Čs dalioil Veľké Bierovce

Kategória: Obchod a predaj

Hľadáme šikovných ľudí na brigádu na ČS dalioil V. Bierovce. Pre viac info poprosím kontaktovať na tel. číslo .
Podobné inzeráty
Asistentka predaja/predavačka
Hľadáme príjemnú kolegyňu do kolektívu, ktorá sa nebojí práce. Naša predajňa sa nachádza v Sládkovičove, pracuje sa v krásnych, čistých a luxusných priestoroch s dámsky, detským oblečením a obuvou. Požiadavky: -flexibilita -znalosť maďarského jazyka ( nie je to nevyhnutné, ale je to veľké plus) -pracovitosť -samostatnosť -kreativita pri tvorbe fotiek (je to opäť veľké plus, ktoré extra finančne odmeňujeme) MZDA sa pohybuje od 600eur (záleží na počte odpracovných hodín) je možná aj pracovná doba 6h/denne. Termín nástupu od 1.júna 2023.
Hľadáme šikovného obchodníka
Hľadáme šikovného obchodníka v oblasti služieb, na začiatok bohatá podpora + 1000€ fix/mesačne + tablet + iné výhody. Pobočku(veľké priestory) máme v centre ZA, pri Auparku. Poprosíme životopisy posielať na adresu topcestovanie@ V životopise poprosíme aj telef.kontakt na Vás,pozveme Vás na pohovor. Ďakujeme.
Budeme kolegovia? Naša najmodernejšia a najväčšia predajňa H
Miesto práce: Mlynské nivy, Bratislava Druh pracovného pomeru: plný úväzok Termín nástupu: ASAP Mzdové podmienky(brutto): 903 EUR/mesiac, + provízie z obratu 46€, 946€ Kontakt: Miroslav Olos, miroslav.olos@ Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Baví nás móda. Zákazník je u nás na prvom mieste. Záleží nám na príjemnom pracovnom prostredí. Nemáme radi stereotyp. Radi pracujeme v kolektíve. Milujeme topánky. Vnímaš to rovnako? V tom prípade vitaj v našom kolektíve predajne HUMANIC Stanica Nivy! Náplň práce na tejto pozícií: • Komunikácia so zákazníkmi, poradenstvo pri výbere tovaru, aktívny predaj • Práca s krásnym módnym tovarom (topánky, kabelky, doplnkový sortiment) Zamestnanecké výhody, benefity Prečo práve k nám: • Zaujímavé platové ohodnotenie, motivačné odmeny – úspech vieme oceniť • Stravné lístky alebo hotovosť v hodnote 3,90€ • Zľavy na nákup obuvi do výšky 50% • Uvítací balíček pre nového člena tímu • Vakcína proti chrípke 1x ročne zdarma • Profesionálne a systematické zaučenie, pravidelné školenia- predajné zručnosti, trendy v obore • Ďalšie vzdelávanie formou interného školenia - neustále pracujeme na našej profesionalite • Zmluva na dobu neurčitú • Možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu – na tejto pozícii nemusíš zostať večne • Príjemné pracovné prostredie v oblasti módy – ako prvý vieš, čo sa bude nosiť! • Priateľský a pohodový tím ľudí – sme v tom spoločne • Zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti – topánky nás živia už viac ako 146 rokov • Sme medzinárodná spoločnosť so sídlom v rakúskom Grazi - možnosť uplatnenia v zahraničí (Rakúsko, Maďarsko, alebo Česká republika) • A čo je najdôležitejšie MILUJEME TOPÁNKY Informácie o výberovom konaní Informácie, ktoré ste nám poskytli starostlivo posúdime a v prípade, že splníte naše požiadavky na obsadzovanú pracovnú pozíciu, pozveme Vás na osobný pohovor. Radi by sme Vás informovali, že pre veľké množstvo žiadostí sme schopní odpovedať iba tým uchádzačom o prácu, ktorých sme sa rozhodli pozvať na osobný pohovor. Ak Vás nebudeme kontaktovať do 30 dní od zaslania životopisu s pozvánkou na osobný pohovor, rozhodli sme sa vo výberovom konaní uprednostniť iných kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú požiadavkám obsadzovanej pracovnej pozície. Predpokladaný termín ukončenia výberového konania 13.8.2021 (ostáva ešte 6 dní) Požiadavky na zamestnanca Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním základné vzdelanie stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie študent vysokej školy Jazykové znalosti Slovenský jazyk - Expert (C2) Ostatné znalosti Pokladňa - pokročilý Počet rokov praxe 0 Pozícia je vhodná pre absolventa Áno Inzerujúca spoločnosť Stručná charakteristika spoločnosti Leder & Sch
Predajca stavebného materiálu - Veľké Revištia
Do našej predajne stavebnín hľadáme nového kolegu. Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: Komunikácia so zákazníkmi, Vystavovanie dokladov, Vypracovanie cenových ponúk, Práca s pokladňou. Požiadavky na zamestnanca Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské s maturitou Ostatné znalosti Fakturácia - Základy Pokladňa - Základy Osobnostné predpoklady a zručnosti Základná obsluha PC Znalosť stavebných materiálov je výhodou Zodpovedný prístup k práci Schopnosť komunikácie so zákazníkom Možnosť pracovať na čiastočný, po dohode aj celý úväzok. Viac informácií telefonicky alebo osobne.
Ponuka prace s novou technologiou redox molekul
Ponuka prace z domu cez zoom!! Chcete sa cítiť zdravotne lepšie,zmierniť/odstrániť svoje alergie,ekzémy,intolerancie na určitý druh potraviny a civilizačné choroby?Ste odkázaní na množstvo liekov a aj tak sa zdravotný stav iba „udržuje“bez zlepšenia alebo vyliečenia? Radi by ste si zvýšili svoju kondíciu,športový výkon s bezpečnými doplnkami,za korektné ceny vyrábanými na území Slovenska a Čiech?Navyše s preukazateľnými zdravotnými benefitmy.Veľké množstvo spokojných zákazníkov v každej vekovej kategorii. Chcete prispieť k zlepšeniu kvality vody (povrchovej aj spodnej)?Chcete,aby baktérie v septikoch boli aktívne a robili si svoju prácu bez toho, aby ste neustále museli doplňať ich kolonie ?Máte koreňové čističky vôd a dá to námahu udržať ich v správnej činnosti?Poradím, ako na to-je to jednoduché. Riešenia existujú a je to iba na vás. Meno mam Peter Sebö
Barmanka - Stály dohľad herne
Náplň práce: - oboznamovanie zákazníkov s pravidlami hier, - manipulácia s peňažnou hotovosťou, - obsluha zákazníkov herne, - práca aj v nočných hodinách - príprava nápojov a upratovanie, Zamestnanecké výhody, benefity: - Mzda na účte vždy do 15 dňa v mesiaci, - Hod. mzda sa začína na 4,690€ hod. / brutto - Stravné lístky v hodnote 5,10€, Príplatok za prácu: v noci, sviatky 100%, sobota 50%, nedeľa 100%, nadčas, - Finančné osobné prémie/ ohodnotenie od 0€ do 500€ za splnené plány, - Práca v mladom kolektíve -práca na TPP na dobu určitú, - Každý rok darček k narodeninám a meninám, - Káva, čaj, post mix, každý deň počas pracovnej smeny zadarmo, Platové podmienky a bližšie informácie pri osobnom pohovore. Zasielajte životopis spolu s fotografiou na email: Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov vzhľadom na veľké počty životopisov. Zaslaním životopisu súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zák. č. 428/2002 o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa §20 odst.23 cit zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.