aj na dobierku.

Pozrite si aj moje ostatné inzeráty :)
Bosch, pracovné kraťasy, TOP kvalita
Podobné inzeráty
Kraťasy, sukne, krátke pyžamo, košieľka na spanie
Čierne kraťasy S/M Americké kraťasy S Biele kraťasy veľkosť 28 Tmavomodré kraťasy veľkosť 29 Kostrové kraťasy veľkosť 36/38 Bledomodré kraťasy veľkosť 38 Sukne obe S/M Overál S/M 4€ Pyžamo vrch S menšie M, spodok S/M cena 5€ Pyžamové kraťasy veľkosť XS-M cena 3€ kus Kraťasy kus 4€ Sukňa kus 5€ Písať sms alebo mail
Dámske kraťasy
Predám rôzne typy kraťasov - na bežné nosenie, na šport ale aj na elegantný spôsob napr. ku blúzke. Veľkosť: XS/S Značky: H&M, SHEIN Osobný odber Košice. Viem poslať poštou po prevode celej sumy na účet (+3€ poštovné) alebo na dobierku v prípade vyplatenia poštovného vopred na účet (4€). Telefónne číslo je vymyslené, poprosím o kontakt mailom. Cena: - staroružové kraťasy (nové, s vysačkou) - 6€ - čierne športové kraťasy - 2€ - bielo-béžové kraťasy - 2€ - fialové kraťasy - 2€ - zelené kraťasy - 1 € Kliknutím na moje meno si zobrazíte moju celú ponuku oblečenia - možnosť vyskladať balík.
Dámske kraťasy
Bielo farebné kraťasy - veľkosť S Maskáčové kraťasy - veľkosť 29 Kraťasy s rukami - veľkosť XL no boli nosené na postave S/M Gaudi kraťasy - veľkosť 33, nosené na postave S/M Dlhšie lesklé kraťasy - veľkosť 36 Cena za kus - 4€ + poštovné Písať sms alebo mail
Bosch, pracovné kraťasy, TOP kvalita
Veľkosť 50 a 56 Veľkosť 50 + tričko M = 35€ (Bosch tričko) Codura tkanina, super kvalita a dizajn. Zasielam na dobierku, poštovné 4,4€ Mám aj iné oblečenie, (topánky Engelbert Strauss) nohavice Bosch, a topánky na predaj, ak potrebujete inú veľkosť napíšte, pošlem Vám fotky. Zasielam aj na dobierku. Pozrite si aj moje ostatné inzeráty :)
Bosch, pracovné kraťasy, TOP kvalita
Sleduj Monterkovo (viď. obrázok v tomto inzeráte) pre dodatočnú zľavu a produkty: Veľkosť 50 a 56 Veľkosť 50 + tričko M = 35€ (Bosch tričko) Codura tkanina, super kvalita a dizajn. Zasielam na dobierku, poštovné 4,4€ Mám aj iné oblečenie, (topánky Engelbert Strauss) nohavice Bosch, a topánky na predaj, ak potrebujete inú veľkosť napíšte, pošlem Vám fotky. Zasielam aj na dobierku. Pozrite si aj moje ostatné inzeráty :)
Bosch, pracovné kraťasy, profesionálna kvalita, TOP
Sledujte Monterkovo /mám tam pracovné oblečenie, topánky za ešte lepšie ceny/ - viď. fotky Veľkosť: 50 hnede aj tmave 52 hnede 54 tmave 56 hnede 58 hnede Codura tkanina, super kvalita a dizajn. Zasielam na dobierku, poštovné 4,8€ Mám aj iné oblečenie, (topánky Engelbert Strauss) nohavice Bosch, a topánky na predaj, ak potrebujete inú veľkosť napíšte, pošlem Vám fotky. Zasielam aj na dobierku. Pozrite si aj moje ostatné inzeráty :)