inzercia, predaj, predám, bazár

Detský nosič BYKAY / šatka /

Kategória: Nosiče

Predám šatku , málo používaná , osobný odber Nitra , cena 10e
Detský nosič BYKAY / šatka /
Podobné inzeráty
Chicco nosič Hip Seat Hazel Wood
Nosič je tvorený 2 časťami – spevnenou základňou a detským nosičom – ktoré môžu byť použité spolu alebo samostatne a tak vytvárať až 3 rôzne produkty a množstvo spôsobov nosenia detí. 1. Detský nosič so základňou: Chicco Hip Seat v spojení detského nosiča a opornej základne vytvára pohodlné a prirodzene sedenie pre dieťa a zároveň pomáha rozložiť váhu dieťa okolo rodičovského tela. 2. Oporná základňa: Spevnená základňa bez nosiča slúži ako rozšírenie bokov rodiča. Ideálne v prípade, keď držíte dieťa jednou rukou. Základňa pomáha rozložiť váhu dieťaťa a zároveň rodičom držať správnu polohu tela. 3. Detský nosič: Bez základne je nosič šikovným a tradičným riešením nosenia detí. Nosič môžete mať po ruke vždy, keď ho budete potrebovať. Nosič Chicco Hip Seat ma rôzne možnosti nosenia dieťaťa: Od narodenia Detsky nosič (bez základne) môžete využiť ako samostatný nosič a nosiť dieťa smerom k rodičovi. Nosnosť takéhoto nosiča je do 9 kg. Rovnako môžete využiť opornú základňu a prenášať dieťa jemne položené na základni v novorodeneckej polohe. Od 3 mesiacov Detský nosič so základnou vám pomôže lepšie rozložiť zvyšujúcu sa váhu dieťaťa a poskytne mu dostatok pohodlia a priestoru pre nosenie tvárou k vám. Opornú základňu môžete plne využiť ako oporu pre nosenie tvárou k vám, od vás i na boku. Ako len vám a vášmu dieťaťu vyhovuje. Od 6 mesiacov Dieťa môže začať objavovať svet navôkol. Nosič spolu so základňu vytvoria ideálny priestor na nosenie dieťaťa smerom od vás. Dieťa tak plne môže objavovať svet okolo neho. A pre dlhšie výlety je tu možnosť použiť nosič Chicco Hip Seat aj ako nosič dieťaťa na chrbte. Nosnosť nosiča spolu so základňou, ako aj základne v samostatnom prevedení je až 15 kg. Nosnosť nosiča bez základne je 9 kg. Pre maximum pohodlia rodiča pri nosení je nosič vybavený širokým polstrovaním. O komfort dieťaťa sa stará nastaviteľná opora hlavičky a krku, ako aj odnímateľný panel so sieťovinou na chrbte nosiča pre zabezpečenie ventilácie. V prípade nepriazne počasia má nosič zabudovanú ochrannú kapucňu. Aby dieťa neokusovalo popruhy nosiča počas obdobia rastúcich zúbkov, môžete na nosiči využiť malú podušku na hryzkanie. Pre uloženie drobností ako kľúčov a mobilu môžete využiť praktické vrecko so zipsom na základni nosiča. My sme s ním boli veľmi spokojní :) Len osobný odber v Košiciach.
Bykay SSC Deluxe nosic
Predam Bykay SSC Dekuxe nosič po jednom dieťati. Má niekoľko vlastností, ktoré ju umožňujú použiť už od narodenia až do 3 rokov veku Max. 18 kg váhy Materiál: 52% bavlna + 48% ľan Cena: 20 eur + postovne
Baby šatka na nosenie od narodenia
Predám baby šatku na nosenie detí zn je porte mon bébé Ako nová, použitá 2 krát. Šatka je šedo-hnedej farby s ružovým vreckom vpredu. Veľmi ľahko sa viaže aj neskúseným mamičkám. pôvodná cena bola 65e originál popis : Pohodlná, variabilná a štýlová. So šatkou JPMBB urobíte jeden úväz pred vložením dieťaťa do šatky. Dieťa môžete nosiť v rôznych polohách – na bruchu, na boku, na chrbte bez toho, že by ste museli rozväzovať šatku rešpektujúc vek dieťaťa a jeho potreby. Šatka Je Porte Mon Bébé je jediný hybrid - spĺňa vlastnosti elastickej aj tkanej šatky. Je ideálna aj pre bezplienkovú komunikačnú metódu. Šatka je vyrobená bez kompromisov ovplyvňujúcich bezpečnosť a dostatočnú oporu chrbta pri polohovaní, pretože šatky JPMBB majú exkluzívny úplet vyvinutý za účelom správneho nosenia dieťaťa. Malý podiel špecifického typu elastanu (5%) je vtkaný do bavlny jedinečným spôsobom a hustotou. Šatka predstavuje hybrid medzi tkanou a elastickou šatkou. Zatiaľ čo väčšina elastických šatiek nevydrží, keď dieťa rastie, šatky JPMBB sa ani po čase nevyťahajú.
