inzercia, predaj, predám, bazár

Detské sánky

Kategória: Ostatné zimné

Predám detské sánky, minimálne používané, v podstate ako nové. Je k nim aj operadlo. Osobný odber v Prievidzi, pripadne kuriérom na dobierku.
Detské sánky
Podobné inzeráty
Detské drevene sanky / tradične detské sanky
Malé sanky : 95cm s operadlom a šnúrkou na ťahanie 39€ Veľké sanky ; 120 s operadlom a šnúrkou na ťahanie 55€ !!!MOŽNOSŤ ODOSLAŤ KURIÉROM PO CELOM SK!!!
Drevené sánky Čisto Nové
Predám čisto nové drevené sánky vyrobené s kvalitného materiálu sánky sú aj s operadlom po dohode viem aj doviesť … sane, retro sánky, Kontakt: Tel: Email: laco15laco15@
Sánky,boby,lopaty
Predám nové sánky s operadlom Velké sánky(cena:60€) Malé sánky (cena:40€) Boby 19€ Lopaty 3€ Snowboard 25€ Všetko nové nepoužité
Sánky Adbor Piccolino
Predám sánky Adbor Piccolino v kompletnej výbave s fusakom, strieškou, rukávnikom. Sánky majú známky používania - ošúchaná povrchová úprava na lyžinách (viď foto), inak sú vo výbornom stave. Majú navyše popruhom vypletený priestor na nohy pre väčšie dieťa (ten je možné ľahko odstrihnúť). Výhodné pre jazdu po utlačenom snehu, v hlbokom sa zabárajú. Pre bližšie info o rozmeroch pozri stránky predajcov, napríklad tu:
Drevené detské sánky 110 cm + boby 80 cm
Predám drevené detské sánky. Sánky sú pevné, stabilné, vyrobené z kvalitného, pekne opracovaného bukového dreva. Zmestí sa na nich dospelý aj dieťa. Rozmery: dĺžka : cca 110 cm šírka sedenia: cca 30 cm výška od zeme: cca 25 cm Nosnosť 150kg Súčasťou je aj šnúrka na ťahanie sánok a operadlo. Predám aj plastové detské zelené boby Cyclone, dlhé 80 cm. Osobný odber v Nových Zámkoch.
.detské drevené sánky s bukového dreva.
Ponúkam na predaj detské drevené sánky s bukového dreva. Sada obsahuje: sánky, operadlo, rukoväť a šnúrka s drevenou rúčkou dĺžka: 121 cm s šírka: 35 cm výška: 25 cm + 15 cm operadlo Nosnosť: 180kg Je možné poslať aj na dobierku (+9€)