inzercia, predaj, predám, bazár

chaldiaca vaňa s vitrínou alebo bez vitríny

Kategória: Chladničky

Predám chladiacu vaňu, (alebo ako vitrínu) s vysoko kaleného odolného skla, skoro ako nová, minimálne používanú. Vitrínu je možné použiť presne ako je vidno na fotkách, buď na chladenie nápojov, alebo aj na potraviny, ktoré sú v sklenenej vitríne vyložené. Vitrína má dve sklenené poličky a posuvné dvere.
Vaňa bola používaná minimálne, aktuálne je osadená v drevenom podstavci, na ktorom bolo sklo.
Je možné ju rozne kombinovať, podľa potreby a jej využitia.Bud osadiť do barovej časti alebo samostatne v podstavci, aký si necháte vyrobiť.
Rozmery samotnej vane sú 115,5x62cm
Cena samotnej chladiacej vane 390€/ pri rýchlom odbere možná DOHODA
Cena chladiacej vane + sklenená vitrína ako celok aj s podstavcom 590€
Pri serióznom a rýchlom jednaní možná DOHODA.
chaldiaca vaňa s vitrínou alebo bez vitríny
Podobné inzeráty
Predám chladiace vitríny
Predám chladiace vitríny zo zrušenej predajne mäsa-údenín. Vitríny sú dve a je k nim nerezový rohový pult na mieru. Rozmer vitrín: 200x90 cm. Sú vo výbornom stave, krátko používané. Možné je ich kúpiť samostatne alebo spolu s rohovým pultom. Cena jednej vitríny: 1.000,- Cena rohového pultu: 400,- Cena komplet: 2.300,- Možná osobná obhliadka. Pri rýchlom jednaní dohoda na cene možná. Ďalšie informácie telefonicky alebo cez sms.
Chladiace vitríny
Na predaj.. Predám funkčné dve chladiace vitríny. Vitríny sú vhodné na predaj mäsových,mliečnych alebo cukrárenských výrobkov. Cena za obe vitríny je 1000€
chaldiaca vaňa/vitrína
Predám chladiacu vaňu, (alebo ako vitrínu) s vysoko kaleného odolného skla, skoro ako nová, minimálne používanú. Vitrínu je možné použiť presne ako je vidno na fotkách, buď na chladenie nápojov, alebo aj na potraviny, ktoré sú v sklenenej vitríne vyložené. Vitrína má dve sklenené poličky a posuvné dvere. Vaňa bola používaná minimálne, aktuálne je osadená v drevenom podstavci, na ktorom bolo sklo. Je možné ju rozne kombinovať, podľa potreby a jej využitia.Bud osadiť do barovej časti alebo samostatne v podstavci, aký si necháte vyrobiť. Rozmery samotnej vane sú 115,5x62cm Cena samotnej chladiacej vane 410€/ pri rýchlom odbere možná DOHODA Cena chladiacej vane + sklenená vitrína ako celok aj s podstavcom 650€ Pri serióznom a rýchlom jednaní možná DOHODA.
Ponúkam na predaj chladiace vitríny Arneg OSAKA 3A
Na predaj veľmi málo použité chladiace vitríny zn Arneg Osaka 3A vo vynikajúcom stave, ulička 2x2,5m - K dispozícií nové alebo používane vitríny. - S možnosťou pripojenia na centrálne chladenie prípadne vonkajšia jednotka tiež k dispozícii. Pre bližšie informácie ma prosím kontaktujte telefonicky alebo mailom.
PREDÁM MÄSIARSKE PULTY-VITRINY ÓSCARTIELLE V SUPER STAVE
MOŽNOSŤ DOVOZU PO DOHODE!!! CENA=700€ za kus. Predam 2 mäsiarske chladiace Pulty-vitríny s digitálnym nadstavenim teploty Talianskej značky ÓSCARTIELLE vo vybornom stave ako nove!!! Pulty su zo zadu uzatvaratelne čiže majú zaťahovacie dvierka. VITRINY su vhodne do mäsiarstva,potravin,bufetov,na syrové výrobky či ine využitie. V pripade važneho zaujmu volajte na .Ďakujem
Chladice vitríny IFI
Ponúkam na predaj chladiace vitríny talianskeho výrobcu IFI - 45 stupňové segmetny: - jedna zmrzlinová vitrína - dve chladiace vitríny na zákusky Zariadenia boli malo používané. Možný predaj aj samostatných segmentov - Cena dohodou. Cena za komplet zostavu 2000€