CCC Slovakia s.r.o

Kategória: Obchod a predaj

Dobrý deň, hľadáme milú, pracovitú a komunikatívnu, fyzicky zdatnú osôbku do predajne CCC v Bratislave na pozíciu predavačky na skrátený 30 alebo 35 hodinový úväzok . Predajňa sa nachádza v nákupnom centre Eurovea. Plat pre 30 hodinový úväzok je 750€ v hrubom a 35 hodinový úväzok je 875€. Pre viac informácií prosím píšte e-mail.
CCC  Slovakia s.r.o
Podobné inzeráty
Realitný a finančný špecialista ALLRISK SLOVAKIA
Spoločnosť Allrisk Slovakia obsadzuje voľné pracovné miesta na pozície : REALITNÝ MAKLÉR FINANČNÝ ŠPECIALISTA Požiadavky na uchádzača : - živnostenský list alebo sro - mobilita (vodičský preukaz skup.B, vlastné auto) - komunikatívnosť - chuť pracovať a vzdelávať sa - schopnosť pracovať v kolektíve - pro-klientsky prístup - primerané sebavedomie - nekonfliktná povaha - skúsenosti v realitnej a finančnej sfére výhodou Ponúkame : - prácu v mladom aktívnom kolektíve - bezplatné zaškolenie - možnosť práce v akejkoľvek lokalite - zaúčanie pod vedením skúseného manažéra - nadštandardný príjem - firemné dovolenky zadarmo - bonusové provízie - firemné auto za zvýhodnených podmienok V prípade, že Vás táto ponuka zaujala a máte záujem o bližšie informácie, kontaktujte ma e-mailom na : kovacova.silvia@ alebo telefonicky na
Vizalista Sinsay Chorvátsky Grob
Máš zmysel pre detail, orientuješ sa v trendoch a chceš sa starať o vizuálnu stránku našej značky SINSAY ? Práve teraz máš jedinečnú príležitosť stáť pri otvorení úplne novej prevádzky v Chorvátskom Grobe! Naša najmladšia a najdynamickejšie sa rozvíjajúca značka SINSAY sa totiž stane súčasťou obchodného centra Retail Box. Tak čítaj ďalej, pretože hľadáme do svojho tímu posily na pozíciu VIZUALISTU, ktorý si poradí s veľkým množstvom tovaru, z ktorého je radosť tvoriť! Využi túto pracovnú príležitosť a odmenou Ti bude zamestnanie v skvelom kolektíve. Čerešničkou na torte pre Teba budú krásne priestory, v ktorých bude práca zábavou! Okrem štandardných úloh, ktoré súvisia so zabezpečením bežného chodu prevádzky sa na pozícii Vizualistu stretneš najmä s nasledovnými úlohami: • Dodržiavanie platných štandardov vizuálu a implementácia inštrukcií vizuálu. • Analýza predaja prostredníctvom dostupných reportov a hľadanie možností na podporu predaja • Prezentovanie tovaru pútavým a kreatívnym spôsobom • Aranžovanie výkladu, figurín, tovaru a vystavenie POS materiálov (marketingové grafiky, kampane, cenovky a pod.) • Aktívna participácia na chode prevádzky podľa inštrukcí nadriadeného • Komunikácia s prideleným Alokátorom a Sales Coordinatorom a možnosť ovplyvniť aktuálne modely na prevádzke • Účasť pri otváraní nových prevádzok v rámci spoločnosti Stručná charakteristika spoločnosti Naša spoločnosť LPP Slovakia, s.r.o. je súčasťou silnej medzinárodnej spoločnosti LPP S.A.,ktorá už viac ako 20 rokov úspešne pôsobí na trhu s odevmi v strednej a východnej Európe. Pôvodom rodinná firma, ktorú v roku 1991 založili Marek Piechocki a Jerzy Lubianiec má v súčasnosti viac ako 1800 predajní značiek RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO a SINSAY a vytvára pracovné miesta pre viac ako 22 000 ľudí vo svojich kanceláriách a predajniach v Európe a Ázii. Na Slovensku je spoločnosť LPP Slovakia s.r.o. zodpovedná za viac ako 85 predajní, vďaka čomu sme významným subjektom v oblasti maloobchodného predaja odevov, obuvi a doplnkového tovaru značiek z portfólia LPP S.A. Kto sme, akí sme a čím sa v LPP riadime, najlepšie vyjadrujú naše hodnoty: VÁŠEŇ, STABILITA, SPOLOČENSKÁ ZODPOVEDNOSŤ A TÍMOVOSŤ. Máme VÁŠEŇ pre to čo robíme, pretože nás to baví! Ambície nás poháňajú vpred k našim cieľom. STABILITA rastúcej medzinárodnej spoločnosti nám dáva pocit bezpečia a tvorí nové kariérne príležitosti. Pri dosahovaní našich cieľov sme vždy ZODPOVEDNÍ, k zamestnancom, zákazníkom aj nášmu okoliu. Sme priateľskí a čestní. Naše úspechy sú postavené na ambicióznom a vždy pozitívne naladenom TÍME. Tolerancia, vzájomná podpora a TÍMOVOSŤ sú našimi najsilnejšími stránkami. BENEFITY Všetky zákonom stanovené povinnosti sú u nás samozrejmosťou, preto môžeš určite počítať aj s: • príplatkami za víkendy • elektronickými stravnými lístkami v hodnote 5,50 € s príspevkom zo sociálneho fondu • príspevkom na rekreáciu Okrem
Vedúci/-a predajne / prevádzky Truckshop Slovakia
Náplň práce: Prevádzkovanie existujúcej kamennej predajne s doplnkami, príslušenstvom a náhradnými dielmi pre nákladné autá - Truckshop Slovakia, Kamenná 16, 010 01 Žilina. Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov, udržanie stabilných zákazníkov. Mzda 900-1300 €. Variabilné príplatky: od dosiahnutej tržby.
