inzercia, predaj, predám, bazár

Detské odrážadlá

Kategória: Odrážadlá

Predám ,len spolu.
Obe 15€
Detské odrážadlá
Podobné inzeráty
Odrazadlo smoby
Detské odrážadlo Bubble Go od Smoby je evolučná novinka medzi detskými odrážadlami na použitie v interiéroch i exteriéroch, všetko vďaka svojim širokým gumeným kvalitným kolieskam. Odrážadlo a autíčko 2v1 sa dá jednoduchým spôsobom, bez použitia akéhokoľvek náradia prispôsobiť potrebám vášho dieťaťa. Je vhodné pre deti už od 6 mesiacov, kedy sa zoznamujú so svetom okolo seba. Dieťatko sedí pohodlne a bezpečne na sedadle a nechá sa viesť svojim rodičom. Pomocou rodičovskej rúčky s pevnou kovovou konštrukciou je ovládanie odrážadla jemné a pohodlné. Rúčka je vybavená praktickým držiakom na fľašu. Vďaka slnečnej clone je vaše dieťatko počas vychádzok vonku chránené pred slnečnými lúčmi. V prípade potreby sa dá slnečník jednoducho odmontovať. Sedadlo detského odrážadla je ergonomicky tvarované tak, aby sa dieťaťu sedelo či najpohodlnejšie. Bezpečnosť zaisťuje trojbodový bezpečnostný pás, ktorý dieťa fixuje. Na zábavu vášmu drobcovi poslúži melodický panel s farebnými hračkami Activity, ktoré podporujú nielen jeho fantáziu ale skvelým spôsobom dieťa zabavia. Panel je upnutý na volante detského odrážadla Bubble Go 2v1, kde je zabudovaný elektronický klaksón na batérie. Vo veku jedného roka je dieťa dostatočne veľké, aby sa vaše Bubble Go 2v1 mohlo premeniť na detské autíčko – odrážadlo. Dieťa s ním zažije veľa zábavy, a zároveň autíčko podporí jeho pohybový rozvoj posilnením svalov na nohách. Pod sedadlom odrážadla je praktický úložný priestor na prevážanie drobností a detských hračiek. Odrážadlo Bubble Go 2v1 je vyrobené z kvalitného plastového materiálu s jedinečnými odolnými vlastnosťami, ktoré zaručujú dlhoročnú spoľahlivosť vášho detského odrážadla. Je prevedené v žiarivých farbách kombinácie odtieňov modrej, zelenej a bielej farby. Detské odrážadlo Smoby Bubble Go 2v1 je kvalitný francúzsky produkt svetoznámej spoločnosti, ktorá sa zaoberá produkciou kvalitných detských hračiek a pomôcok, ktoré spĺňajú najprísnejšie európske kritériá. Ak chcete pre svoje dieťa to najlepšie, vyberte si značku Smoby, ktorá je zárukou kvality overenej počas dlhých rokov. Rozmery odrážadla sú 63*35*55 cm.
Odrazadla KAZAM
Predam inovativne detske odrazadlá KaZAM Mini, vhodne pre deti od 12m; hlinikova konstrukcia, makke silikonove gripy, komfortne sedadlo, biela perlet. Rozmery: 49 x 19,9 x 35,9 cm Nosnost: 18 kg Vo velmi dobrom stave, pouzivane iba v interieri. Pár škrabancov a na ružovom zakusnute v sedadle Presne tieto odrazadla nám odporúčala aj fyzioterapeutka. Lepšie odrazadla pre deti od roka nenájdete Pc 70€/ks, predám 55€ za obe Alebo 29€/ks
Odrážadlo SmarTrike
Predám toto odrážadlo. Len osobný odber SC,BA Zlaté piesky. Odrážadlo smarTrike Springo je krásne skladacie detské odrážadlo sýtej červenej farby, ktoré je vhodné pre dievčatká i chlapcov vo veku od 12 mesiacov a rastú s ním až do 3 rokov. Detské odrážadlo Springo je perfektnou kombináciou pohupovadla a odrážadla v jednom. Priaznivo pôsobí na fyziologický a motorický vývoj vašich ratolestí a pomáha pri budovaní sebaistoty a stability pri prvých krokoch. Pohupovací systém spolu s kolieskami, ktoré pohlcujú otrasy spolu vytvárajú skvelú pomôcku pre deti na hru v interiéri či exteriéri. Deti si počas odrážania posilňujú svalstvo na nohách, svaly sa spevňujú aj pohupovaním počas odrážania sa. Volant odrážadla má vôľu do strán 30°. Jednoduchým spôsobom sa dá toto odrážadlo zložiť na zlomok jeho veľkosti a vziať so sebou kamkoľvek. Je to skvelá hračka, ktorá pripraví vaše dieťa na jeho prvú trojkolku či bicykel. Detské odrážadlo má v prednej časti roztomilé očká, preto si dieťa si svoju novú pomôcku okamžite zamiluje. Detské odrážadlo Springo je vyrobené z kvalitných a pevných materiálov, kombinácie kovovej konštrukcie a plastu, ktorý vydrží dlhé roky ako nový. Nosnosť odrážadla je 20 kg. Je to ideálny darček pre všetky deti, ktoré milujú pohyb a očakávajú od svojich hračiek hodiny plné zábavy. Vďaka svojim kolieskam otočným o 360 stupňov je jazda na odrážadle pre dieťa veľkou zábavou. Výrobca smarTrike je celosvetovo najpredávanejší a najviac oceňovaný výrobca detských trojkoliek a odrážadiel, ktoré rastú s vašim dieťaťom. Na trhu pôsobí už dekádu a ako prvý prišiel s technológiou nastaviteľnej rúčky pre rodiča. Je svetový líder v predaji, produkcii a inováciách detských trojkoliek a odrážadiel. S miliónmi trojkoliek predaných každoročne je jednoznačne zárukou kvality.  Vlastnostipohupovanie v pohybe pre posilňovanie svalstva nôh a stabilitykolieska otáčajúce sa o 360 stupňov pre jednoduché ovládanieergonomické sedadlo so zakrivením, ktoré zaisťuje dieťa pri jazde a je bezpečnéjednoduché skladanie a prenášanievhodné od 12 do 36 mesiacovrastie spolu s vašim dieťaťomnebrúsené kolieska na jazdu v interiéri i exteriérinosnosť do 20 kg
Detské odrážadlá
Detské odrazadla v super stave .Dcérka nám už vyrástla a chceme kúpiť niečo väčšie rozhodla sa ponúknuť svoje odrážadla cena za kus 5 eur.
SmarTrike
Plne funkčne, dá sa prerobiť na 6 rôznych tipov. Jedine chýba jedno malé koliesko ktoré nie je nutné dokupovať, funkčne aj bez neho. Viď.posledne foto najlepšie osobný odber alebo treba k cene pripočítať poštovné náklady Červené odrážadlo a kolobežka smarTrike s vodiacou rúčkou. Odrážadlo je fantastická pohybová pomôcka, ktorá je vhodná pre chlapcov aj dievčatá. Rastie spolu s dieťatkom od 6 do 48 mesiacov, ale využije ho aj dlhšie. Detské odrážadlo sa dá využiť 4 rôznymi spôsobmi, preto je to veľmi obľúbená hračka nielen medzi deťmi, ale aj medzi rodičmi. Každý rodič totiž určite ocení fakt, že s odrážadlom All in One sa dieťatko zahrá od 6 až do 48 mesiacov alebo aj dlhšie. Vaše dieťa je v odrážadle bezpečne zaistené. Je pripútané trojbodovým bezpečnostným pásom, ktorý má mäkké polstrovanie a dieťa fixuje. Dieťa má ruky položené na hrazde a nohy na podlahe odrážadla. Rodič ocení i praktickú rodičovskú tašku, do ktorej sa dajú uložiť rôzne drobnosti, potrebné pri prechádzke s dieťatkom. Od 6 mesiacov, v prvom kroku sa dá odrážadlo použiť podobne ako kočík. Smer jazdy určuje rodič prostredníctvom teleskopickej rúčky. Rodičovská rúčka sa dá nastaviť podľa potreby a dá sa odmontovať. Dieťa počas jazdy oddychuje, pozoruje okolitý svet. Je pevne istené pásom s mäkkým polstrovaním. V druhom kroku, keď má dieťa 10 mesiacov, rodič vozí dieťatko na odrážadle bez mäkkého polstrovania na sedadle. Keď má dieťa 14 mesiacov, v treťom kroku sa z tejto skvelej hračky smarTrike stáva ozajstné odrážadlo. Bezpečnostná ohrádka a rodičovská rúčka sú odmontované a dieťa si užíva samostatnú jazdu. Odráža sa nožičkami od zeme a posilňuje svalstvo nôh. Posledným krokom premeny odrážadla je jeho transformácia na detskú kolobežku. Tú dieťa využije od 24 mesiacov. Pri tejto premene sa jednoducho sedacia časť nastaví do zvislej polohy. Dieťa stojí jednou nohou na odrážadle a druhou sa odráža od zeme. Odrážadlo pre deti je vyrobené z kvalitných a odolných plastových materiálov, má pevnú kovovú konštrukciu. Jednotlivé časti sa dajú jednoducho odpájať a odrážadlo sa tak plne prispôsobí potrebám dieťaťa. Kolesá odrážadla sú gumené, majú tichý chod pre príjemnú jazdu. Odrážadlo pre deti prispieva k motorickému a fyziologickému rozvoju dieťaťa. Pohyb na čerstvom vzduchu buduje u detí lásku k aktívnemu spôsobu života. Odrážadlo smarTrike All in One v sebe spája viaceré inovačné myšlienky, vďaka čomu má naozaj široké využitie v priebehu života dieťaťa. Má peknú červenú farbu, ktorá sa hodí pre chlapcov aj dievčatá. Jazdenie ako v kočiariku, odrážanie na odrážadle alebo jazda na kolobežke. To všetko sú veľmi zábavné činnosti, ktoré milujú deti na celom svete. Výrobca smarTrike vám ponúka jedinečnú možnosť, ako tieto zábavné aktivity poskytnúť vašim detičkám v jednej hračke. All in One deti využijú veľmi dlhý čas, vďaka kvalitným materiálom vydrží dlhé roky.
Odrážadla BTW in
Predam 2 odrazadla BTW in s brzdou. Používané takze su mierne ošúchane. Su to velmi dobré odražadla a nase deti sa na nich vozili velmi radi.