inzercia, predaj, predám, bazár

Dubová masívna manželská posteľ

Kategória: Postele

Dubová posteľ z masívneho dreva, rozmer 180x200cm. Výška rámu postele 45cm. Ošetrená tvrdým voskovým olejom Osmo - bezfarebný polomat, ostastné rád pošlem. Cena postele bez úložných výsuvných boxov a bez nočných stolíkov 720€,pevný latový rošt 60€. 4x výsuvný box spolu 450€. 2x dlhý výsuvný box 420€. Pre viac info ma prosím kontaktujte buď na tel.č. alebo . Naše výrobky si môžete pozrieť aj na FB alebo IG Pekne z dreva. Zabezpečujem aj dovoz a montáž.
Dubová masívna manželská posteľ
Podobné inzeráty
Masívna dubová posteľ
Masívna dubová posteľ Rozmer 160x200 / 180x200 / 200x200 Posteľ z masívnej dubovej konštrukcie s pevným roštom Posteľ so šuflikmi / alebo bez Dovoz podľa dohody
Dubová masívna posteľ s úložným priestorom
Masívna manželská “levitujúca” posteľ 180x200cm z dubového dreva. Posteľ má úložný priestor, 2x výklopný rošt, predĺžené čelo a nočné stolíky so šuflíkom primontované k rámu postele. Posteľ na fotkách je ošetrená tvrdým voskovým olejom Osmo - bezfarebný polomat (náter podľa výberu, vzorkovníky pošlem). Dizajn aj rozmery na mieru. Pre viac info ma kľudne kontaktujte buď na tel.č. alebo . Celkova cena postele (vrátane nočných stolíkov, výklopných roštov) na matrac 180x200cm je 1770€. Možnosť zaobliť hrany postele. Zabezpečujeme aj dovoz a montáž.
Dubová masívna posteľ s úložným priestorom
Masívna manželská “levitujúca” posteľ 180x200cm z dubového dreva. Posteľ má úložný priestor, 2x výklopný rošt, predĺžené čelo a nočné stolíky so šuflíkom primontované k rámu postele. Posteľ na fotkách je ošetrená tvrdým voskovým olejom Osmo - bezfarebný polomat (náter podľa výberu, vzorkovníky pošlem). Dizajn aj rozmery na mieru. Pre viac info ma kľudne kontaktujte buď na tel.č. alebo . Celkova cena postele (vrátane nočných stolíkov, výklopných roštov) na matrac 180x200cm je 1720€. Možnosť zaobliť hrany postele. Zabezpečujeme aj dovoz a montáž.
Dubová masívna posteľ s úložným priestorom
Masívna manželská “levitujúca” posteľ 180x200cm z dubového dreva. Posteľ má úložný priestor, 2x výklopný rošt, predĺžené čelo a nočné stolíky so šuflíkom primontované k rámu postele. Posteľ na fotkách je ošetrená tvrdým voskovým olejom Osmo - bezfarebný polomat (náter podľa výberu, vzorkovníky pošlem). Dizajn aj rozmery na mieru. Pre viac info ma kľudne kontaktujte buď na tel.č. alebo . Celkova cena postele (vrátane nočných stolíkov, výklopných roštov) na matrac 180x200cm je 1820€. Možnosť zaobliť hrany postele. Zabezpečujeme aj dovoz a montáž.
Masívna manželská posteľ z agátového dreva 180 x 200 cm
Predám masívnu manželskú posteľ vyrobenú z agátového dreva. Povrchová úprava je upravená bezfarebnou lazúrou. Posteľ je úplne nová nepoužívaná. Agátové drevo je v našich končinách najpevnejšie a mimoriadne trvanlivé drevo odolné ako voči škodcom tak aj nepriaznivým vplyvom prostredia. Pevný rošt je vyrobený zo smrekového dreva. Rozmer pre matrac je 180 x 200 cm. Cena nezahŕňa matrac ani oblečenie na postel. Po vzájomnej dohode možný aj dovoz. ______________________________________________________ manželská posteľ, posteľ, masív, zrubová posteľ
Manželská posteľ
Predám manželskú posteľ používanú necelé 2 roky.Ako nová, bez poškodenia. Dôvod predaja- potrebujem posteľ s úložným priestorom. Kovová manželská posteľ s roštom Mirela 180 - jelša / sivá matná Manželská posteľ s roštom MIRELA 180 je klasická kovová posteľ, ktorá dodá Vašej spálni jedinečnosť. Kovová konštrukcia sivej farby je spojená drevenými nohami vo farbe jelša. Spacia plocha má rozmery 180x200 cm. Posteľ sa dodáva s lamelovým roštom bez matraca. Výška od zeme po rošt je 31 cm. Možnosť predať aj s marcom + 30€.