inzercia, predaj, predám, bazár

HandPan - C Dur

Kategória: Ostatné nástroje

Vyrobený minulý rok značka (Milan Zdvorilý), Ladenie C Dur vid foto. 13 tónov (4 od spodu). Cena nového: 1500€ + 160€ pevný obal (ruxak) + 50€ stojan = 1700€. Predám komplet všetko za 1290€!
HandPan - C Dur
Podobné inzeráty
Handpan / Hangdrum
Najväčší výber handpanov na Slovensku. Handpany máme od rôznych výrobcov v ladení D celtik. Cenovo od 700 do 1300 eur. Zvukové nahrávky značky Mishte si môžte vypočuť tu Alebo si prídte vyskúšať osobne do Trnavy. Ak máte záujem o výuku hry na handpan, napíšte nám na Facebooku - Handpan škola Pan Sound.
Handpan / Hangdrum
Najväčší výber handpanov na Slovensku. Handpany máme od rôznych výrobcov v ladení D celtik. Cenovo od 700 do 1400 eur. Zvukové nahrávky značky Mishte si môžte vypočuť tu Alebo si prídte vyskúšať osobne do Trnavy. Ak máte záujem o výuku hry na handpan, napíšte nám na Facebooku - Handpan škola Pan Sound.
handpan
predám handpn cena 500€ + dohoda
Handpan
Predam malo pouzivany ako novy
Handpan/Hangdrum
Predám hang, velmi príjemný zvuk, treba osobne vyskášať, v cene je zahrnutý aj ochranný obal - púzdro.
Handpan hudobný nástroj
Posuniem ďalej nádherný meditatívny hudobný nástroj vyrobený ručne v ladení F3-A3-Ab3-C4-D4-E4-G4-A4 v liečivej frekvencii 432 Hz z nitridovej ocele. Len do dobrých rúk. Prenosné kvalitné puzdro je súčasťou.