Realitný alebo finančný špecialista
Prestala Ťa baviť Tvoja práca ? Máš plné zuby svojho šéfa ? Si unavený z práce na 3 smeny ? Si frustrovaný zo svojho nízkeho platu ? Ak si aspoň na jednu otázku odpovedal áno, čítaj ďalej : Spoločnosť Allrisk Slovakia s r.o. hľadá do svojho tímu ambicióznych ľudí, ktorí túžia po zmene a neboja sa pracovať s ľuďmi a pre ľudí. Požiadavky : - živnostenské oprávnenie alebo SRO - príjemné vystupovanie, pro-klientsky prístup - primerané sebavedomie, komunikatívnosť - ochota vzdelávať sa a pracovať na sebe - mobilita (vodičský preukaz, vlastné auto) - základné znalosti práce s PC (Word, Excel, E-mail, web, práca so sociálnymi sieťami) - trestná bezúhonnosť Čo Ti ponúkame ? - zaujímavú a dynamickú prácu(najmä) v teréne - bezplatné školenia a motivačné semináre - zaúčanie sa pod vedením skúsených profesionálov - kariérny rast - vlastný tím - ty rozhoduješ o tom, s kým budeš pracovať - možnosť výberu lokality - benefity (dovolenka zadarmo, firemné auto za minimálny poplatok, vlastná kancelária, bonusové provízie...) - vlastný time-management ( možné pracovať aj z domu ) - neobmedzený príjem podľa aktivít a šikovnosti jednotlivca Žiadne povinné mesačné obraty a žiadne mesačné poplatky... Ak Ťa táto ponuka zaujala a chceš vedieť viac, kontaktuj ma na kovacova.silvia@ alebo telefonicky na
Obsluha čerpacej stanice
Prijmeme do TPP predavačku čerpacej stanice. Miesto výkonu práce: DKP SLOVAKIA s.r.o., Priemyselná 1572, 972 71 Nováky (smer Lehota pod Vtáčnikom) Pracovná náplň: obsluha zákazníkov, objednávanie, príjem a dokladanie tovaru, príprava občerstvenia, udržiavanie čistoty na pracovisku Požiadavky: príjemné a slušné vystupovanie, komunikatívnosť, pracovné skúsenosti s pokladňou a finančnou hotovosťou sú výhodou, znalosť práce na PC, manuálna zručnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, zmysel pre poriadok, ochota učiť sa a získavať nové poznatky Pracovná doba: dlhý/krátky týždeň (v pracovné dni 14,5 hod., cez víkendy a sviatky 13,5 hod.) Nástup možný ihneď. Mzdové podmienky: dohodou V prípade záujmu posielajte Vaše životopisy na e-mail: obchod@ alebo kontaktujte:
Office Sale manager
Future Capital Slovakia s.r.o. Miesto práce Crowne Plaza Bratislava, Podchod Hodžovo námestie, Bratislava Druh pracovného pomeru plný úväzok Termín nástupu ihneď Mzdové podmienky (brutto) 1 250 - 4 000 EUR/mesiac fix 1250 eur netto + provízie za klientov Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Pozícia je vhodná aj pre čerstvých absolventov bez praxe, poskytneme vám kvalitné zaškolenie aj ďalší odborný rozvoj. • Tvojou hlavnou úlohou bude telefonicky oslovovať zákazníkov z internej databázy Zamestnanecké výhody, benefity • Ak využiješ svoj potenciál, môžeš spolu s nami kariérne rásť až na pozíciu tím lídra. • Poskytneme ti individuálne a komplexné zaškolenie (hradené firmou). • K fixu dávame provízie od 3,4% za uzatvorenie obchodu a odmeny za počet klientov. Informácie o výberovom konaní Daj nám o sebe vedieť a pošli nám svoj životopis. Záujemcom, ktorí spĺňajú naše požiadavky podľa profilu sa ozveme a dohodneme si termín osobného pohovoru. Požiadavky na zamestnanca Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním základné vzdelanie stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou Jazykové znalosti Slovenský jazyk - Expert (C2) Pozícia je vhodná pre absolventa Áno Osobnostné predpoklady a zručnosti Ak si komunikatívny/na, rád nadväzuješ kontakt s ľudmi, táto práca je pre teba šitá na mieru. Inzerujúca spoločnosť Stručná charakteristika spoločnosti Investičná spoločnosť Počet zamestnancov 5-9 zamestnancov Kontakt Tel.: E-mail: praca@ Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.