inzercia, predaj, predám, bazár

Detsky nosič Fidella Fusion

Kategória: Nosiče

Predám nosič pouzitelny na nosenie vpredu aj na chrbat. Bez známok nosenie ako novy len skladovany
Detsky nosič Fidella Fusion
Podobné inzeráty
Chicco nosič Hip Seat Hazel Wood
Nosič je tvorený 2 časťami – spevnenou základňou a detským nosičom – ktoré môžu byť použité spolu alebo samostatne a tak vytvárať až 3 rôzne produkty a množstvo spôsobov nosenia detí. 1. Detský nosič so základňou: Chicco Hip Seat v spojení detského nosiča a opornej základne vytvára pohodlné a prirodzene sedenie pre dieťa a zároveň pomáha rozložiť váhu dieťa okolo rodičovského tela. 2. Oporná základňa: Spevnená základňa bez nosiča slúži ako rozšírenie bokov rodiča. Ideálne v prípade, keď držíte dieťa jednou rukou. Základňa pomáha rozložiť váhu dieťaťa a zároveň rodičom držať správnu polohu tela. 3. Detský nosič: Bez základne je nosič šikovným a tradičným riešením nosenia detí. Nosič môžete mať po ruke vždy, keď ho budete potrebovať. Nosič Chicco Hip Seat ma rôzne možnosti nosenia dieťaťa: Od narodenia Detsky nosič (bez základne) môžete využiť ako samostatný nosič a nosiť dieťa smerom k rodičovi. Nosnosť takéhoto nosiča je do 9 kg. Rovnako môžete využiť opornú základňu a prenášať dieťa jemne položené na základni v novorodeneckej polohe. Od 3 mesiacov Detský nosič so základnou vám pomôže lepšie rozložiť zvyšujúcu sa váhu dieťaťa a poskytne mu dostatok pohodlia a priestoru pre nosenie tvárou k vám. Opornú základňu môžete plne využiť ako oporu pre nosenie tvárou k vám, od vás i na boku. Ako len vám a vášmu dieťaťu vyhovuje. Od 6 mesiacov Dieťa môže začať objavovať svet navôkol. Nosič spolu so základňu vytvoria ideálny priestor na nosenie dieťaťa smerom od vás. Dieťa tak plne môže objavovať svet okolo neho. A pre dlhšie výlety je tu možnosť použiť nosič Chicco Hip Seat aj ako nosič dieťaťa na chrbte. Nosnosť nosiča spolu so základňou, ako aj základne v samostatnom prevedení je až 15 kg. Nosnosť nosiča bez základne je 9 kg. Pre maximum pohodlia rodiča pri nosení je nosič vybavený širokým polstrovaním. O komfort dieťaťa sa stará nastaviteľná opora hlavičky a krku, ako aj odnímateľný panel so sieťovinou na chrbte nosiča pre zabezpečenie ventilácie. V prípade nepriazne počasia má nosič zabudovanú ochrannú kapucňu. Aby dieťa neokusovalo popruhy nosiča počas obdobia rastúcich zúbkov, môžete na nosiči využiť malú podušku na hryzkanie. Pre uloženie drobností ako kľúčov a mobilu môžete využiť praktické vrecko so zipsom na základni nosiča. My sme s ním boli veľmi spokojní :) Len osobný odber v Košiciach.
Nosič Fidella
Veľmi pekný, elegantný detský nosič Fidella vo veľmi dobrom stave.
Fidella FlowClick Baby (poloviazací nosič) - petrolejový
Predám Fidella FlowClick Baby ergonomický poloviazací nosič - vhodný od narodenia (od 3,2 kg). Vďaka svojej univerzálnosti je vhodný pre rôzne veľkých rodičov a pri zaväzovaní ramenných popruhov odpadá doťahovanie plastových praciek a upravovanie ramenných popruhov pri použití nosiča rôznymi osobami. Nosič je iba opraty, nepoužitý. Iba osobny odber, resp.po dohode mozne prevzatie v Bratislave.
Fidella Fly Tai
Predám ERGO nosič Fidella Fly Tai toddler size lines pink. Nosič je vo veľmi dobrom stave. Preferujem osobný odber aby ste si nosič mohli skontrolovať prípadne vyskúšať
Nosic Fidella Rock n Rolle
Predam nosic znacky Fidella Rock n Rolle, malo pouzivany. Osobny odber BA Vrakuna alebo plus postovne.
predám viazací nosič Fidella Fly Tai
Ponúkam na predaj tento krásny viazací nosič ???? Fidella Fly Tai - Iced Butterfly CENA: 75€ (povodná cena bola cca 130) VEĽKOSŤ: new size VHODNÝ OD-DO: veľ. 74-104, 0-15kg, výška chrbtovej opierky nastavovateľná od 30 do 48cm, šírka medzi kolienkami nastavovateľná od 11 do 45cm. Som 1.majiteľka, mám doklad o kúpe, kupovaný 10/2017 pre dcérku ktorú som nosila iba veľmi málo, nechávala som si ho pre druhé bábo, ale syn sa nechcel vôbec nosiť, čiže už ho nevyužijeme. Pred prvým naviazaním nepraný (ale to sme iba vyskúšali asi na 10 minút), potom praný v tekutej Lovele na farebné. Nemá žiadne poškodenia, ako nový, top stav, veľmi málo nosený (na fotke nie je ožehlený????). Sme nefajčiarka domácnosť, bez domácich miláčikov nakoľko ja som alergik.