Šatka na nosenie detí JE PORTE MON BÉBÉ Love Radius
Predám exkluzívnu hybridnú šatku na nosenie detí v šedej farbe značky JE PORTE MON BÉBÉ. Babyšatka je určená pre deti od 2,5 kg do 14 kg/od narodenia do 3 rokov. Šatka je po jednom dieťati, bez poškodení. Pôvodná cena 68€. Pohodlná, variabilná a štýlová. So šatkou JPMBB urobíte jeden úväz pred vložením dieťaťa do šatky. Dieťa môžete nosiť v rôznych polohách – na bruchu, na boku, na chrbte bez toho, že by ste museli rozväzovať šatku rešpektujúc vek dieťaťa a jeho potreby. Šatka Je Porte Mon Bébé je jediný hybrid - spĺňa vlastnosti elastickej aj tkanej šatky. Je ideálna aj pre bezplienkovú komunikačnú metódu. 1. Dieťa do šatky vkladáte a vyberáte z nej bez nutnosti rozviazania úväzu 2. Jeden úväz, rozmanité polohy 3. Rešpektuje fyziológiu dieťaťa 4. Pohodlné nosenie Ponúka optimálne a prispôsobiteľné rozloženie ťažiska na pleciach, chrbte a boku. 5. Exkluzívna inovovaná látka Šatka predstavuje hybrid medzi tkanou a elastickou šatkou. Zatiaľ čo väčšina elastických šatiek nevydrží, keď dieťa rastie, šatky JPMBB sa ani po čase nevyťahajú. 6. Novinka na zozname želaní rodičov Prínos pre dieťa Nosenie dieťaťa podporuje pohybový, poznávací a citový vývoj. Keď je dieťa nosené, jeho svaly sú uvoľnené, trávenie je ľahšie a takto sa zmierňuje reflux a dojčenské koliky. Držanie dieťaťa v šatke v blízkosti matkinho tela pomáha dieťaťu regulovať teplotu a tlkot srdca. Pocit hojdania pomáha dieťaťu pokojnejšie spať a zaspávať. Dieťa je pokojnejšie a menej plače, pretože rodičia môžu rýchlo reagovať na jeho potreby. Šatka na nosenie detí JPMBB poskytuje oporu, bezpečie a pomáha novorodencom cítiť sa sebaisto a aktívne. Rozmer: 5 x 0,7 m
Elastická šatka Liliputi Folk Tale
Elastická šatka Liliputi Folk Tale Vhodná na nosenie novorodencov a predčasne narodených bábätiek, vhodná do cca 6 mesiacov/9kg. Vďaka svojej pružnosti je pohodlná pre bábätko aj mamičku. Dá sa prať v pračke. Materiál: bavlna s certifikátom Öko-tex Šatka je vyrobená z jednofarebnej látky, na prednú časť je prišitá farebná látka, ktorá zabezpečuje pevnejšie držanie bábätka. Táto časť slúži zároveň ako veľké vrecko na odkladnie drobností (vreckovky, plienka, atď.). Šatka je 5 m dlhá, je to univerzálna dĺžka pre všetky veľkosti nosiacich rodičov, pre mamičky aj oteckov. K šatke dostanete látkovú kapsu v ktorej ju môžete bezpečne prenášať. V šatke som nosila svoju staršiu dcérku, ktorá sa narodila maličká, a trvalo jej kým dorástla do nosiča. Šatka je veľmi príjemná, jemná a mäkká. Dcérke sa v nej dobre spalo a ja som mohla kľudne chodiť na dlhé prechádzky so psom aj do kočíku neprístupného terénu, alebo porobiť v kuchyni..
Šatka na nosenie deti, zn. Storchenwiege
Šatka na nosenie detí, zn. Storchenwiege je diagonálne elastická, má pevnú osnovu a tkaná zo 100% bavlny. To umožňuje pevné a pre dieťa zdravé viazanie. Šatka má šikmo strihnuté konce, čo uľahčuje viazanie. Vďaka dvojitému lemu má šatka Storchenwiege pevné okraje, čo má pozitivní vpliv na pevnosť uviazania. Šatka Storchenwiege sa veľmi dobre hodí taktiež pre väčšie deti. Použitá min. Ako nová. Posielam ďalej. Návod v českom i nemeckom jazyku, farba Vicky, dĺžka 5,2m.