inzercia, predaj, predám, bazár

EXKLUZÍVNE / STARŠÍ RODINNÝ DOM, POZEMOK 1200m2, ĽUBICA

Kategória: Domy

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Kežmarok Vám ponúka na predaj starší rodinný dom v radovej zástavbe, v podtatranskej obci Ľubica, okres Kežmarok. Dom sa nachádza na pozemku s rozlohou cca 1200m2 a lokalizovaný je v centrálnej časti obce. Je v pôvodnom stave, postavený z kameňa, v kombinácii s tehlou. Na dome boli začaté rekonštrukčné práce. Pozemok je rovinatý, výhodou je prístup k rodinnému domu z dvoch strán. Pozemok má vynikajúcu polohu a rozlohu, čo ponúka viaceré možnosti využitia.             

Popis:  

rozloha pozemku cca 1200 m2 (cca 18 x 66 m)  
zastavaná plocha domu cca 270m2  
rozmery domu cca 16 x 10 m, plus 16 x 6 m 
pri rekonštrukcii domu boli uvažované 2 podlažia 
prípojky na plyn, vodovod, elektrinu a kanalizáciu sa nachádzajú pri pozemku
prístupová cesta asfaltová
výborná lokalita
dom je ihneď k dispozícii

V prípade, že Vás ponuka zaujala, kontaktujte nás na tel. čísle , príp. mailom na host@ a dohodnite si čo najskôr termín obhliadky 

Tešíme sa na obhliadku s Vami.
EXKLUZÍVNE / STARŠÍ RODINNÝ DOM, POZEMOK 1200m2,  ĽUBICA
Podobné inzeráty
RODINNÝ DOM a POZEMOK 900 m2 DOLNÝ LOPAŠOV okres PIEŠŤANY
RODINNÝ DOM a POZEMOK 900 m2 DOLNÝ LOPAŠOV okres PIEŠŤANY - [25.11. 2022] Zmazať/ Upraviť/ Topovať RODINNÝ DOM a POZEMOK 900 m2 DOLNÝ LOPAŠOV okres PIEŠŤANY - 1 RODINNÝ DOM a POZEMOK 900 m2 DOLNÝ LOPAŠOV okres PIEŠŤANY - 2 RODINNÝ DOM a POZEMOK 900 m2 DOLNÝ LOPAŠOV okres PIEŠŤANY - 3 RODINNÝ DOM a POZEMOK 900 m2 DOLNÝ LOPAŠOV okres PIEŠŤANY - 4 RODINNÝ DOM a POZEMOK 900 m2 DOLNÝ LOPAŠOV okres PIEŠŤANY - 5 RODINNÝ DOM a POZEMOK 900 m2 DOLNÝ LOPAŠOV okres PIEŠŤANY - 6 RODINNÝ DOM a POZEMOK 900 m2 DOLNÝ LOPAŠOV okres PIEŠŤANY - 7 RODINNÝ DOM a POZEMOK 900 m2 DOLNÝ LOPAŠOV okres PIEŠŤANY - 8 RODINNÝ DOM a POZEMOK 900 m2 DOLNÝ LOPAŠOV okres PIEŠŤANY - 9 RODINNÝ DOM a POZEMOK 900 m2 DOLNÝ LOPAŠOV okres PIEŠŤANY - 10 REALITY PROGRES, s.r.o. PONÚKA vo výhradnom zastúpení klienta : 6 izbový rodinný dom na pozemku 900 m2 v obci DOLNÝ LOPAŠOV okres Piešťany. Dom bol skolaudovaný v roku 1991, zastavaná plocha 143 m2, loggia 8 m2 a 2 x garáž každá ma 20 m2 Na pozemku 900 m2 sa nachádza samostatne stojaci 6 izbový rodinný dom s obytnou pivnicou a možnosťou využitia ako dvojgeneračný dom. Na záhrade sa nachádza altánok s krbom, stromy, sklenník, drevárnička a samostatne postavená garáž. Dom nemá energetický certifikát, internet Telekom, kúrenie kotol a pec, plastové okná, podlahy dlažba a plávajúca a odpad je riešený žumpou. DISPOZÍCIA RODINNÉHO DOMU : obytná plocha 115 m2 + loggia 8 m2 a garáž 20 m2 vstupná chodba, priestranná obývacia izba s pecou prepojená s kuchyňou a jedálňou a výstupom na loggiu, spálňa, 2 x detská izba, kúpeľňa s vaňou a samostatné WC, garáž. V kuchyni sa nachádza kuchynská linka, plynová varná doska, rúra, digestor a chladnička. V obývačke je šamotová pec. na prízemí - obytná plocha 115 m2 sa nachádza, kuchyňa, obývacia izba, spálňa, kúpeľňa so sprchovým kútom, samostatné WC, technická časť- plynový kotol, bojler na ohrev vody a sporák, práčovňa, dielňa a garáž CENA DOMU : 175.000,- € + ZNALECKÝ POSUDOK Náklady spojené s bývaním sú 120,- € V obci Dolný Lopašov je základná škola po 4 ročník, škôlka, pošta, obecný úrad, potraviny, stavebniny. Piešťany sú vzdialené od obce 22 km a Trnava 27 km. V cene nehnuteľnosti sú už zahrnuté všetky poplatky, právny servis vyhotovenie kúpno predajných zmlúv a návrh na vklad do katastra, kolky, poplatok za overenie podpisov u notára. HYPO-PORADENSTVO k tomu súdno - znaleckým posudkom ZDARMA. Ak máte záujem o obhliadku, prípadne chcete vedieť viac informácií, neváhajte a kontaktujte ma 0911 78 08 07. BEZPLATNE v našej REALITY PROGRES, s.r.o. klientom radi poskytneme finančné poradenstvo a vybavenie financovania kúpy ich vybranej nehnuteľnosti (podmienkou nie je kúpa nehnuteľnosti v našej RK), poistenie nehnuteľnosti a domácnosti, životné a úrazové poistenie. Za výhodných finančných podmienok zabezpečíme súdno-znalecký posudok, geodetické práce a právne služby.
RODINNÝ DOM A POZEMOK 200m2 MYJAVA časť TURÁ LÚKA
RODINNÝ DOM A POZEMOK 200m2 MYJAVA časť TURÁ LÚKA - [4.3. 2023] Zmazať/ Upraviť/ Topovať RODINNÝ DOM A POZEMOK 200m2 MYJAVA časť TURÁ LÚKA - 1 RODINNÝ DOM A POZEMOK 200m2 MYJAVA časť TURÁ LÚKA - 2 RODINNÝ DOM A POZEMOK 200m2 MYJAVA časť TURÁ LÚKA - 3 RODINNÝ DOM A POZEMOK 200m2 MYJAVA časť TURÁ LÚKA - 4 RODINNÝ DOM A POZEMOK 200m2 MYJAVA časť TURÁ LÚKA - 5 RODINNÝ DOM A POZEMOK 200m2 MYJAVA časť TURÁ LÚKA - 6 RODINNÝ DOM A POZEMOK 200m2 MYJAVA časť TURÁ LÚKA - 7 RODINNÝ DOM A POZEMOK 200m2 MYJAVA časť TURÁ LÚKA - 8 RODINNÝ DOM A POZEMOK 200m2 MYJAVA časť TURÁ LÚKA - 9 RODINNÝ DOM A POZEMOK 200m2 MYJAVA časť TURÁ LÚKA - 10 REALITY PROGRES, s. r. o. PONÚKA RODINNÝ DOM S MALÝM POZEMKOM 200 m2 v MYJAVE časť TURÁ LÚKA Rodinný dom je po kompletnej rekonštrukcii z roku 2014 / nová strecha, podlahy, kúpeľňa, plynový kotol a plastové okná/. Dom je postavený z tehly - pálená a nepálená. Úžitková plocha rodinného domu je 120 m2 + možnosť dokončiť 3 izby v podkroví. IS : elektrika, vodovodná prípojka - mestská voda, plyn a kanalizácia DISPOZÍCIA RODINNÉHO DOMU: Pivnica Prízemie vstupná chodba,kuchyňa, 2 x izba, kúpeľňa s WC a špajza Podkrovie - povala Pri dome sa nachádza garáž CENA RODINNÉHO DOMU : 129.000,- € DOHODA MOŽNÁ Dom sa dá využiť pre rodinu na trvalé bývanie alebo ako chalupa. V obci je dobrá občianska vybavenosť (škôlka, základná škola, potraviny, zástavka autobusu, pošta, reštaurácia, kostol, krčma). Okolie zabezpečuje nespočetné možnosti turistiky, hubárčenie, vodná nádrž Stará Myjava, Kunov (kúpanie, rybolov), množstvo cyklo - turistických trás (Veľká Javorina, Mohyla na Bradle, hrad Branč) V cene nehnuteľnosti sú už zahrnuté všetky poplatky, právny servis vyhotovenie kúpno-predajných zmlúv a návrh na vklad do katastra, kolky, poplatok za overenie podpisov u notára. HYPO-PORADENSTVO k tomu súdno - znaleckým posudkom ZDARMA. Ak máte záujem o obhliadku, prípadne chcete vedieť viac informácií, neváhajte a kontaktujte ma. BEZPLATNE v našej REALITY PROGRES, s.r.o. klientom radi poskytneme finančné poradenstvo a vybavenie financovania kúpy ich vybranej nehnuteľnosti (podmienkou nie je kúpa nehnuteľnosti v našej RK), poistenie nehnuteľnosti a domácnosti, životné a úrazové poistenie. Za výhodných finančných podmienok zabezpečíme súdno-znalecký posudok, geodetické práce a právne služby.
EXKLUZÍVNE / STARŠÍ RODINNÝ DOM, POZEMOK 1200m2,  ĽUBICA
EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Kežmarok Vám ponúka na predaj starší rodinný dom v radovej zástavbe, v podtatranskej obci Ľubica, okres Kežmarok. Dom sa nachádza na pozemku s rozlohou cca 1200m2 a lokalizovaný je v centrálnej časti obce. Je v pôvodnom stave, postavený z kameňa, v kombinácii s tehlou. Na dome boli začaté rekonštrukčné práce. Pozemok je rovinatý, výhodou je prístup k rodinnému domu z dvoch strán. Pozemok má vynikajúcu polohu a rozlohu, čo ponúka viaceré možnosti využitia.    Popis:   rozloha pozemku cca 1200 m2 (cca 18 x 66 m) zastavaná plocha domu cca 270m2  rozmery domu cca 16 x 10 m, plus 16 x 6 m  pri rekonštrukcii domu boli uvažované 2 podlažia prípojky na plyn, vodovod, elektrinu a kanalizáciu sa nachádzajú pri pozemku prístupová cesta asfaltová výborná lokalita dom je ihneď k dispozícii V prípade, že Vás ponuka zaujala, kontaktujte nás na tel. čísle , príp. mailom na host@ a dohodnite si čo najskôr termín obhliadky  Tešíme sa na obhliadku s Vami.
EXKLUZÍVNE / STARŠÍ RODINNÝ DOM, POZEMOK 1200m2,  ĽUBICA
EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Kežmarok Vám ponúka na predaj starší rodinný dom v radovej zástavbe, v podtatranskej obci Ľubica, okres Kežmarok. Dom sa nachádza na pozemku s rozlohou cca 1200m2 a lokalizovaný je v centrálnej časti obce. Je v pôvodnom stave, postavený z kameňa, v kombinácii s tehlou. Na dome boli začaté rekonštrukčné práce. Pozemok je rovinatý, výhodou je prístup k rodinnému domu z dvoch strán. Pozemok má vynikajúcu polohu a rozlohu, čo ponúka viaceré možnosti využitia.         Popis:   rozloha pozemku cca 1200 m2 (cca 18 x 66 m)  zastavaná plocha domu cca 270m2  rozmery domu cca 16 x 10 m, plus 16 x 6 m  pri rekonštrukcii domu boli uvažované 2 podlažia  prípojky na plyn, vodovod, elektrinu a kanalizáciu sa nachádzajú pri pozemku prístupová cesta asfaltová výborná lokalita dom je ihneď k dispozícii V prípade, že Vás ponuka zaujala, kontaktujte nás na tel. čísle , príp. mailom na host@ a dohodnite si čo najskôr termín obhliadky  Tešíme sa na obhliadku s Vami.
EXKLUZÍVNE / STARŠÍ RODINNÝ DOM, POZEMOK 1200m2,  ĽUBICA
EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Kežmarok Vám ponúka na predaj starší rodinný dom v radovej zástavbe, v podtatranskej obci Ľubica, okres Kežmarok. Dom sa nachádza na pozemku s rozlohou cca 1200m2 a lokalizovaný je v centrálnej časti obce. Je v pôvodnom stave, postavený z kameňa, v kombinácii s tehlou. Na dome boli začaté rekonštrukčné práce. Pozemok je rovinatý, výhodou je prístup k rodinnému domu z dvoch strán. Pozemok má vynikajúcu polohu a rozlohu, čo ponúka viaceré možnosti využitia.          Popis:   rozloha pozemku cca 1200 m2 (cca 18 x 66 m)  zastavaná plocha domu cca 270m2  rozmery domu cca 16 x 10 m, plus 16 x 6 m  pri rekonštrukcii domu boli uvažované 2 podlažia  prípojky na plyn, vodovod, elektrinu a kanalizáciu sa nachádzajú pri pozemku prístupová cesta asfaltová výborná lokalita dom je ihneď k dispozícii V prípade, že Vás ponuka zaujala, kontaktujte nás na tel. čísle , príp. mailom na host@ a dohodnite si čo najskôr termín obhliadky  Tešíme sa na obhliadku s Vami.
EXKLUZÍVNE / STARŠÍ RODINNÝ DOM, POZEMOK 1200m2,  ĽUBICA
EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Kežmarok Vám ponúka na predaj starší rodinný dom v radovej zástavbe, v podtatranskej obci Ľubica, okres Kežmarok. Dom sa nachádza na pozemku s rozlohou cca 1200m2 a lokalizovaný je v centrálnej časti obce. Je v pôvodnom stave, postavený z kameňa, v kombinácii s tehlou. Na dome boli začaté rekonštrukčné práce. Pozemok je rovinatý, výhodou je prístup k rodinnému domu z dvoch strán. Pozemok má vynikajúcu polohu a rozlohu, čo ponúka viaceré možnosti využitia.           Popis:   rozloha pozemku cca 1200 m2 (cca 18 x 66 m)  zastavaná plocha domu cca 270m2  rozmery domu cca 16 x 10 m, plus 16 x 6 m  pri rekonštrukcii domu boli uvažované 2 podlažia  prípojky na plyn, vodovod, elektrinu a kanalizáciu sa nachádzajú pri pozemku prístupová cesta asfaltová výborná lokalita dom je ihneď k dispozícii V prípade, že Vás ponuka zaujala, kontaktujte nás na tel. čísle , príp. mailom na host@ a dohodnite si čo najskôr termín obhliadky  Tešíme sa na obhliadku s Vami.