inzercia, predaj, predám, bazár

Dynacord PM 502 /100% stav

Kategória: Ostatné nástroje

Dynacord PM 502
Výkonný a všestranný powermix disponujúci množstvom funkcií, kombinujúci vysoko kvalitné, analógové vstupné obvody s digitálnou master a zosilňovacou sekciou. Ideálny pre pevné inštalácie, ale aj pre živé vystupovanie v malých, alebo stredne veľkých priestoroch. Obsahuje 5 mic/line vstupov s 3-pásmovým ekvalizérom, vrátane kompresora, limitera a funkcie talk over. Ďalej 3 stereo vstupy, master sekciu a 3 hlavné výstupy obsahujúce 7-pásmový ekvalizér. Mix má zabudovaný efektový procesor obsahujúci 32 editovateľných efektov, zosilňovač 2x 450W RMS/2x 600W Program (4Ohm), USB rozhranie podporujúce PC a Mac 48kHz recording/playback a USB určené pre prehrávanie z externého zariadenia. Výkonový výstup môže byť tiež použitý na priame pripojenie do 100V rozvodov. Ako doplnkové príslušenstvo sa dodáva kit pre montáž do 19" racku.
Dynacord PM 502 /100% stav
Podobné inzeráty
Heligonka CF
Predám Heligonku CF 3 hlas 2xzáklad + Hlboká oktáva 6 HLASNÉ PRIZNÁVKY VŠETKY,4 OKTAVOVE BASY ( KI KAŽDÉMU BASU HRAJÚ DVE PRIZNÁVKY) HLASY STARÝ ZINOK (VEĽMI HLUČNÝ NASTROJ). unikátny stav neodutý,neobitý,nepoodliepaný celuloid. nástroj vhodný do zbierky všetky kovania alpaka aj rohy na novom mechu 100% stav krásny hlboký hlas .bez zásahu Kutilov a inej hávede dohoda je možná
ALESIS SR18
Predám Profesional Drum Machine Alesis sr18,ledva hraná, a to iba v obývačke v pôvodnom balení.Viac ako 700 zvukov, 12 dynamických Padov, 200 (100 + 100) rythmov, ktoré sa dajú poskladať ako reťazec do Songov. Prevádzka aj na batérie. Všetky parametre na: Albin:
Sennheiser EW 100 G1
Predám Sennheiser EW 100.( Prijimač a aj vysielač) Je to staručký mikrofón, ktorý ešte poslúži. Je plne funkčný. Vzhľad a opotrebovanie zodpovedá používaním a veku. Len volať.
Mesa Boogie Stiletto ACE II 2x12
predám toto raritné ťažko zohnateľné kombo 2x12 prípadne vymením za zosilňovač Fender, Hiwatt, Marshall (ponúknite) ručím za 100% funkčnosť a 100% vizuálnu kondíciu možnosť prepínať charakteristiku zvuku/výkon Bold/Spongy ku každému kanálu možnosť prepnúť diódu alebo lampu pre rectifier plne vyrovnávacia FX slučka s ovládaním úrovne odosielania (pri aktivácii cez všetky kanály) bypass prepínač, ktorý odstraňuje FX slučku, výstupnú úroveň a ovládanie úrovne sóla zo signálovej cesty slave výstup s ovládaním úrovne, chladené ventilátorom footswitch + stereo kábel, čiže kto používa napr. programovateľnú lištu tak vie aparát prepínať kanály, jump na sólo trieda A/B 50W, 2x EL34, 5x12Ax7, 1x5U4 kanál 1 - Fat Clean, Tite Clean, Crunch kanál 2 - Crunch, Tite Gain, Fluid Drive originál repro Mesa Celestion V30 tvrdený obal na prevoz značky Everbag’s, manuál v SVK jazyku prosím seriózne jednanie podrobné foto pošlem/nafotím záujemcovi po dohode na vyžiadanie kombo v skúšobni, možnosť vyskúšať v obci Brodské (SVK) ___________________________________________________________ tag: (Mesa, Peavey, Marshall, Fender, Orange, Bogner, Friedman, Hiwatt, Victory, Fractal, Kemper, Gibson, Prs, Esp/Ltd, Musicman, Ibanez, Japan, Burny, Greco, Tokai, Neural)
predám ROLAND TR8 AIRA   ( + 7x7 expansion)
Zdravím , predám tento pekný kus v dobrom stave jediné čo tak 3otáčacie páčky chýbali tak som ich nahradil inými. Je 100% funkčný. Málo používaný. v samotnej mašinke je už natiahnutý firmware - 7x7 od rolandu ktorý dopĺna o dalšie zvuky (hodnota cca 100€) pridám k nemu aj originál napajací kabel ktorý ma vyšiel na 40€. Kludne píš ak máš zaujem. Najlepšie osobný odber košice ale kludne aj pošlem.
AKAI MPC Renaissance
Predám AKAI MPC Renaissance v 100% technickom a vizuálne v stave nového, používaný v nefajčiarskom štúdiu. Stav je naozaj parádny, súčasťou je sada originálnych CD so softwarom, USB kábel, iLOK hardware key, originálny adaptér a pridám dva foot switche KORG P-S3. Build ako tank, plná harwarová periféria /podobne ako u Maschine III/. Iba predaj, cena pevná a ideálne osobný odber s vyskúšaním u mňa v Nitre. Zašlem aj na dobierku po zložení 50% sumy vopred na účet. Foto autentická. Píšte prosím SMS alebo maily, v práci telefón neberiem. Platné do zmazania.