inzercia, predaj, predám, bazár

HAUCK ZÁBRANA

Kategória: Nábytok pre deti

Dobrý deň,
Predám málo používanú detskú zábranu na schody/dvere značky Hauck Close'n Stop vo farbe charcoal bez akéhokolvek poškodenia , plne funkčná.
Nastaviteľná dĺžka pre otvor 75 - 81 cm (plus predĺženie 9 cm).
Poistka proti otvoreniu.
Obojstranné otváranie.
Jednoduchá montáž.
Rozpínacia bez nutnosti vