inzercia, predaj, predám, bazár

Detský nosič INFANTINO Flip Advanced 4-in-1 Convertible

Kategória: Nosiče

Predám detský nosič značky INFANTINO. Použitý ani nie 5x. Je úplne ako nový.
Doporučená váha 3.6 kg -14.5 kg
Súčasťou vybavenia je aj podbradník s bavlneným poťahom.
Pozície: Chrbtová pozícia nosenia, pozícia orientovaná dopredu, pozícia orientovaná na rodiča
Dá sa prať v práčke.
Vhodný od narodenia.
Cena je 30 eur + poštovné. Možnosť osobného odberu: Brodské, Kúty, Bratislava - Petržalka.

Detský nosič INFANTINO Flip Advanced 4-in-1 Convertible
Podobné inzeráty
Nosič Infantino In Season 5 Layer
Predám pár krát použitý nosič Infantino In Season 5 Layer. Syn sa nechcel mic nosiť. Je bez poškodení. Bol kupovaný nový. Praktický nosič Infantino In Season 5 Layer využijete za každého počasia od dojčenského do batoľacieho veku dieťaťa. Ponúka rôzne varianty vrstvenia pre rôzne počasie a 4 spôsoby nosenia dieťaťa: úzke sedenie smerom k rodičovi široké sedenie smerom k rodičovi sedenie smerom od rodiča sedenie na chrbte rodičov Pre najmenšie bábätká je určené úzke sedenie smerom k rodičovi s nastaviteľnou polstrovanou opierkou hlavy. Pre väčšie deti využijete široké ergonomické sedenie smerom k rodičovi i smerom od rodiča či na chrbte. V závislosti na počasí môžete využiť kapucňu, multifunkčný návlek, džerzejový panel alebo prešívaný panel, ktoré sú súčasťou nosiča. Podporný bokový pás pomáha rozložiť hmotnosť noseného dieťaťa na boky rodiča. Pohodliu pri nosení pomáha aj polstrovanie ramenných popruhov. Nosič je vhodný pre deti od 3,6 do 18,1 kg.
Chicco nosič Hip Seat Hazel Wood
Nosič je tvorený 2 časťami – spevnenou základňou a detským nosičom – ktoré môžu byť použité spolu alebo samostatne a tak vytvárať až 3 rôzne produkty a množstvo spôsobov nosenia detí. 1. Detský nosič so základňou: Chicco Hip Seat v spojení detského nosiča a opornej základne vytvára pohodlné a prirodzene sedenie pre dieťa a zároveň pomáha rozložiť váhu dieťa okolo rodičovského tela. 2. Oporná základňa: Spevnená základňa bez nosiča slúži ako rozšírenie bokov rodiča. Ideálne v prípade, keď držíte dieťa jednou rukou. Základňa pomáha rozložiť váhu dieťaťa a zároveň rodičom držať správnu polohu tela. 3. Detský nosič: Bez základne je nosič šikovným a tradičným riešením nosenia detí. Nosič môžete mať po ruke vždy, keď ho budete potrebovať. Nosič Chicco Hip Seat ma rôzne možnosti nosenia dieťaťa: Od narodenia Detsky nosič (bez základne) môžete využiť ako samostatný nosič a nosiť dieťa smerom k rodičovi. Nosnosť takéhoto nosiča je do 9 kg. Rovnako môžete využiť opornú základňu a prenášať dieťa jemne položené na základni v novorodeneckej polohe. Od 3 mesiacov Detský nosič so základnou vám pomôže lepšie rozložiť zvyšujúcu sa váhu dieťaťa a poskytne mu dostatok pohodlia a priestoru pre nosenie tvárou k vám. Opornú základňu môžete plne využiť ako oporu pre nosenie tvárou k vám, od vás i na boku. Ako len vám a vášmu dieťaťu vyhovuje. Od 6 mesiacov Dieťa môže začať objavovať svet navôkol. Nosič spolu so základňu vytvoria ideálny priestor na nosenie dieťaťa smerom od vás. Dieťa tak plne môže objavovať svet okolo neho. A pre dlhšie výlety je tu možnosť použiť nosič Chicco Hip Seat aj ako nosič dieťaťa na chrbte. Nosnosť nosiča spolu so základňou, ako aj základne v samostatnom prevedení je až 15 kg. Nosnosť nosiča bez základne je 9 kg. Pre maximum pohodlia rodiča pri nosení je nosič vybavený širokým polstrovaním. O komfort dieťaťa sa stará nastaviteľná opora hlavičky a krku, ako aj odnímateľný panel so sieťovinou na chrbte nosiča pre zabezpečenie ventilácie. V prípade nepriazne počasia má nosič zabudovanú ochrannú kapucňu. Aby dieťa neokusovalo popruhy nosiča počas obdobia rastúcich zúbkov, môžete na nosiči využiť malú podušku na hryzkanie. Pre uloženie drobností ako kľúčov a mobilu môžete využiť praktické vrecko so zipsom na základni nosiča. My sme s ním boli veľmi spokojní :) Len osobný odber v Košiciach.
Predam nosic zn.Infantino
Kupeny minuly rok, iba vyskusany. Osobny odber Dunajska Luzna alebo BA.
INFANTINO NOSIČ FLIP 4V1 LIGHT & AIRY
Unikátny nosič Flip Advanced 4v1 v univerzálnej sivej farbe je možné využiť pre dieťatko od dojčenského až do batoľacieho veku. Dieťa je možné nosiť 4 spôsobmi: široké sedenie smerom k rodičovi úzke sedenie smerom k rodičovi sedenie smerom od rodiča sedenie na chrbte rodičov Odporúčaný vek: od 3,6kg do 14,5 kg Ako nový nepoužili sme ho ani raz iba sme ho vyskúšali na dobierku neposielam
INFANTINO NOSIČ FLIP ADVANCED 4V1
Predám detský nosič vo výbornom stave.
Detský nosič Infantino
Predám detský nosič Infantino, top stav, použité dva krát