ekonóm/ekonómka

Kategória: Administratíva

Do našej firmy hľadáme ekonómku/ekonóma s praxou na plný úväzok.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- podvojné účtovníctvo
- mesačné a ročné uzávierky
- spracovanie výkazov DPH a DPPO
- mzdová agenda vrátane výkazov
- banka, pokladňa

požiadavky na zamestnanca:
- prax v odbore
- samostatnosť a zodpovednosť
- znalosť účtovných programov

výhody:
-flexibilný pracovný čas
-mladý kolektív
-pracovný telefón
-obedy hradené zamestnávateľom

mzda závisí od znalostí a praxe uchádzača 700-1000€

Stručná charekteristika spoločnosti:
Spoločnosť Quadro SNV, s.r.o. sa zaoberá predajom tuhého paliva- drevo, brikety a pelety. Sprostredkováva prepravu aj pre externých zákazníkov a ponúka špedičné služby.

Uchádzačov poprosíme zaslať životopis na e-mail: erika.quadrosnv@