inzercia, predaj, predám, bazár

Detská posteľ

Kategória: Nábytok pre deti

Predám detskú posteľ s matracom.Predná strana je poškrabaná.Miery upresním po dohode.Iba osobný odber.
Detská posteľ
Podobné inzeráty
Predám detskú posteľ s matracom 180x80 cm
Detská posteľ 180x80 cm Predám kvalitnú detskú posteľ Paul rozmer 180 x 80cm masív vo farbe prírodného borovicového dreva + matrac. Posteľ má pevný drevený rošt, výrobca udáva nosnosť 100 kg, je bezpečná a stabilná. Posteľ má zábrany z troch strán. Posteľ je univerzálna, pri montáži zábran si viete určiť, či bude posteľ pravá alebo ľavá. Posteľ je v bezchybnom stave. Cena novej postele od výrobcu je 130 eur bez matraca. Posteľ predávame spolu s kvalitným penovým matracom. Naša cena spolu za posteľ a matrac je 170 eur. Iba osobný odber Košice.
Detská posteľ so zábranou a úložným priestorom
Predám detskú posteľ Ourbaby Safari vhodnú pre dievča i chlapca. Posteľ sa vyznačuje funkčnosťou, komfortom, detským dizajnom a jednoduchou montážou. Je vyrobená z lamino dosky, rošt z borovicového dreva (4cmx2cm), a preto posteľ zvládne nosnosť do 120 kg. Ďalšou výhodou tejto postele je gumové lemovanie, ktoré je umiestnené po obvode oboch čiel, teda chráni posteľ pred jej poškodením. Lemovanie držia bez použitia lepidla. Obrázková aplikácia je ošetrená špeciálnym ochranným laminátom, vďaka ktorému sa dekorácia ľahko udržuje a je odolná proti odreniu. Súčasťou postele je snímateľná zábrana, ktorú možno vložiť na pravú alebo ľavú stranu, takže sa posteľ stáva variabilným miestom ako pre hranie, tak aj pre spanie. Spĺňa európske normy a vlastné bezpečnostné certifikáty. Balenie obsahuje posteľ, zábranu a rošt. Dĺžka zábrany 100 cm. Detský matrac BABY 140x70 cm Matrac do postieľky Pohánka/Molitan/Kokos Obojstranný detský matrac do postieľky. Každá vrstva matraca je vyrobená z prírodných a veľmi kvalitných surovín, ktoré zaručujú bezpečné a pohodlné užívanie výrobku. Vrchná vrstva matraca sa skladá z pohánky, známej svojimi zdravotnými vlastnosťami. Je umiestnená v komorách, ktoré sú vyrobené tak, aby sa prispôsobovali telu dieťaťa. Pohánka zabraňuje vzniku porúch chrbtice Vášho dieťaťa. Má anti-stresové a antiseptické účinky. Pohánková vrstva detského matraca zabezpečuje telu jemnú masáž a zlepšuje krvný obeh. Pohánka sa nenahrieva od spiaceho tela, tým minimalizuje potenie a pôsobí preventívne proti tvorbe kožných ochorení a zaparenín. Je anti-bakteriálna, zabraňuje množeniu roztočov vo vnútri matraca. Strednú vrstvu tvorí molitanová pena. Spodná vrstva je z prírodného materiálu, z lisovaného kokosového vlákna. Kokosové vlákno je elastické, odolné voči vlhkosti, baktériám a hubám. Kokosové vlákna zabezpečia dostatočnú cirkuláciu vzduchu v spodnej časti matraca. Pohlcuje pot a vlhkosť. Tento detský matrac je obojstranný. Vzhľadom ku špecifickým vlastnostiam pohánkovej a kokosovej vrstvy je možné tento detský matrac použiť podľa momentálne potreby Vášho dieťatka, prispôsobiť sa ročnému obdobiu a pod. Celkové zloženie matraca je zárukou vzdušnosti a pružnosti matraca. Hypo-alergénny poťah je snímateľný. Komponenty použité pri výrobe matraca spĺňajú hygienické požiadavky výrobkov pre deti. Nosnosť matraca - 40 kg. Výška - 10 cm. Tvrdosť T18 - stredne tvrdá, poskytujúci dieťaťu podporu chrbtice. Nová technológia povlakov Na základe skúseností s rôznymi výrobcami, sme sa prešli od klasických prešívaných povlakov s vrstvou z mikrovlákna k povlakom matracov s označením ALOE VERA. Skúsenosti profesionálnych výrobcov matracov a rodičov dosvedčujú prínos funkčných povlakov s obsahom Aloe Vera. V cene je nepremokavá plachta a naťahovacia froté plachta. Posteľ je demontovaná, aby vošla do auta. Cena celkom: 99 €
Detská posteľ
Detská posteľ Maxi Kombi s 5 zásuvkami Postieľka je nastaviteľná v 2 výškových úrovniach. Horná poloha poskytuje matke pohodlný prístup k dieťatku počas prvých mesiacov a neskôr sa môže umiestniť do nižších polôh, ako dieťa rastie. Prebaľovaciu skrinku je možné namontovať napravo aj naľavo. Spodný perinák na koľajničkách robí posteľ ešte praktickejšou pre pohodlné skladovanie. Detská postieľka sa môže používať ako kombinovaná postieľka do 3 rokov (do 15 kg) a ako detská posteľ sa odporúča do 12 rokov. Po odstránení bočníc a prebaľovacej skrinky sa z postieľky stáva juniorská posteľ a nočný stolík.
Detská borovicova posteľ v tvare domčeka TIPI
Posteľ TIPI o výmere 180x80 s matracom Odber Horná Potôň - prípadne vieme po dohode za poplatok priniest do Ba Detskú posteľ v tvare domčeka si Vaše detičky zamilujú. Posteľ v tvare tipi môžete ozdobiť krásnymi dekoráciami a vytvoriť tak príjemnú atmosféru v izbičke. Posteľ z úložným priestorom .Je nízko nad zemou a tak nehrozí, že si dieťatko ublíži pri páde z postele. Súčasťou postele je matrac,rošt a ochranná bariéra. Bariéra je obojstranná, takže je možné ju namontovať ako ľavú aj pravú. Detská posteľ v tvare domčeka je vyrobená z borovicového dreva potiahnutého tromi vrstvami laku - bezpečné pre deti.
Detská posteľ domčeková + šuflík  180cm a Matrac kokos
Štýlová viacúčelová detská posteľ ako stvorená do dievčenskej detskej izby,vyrobená z kvalitnej MDF dosky a nábytkovej dosky. Môže slúžiť ako posteľ s bariérkou proti vypadnutiu menšieho dieťatko a neskôr po odložení aj ako pohovka. Bariérka môže byť namontovaná z pravej alebo z ľavej strany, podľa potreby. Posteľ je namaľovaná atestovanými farbami. V zostave: - posteľ Pola - rošt -šuflík na kolieskach -matrac 180x80x8cm s kokosovou antibakteriálnou vrstvou -snimateľný poťah - bezpečnostná bariéra 90cm
Detská posteľ Ikea
Predák túto detskú posteľ spolu s rastovým matracom a okresným listom nad posteľ. Postielka sa da zmenšiť a zvacsit . Rovnako aj matrac v postieľke. Len osobný odber . Cena komplet 100€ , na čele postele sú nálepky po fosforovych hviezdičkách. Je možné ich odstrániť. Postieľka má cca 2 roky , vymieňame za poschodovú posteľ . Pre viac info pozrite odkaz ????????