inzercia, predaj, predám, bazár

Easywalker Mosey+

Kategória: Kočíky

Predám športový kočiar Easywalker Mosey+ .
Rukovat je trosku poskodena.
Cena 180€
Easywalker Mosey+
Podobné inzeráty
Kočík Easywalker Harvey 3
Predám kočík dvojkombinaciu Easywalker Harvey v skvelom stave. Cely set obsahuje: - Konštrukciu Easywalker Harvey 2 - Športovú časť Easywalker Harvey 2 - Športovú časť Easywalker Harvey 3 vo farbe Forest Green (používaná asi 5 mesiacov na striedacku s inym kočíkom) - Vaničku Easywalker Harvey 3 vo farbe Forest Green (používaná na striedacku s inym kočikom necelých 5 mesiacov) - Výškové adaptéry - Adaptéry na vajíčko/autosedacku - Plastenka na vaničku - Kolesa all terrain - Kolesa štandardne Osobná obhliadka je mozna v TN. Cena za cely set je 530€.
Easywalker Miley2 kočík aj do lietadla
Použitý pár krát, možno 5x.Moznyvaj dovoz alebo pošlem. 100% stav.PC 300eur. Rýchly predaj. Farba Red taka tehlová Popis z netu: Easywalker Miley2 bol navrhnutý pre život v meste ako aj pre cestovanie. Kompaktný, ľahký a sofistikovaný dizajn z neho robí ideálneho spoločníka na každej ceste. Na zloženie Miley2 do veľkosti príručnej batožiny potrebujete iba jednu ruku. Dostupnosť verejnej dopravy, železničných staníc a letísk bola pre rodiny s malými deťmi vždy výzvou. Dokonca aj keď cestujete autom, mnoho rodín váha s odchodom do sveta jednoducho z dôvodu nepohodlia, že musí cestovať s kočíkom, ktorý nevyhovuje ich potrebám. Toto je jedna z malých medzier, ktorá inšpirovala dizajn Easywalker Miley2. Pre zvýšenie mobility vašej rodiny na každej ceste, v každodennom živote aj na dovolenke. Miley2 je dokonalým spoločníkom na prechádzky, prehliadky miest a objavovanie sveta bez toho, aby ste museli obetovať pohodlie alebo priestor. Easywalker Miley2 je nepochybne najlepším spojencom pre naj dobrodružnejšie rodiny. Ľahko sa zmestí do každého priestoru - bez ohľadu na to, ako je malý - je vhodný ako príručná batožina a môžete si ho bez námahy niesť v ruke alebo na ramene. Miley2 sa zloží kompaktne, rýchlo a ľahko, len jednou rukou. Aj keď jedným z bodov pozornosti pri navrhovaní výrobku bola funkčnosť, jeho estetické aspekty neboli zanedbané. Easywalker Miley2, je zameraný na najnovšie trendy, je atraktívnym produktom pre mladých ľudí a moderné rodiny. Ďalšou jedinečnou vlastnosťou Easywalker Miley2 je inovatívny systém príslušenstva, ktorý vám umožní pripevniť obľúbené príslušenstvo na rukoväť alebo lištu nárazníka jediným kliknutím. Pozornosť venovaná detailom, ktorá bola vložená do Miley2, ju odlišuje od všetkých ostatných buggy kočíkov, ktoré ste kedy videli, a na každého zapôsobí. Vlastnosti: - ľahký a kompaktný - dá sa zložiť do veľkosti príručnej batožiny - dá sa použiť s mäkkou vaničkou - udržateľné látky vyrobené z recyklovaných plastových fliaš - nastavenie, sklopenie a rozloženie sedadla jednou rukou - obsahuje prepravnú tašku, ramenný popruh, madlo a pláštenku. Zhrnuté vylepšenia Miley2 oproti Miley: - vylepšený uhol zadného sedadla - dlhšie sedadlo (o 1,5 cm dlhšie) - dlhšie operadlo (od 43 cm do 48 cm) - ešte nižšia hmotnosť kočíka - viac vnútorného priestoru - ekokoža na madle - prístupnejší kôš (vpredu s PP doskou v čiernej látke) - transportná taška je súčasťou, ale nie je integrovaná - vrecko vo vnútri košíka - zadná časť sedadla tón v tóne (rovnaká látka a farba ako zvyšok sedadla)
Easywalker Mosey+
Predám športový kočiar Easywalker Mosey+ . Rukovat je trosku poskodena. Cena 260€
Športový kočiar Easywalker Mosey+
Predám pouźívaný športový kočiar Easywalker Mosey+ po 1 dieťati. Vlastnosti: - konštrukcia z vysokokvalitného hliníka - veľké penové kolieska, s ktorými nikdy nedostanete defekt - priestranné športové sedadlo - kompaktné zloženie aj so športovou časťou alebo hlbokou vaničkou - reverzibilné športové sedadlo, umožňuje upevnenie sedadla v smere aj proti smeru jazdy - jednoduché manévrovanie kočíka vďaka pohodlnej športovej rukoväti potiahnutej eko-kožou - možnosť polohovania do 3 pozícií - XL strieška s UV filtrom chráni dieťa pred nepriaznivým slnečným žiarením, možnosť zväčšenia striešky pomocou zipsu - veľký spodný kôš - jednoduché nakliknutie autosedačky na kočík - 5-bodové bezpečnostné pásy s mäkkým polstrovaním ramenných popruhov neutrálne farebné schémy, kvalitné materiály, čisté a jednoduché tvary na rukoväti sa nachádzajú háčiky pre prichytenie tašky Kontakt mailom na miasniper@
Easywalker Mosey+
Predám športový kočiar Easywalker Mosey+ . Rukovat je trosku poskodena. Cena 200€
easywalker mosey +
Flexibilný elegantný a ľahký kočík Mosey+ Jednoduché zloženie v jednom kuse bez zloženia športového sedadla alebo vaničky.Dvojkombinácia.Má bezudržbové kolieska, hliníkovú konštrukciu a je ľahko umyvateľný. Obidve časti sa dajú otočiť do smeru aj protismeru jazdy Športová časť je polohovatelná (aj do úplného ľahu). Praktický aj pri cestovaní vlakom (prejdete ním celú uličku vo vozni - netreba ho skladať) Hmotnosť kočíka: 10,5 kg Rozmery rozloženého kočíka: 55 cm x 94 cm x 107 cm Rozmery zloženého kočíka: 55 cm x 99 cm x 29 cm V cene je športová čast, hlboká vanička, pláštenky na obidve časti a fusak ktorý sa dá tiež použit na obidve časti.Pôvodná cena 920e.Dohoda možná.