inzercia, predaj, predám, bazár

Chladnička s mraziakom

Kategória: Chladničky

Predám chladničku s mraziakom výška cca:182cm.Rok používaná,je funkčná,nepoškodená,je v záruke ešte 4roky.Kúpená v Žiline v Okey.Osobný odber.
Chladnička s mraziakom
Podobné inzeráty
Chladnička s mraziakom Indesit
Chladnička s mraziakom Indesit treba vyčistiť , kupovana minulý rok
Predám chladničku s mraziakom
Predám výhodne zánovnú menšiu chladničku značky BEKO s mraziakom používanú cca 2 roky výška 135 cm, chladnička hore, mraziak v spodnej časti. Chladnička 2/3 celkoveho objemu a spodný mraziak 1/3 objemu.
Predám americkú chladničku novú.
Kľúčové vlastnosti americkej chladničky CHiQ CCD418NEI3EA Objem chladeného priestoru 280 l/objem priestoru pre mrazené potraviny 154 l Ventilačný chladiaci systém a technológia „No Frost“ udržujú stabilnú teplotu vo vnútri spotrebiča a eliminujú tvorbu námrazy. Vďaka tomu je zaistená dlhá trvanlivosť aj tých najcitlivejších potravín Invertorový kompresor – úspora energie, vysoká účinnosť chladenia, dlhšie čerstvé potraviny 12 rokov záruka na invertorový kompresor Praktický Cross-door dizajn so 4 dverami Veľmi praktický štvordverový dizajn a veľká kapacita americkej chladničky CHiQ CCD418NEI3EA poskytujú dostatok priestoru na skladovanie čerstvých a mrazených potravín. V porovnaní s bežnou chladničkou sa chladnička side-by-side CHiQ CCD418NEI3EA vyznačuje menšími stratami energie vďaka nezávislému otváraniu dverí a duálnemu chladiacemu systému. Kombinovaná chladnička CHiQ CCD418NEI3EA ponúka vysokú energetickú účinnosť Štvordverová chladnička CHiQ CCD418NEI3EA je vybavená špičkovým invertorovým kompresorom, ktorý sa vyznačuje vysokou energetickou účinnosťou a presnou reguláciou teploty. Okrem toho invertorová technológia zaistí rovnomerný prívod chladného vzduchu, rýchle chladenie potravín a nízku prevádzkovú hlučnosť spotrebiča. Beznámrazová technológia Total No Frost Invertorová chladnička CHiQ CCD418NEI3EA využíva pokročilú technológiu chladenia vzduchom s inteligentným odmrazovacím programom, vďaka ktorému odpadajú starosti s ručným odmrazovaním. Rovnomerná cirkulácia chladného vzduchu navyše zabraňuje ľahkému priľnutiu mrazených potravín a udržuje ich dlhšie čerstvé. Chráňte zdravie vašej rodiny Chladnička s mrazničkou No Frost CHiQ CCD418NEI3EA využíva patentovaný systém LECO s fotokatalytickou technológiou, ktorá sa postará o efektívne odstránenie zápachu, sterilizáciu a zvlhčovanie vzduchu vo vnútri chladničky. Vďaka tomu je vytvorené zdravé prostredie na skladovanie potravín a zabezpečenie ich dlhej čerstvosti. CHiQ CCD418NEI3EA využíva 3D prúdenie vzduchu Chladný vzduch je rovnomerne vháňaný do celého vnútorného priestoru chladničky CHiQ FCD418NE4D, čím je zabránené teplotným rozdielom, ktoré môžu spôsobovať vysychanie ovocia a zeleniny. Skladované potraviny vďaka systému 3D Multi air flow vydržia oveľa dlhšie čerstvé, zachovajú si všetky dôležité živiny vrátane prirodzenej chuti a vône. LED displej s dotykovým ovládaním Dvere veľkej chladničky CHiQ CCD418NEI3EA sú osadené citlivým dotykovým LED panelom, ktorý umožní presnú reguláciu teploty v nezávislých teplotných zónach chladiacej a mraziacej časti spotrebiča. K dispozícii je aj niekoľko režimov a funkcií, ktoré spĺňajú potreby na uchovanie rôznych druhov potravín. Americká chladnička CHiQ FCD418NE4D Americká chladnička CHiQ FCD418NE4D Americká chladnička rozmery Šírka 78cm Výška 180cm Hĺbka 68cm Práčka chladnička elektro sušička domácnosť televízor LG Samsung chiq Concept iph
Chladnička s mraziakom
Predám chladničku s mraziakom používanú 1.rok,kúpená v Okey Žilina za 430€.Je v záruke a má aj predĺženú záruku do päť rokov(predávam kôli sťahovaniu).
Chladnička z mraziakom Whirlpool
Predám chladničku Vnútorné usporiadanie - chladiaca priehradka Typ políc: sklenená Dóza na zeleninu Držiak na fľaše , 6. ZMYSEL , grafitová farba, displej, vonkajšia rukoväť Vnútorné usporiadanie - mraziaci priestor Čistý objem mrazničky (l): 104 Počet zásuviek mrazničky: 3 Teplomer mraziaceho priestoru: Áno mraziakom Whirlpool WTNF 920 K H. Šírka 60cm Výška 212cm Hĺbka 67cm Necelý rok používaná. Veľmi dobrý stav. Dôvod predaja sťahovanie!! Cena210e viem aj doručiť
Chladnička s mraziakom
Predám chladničku s mraziakom.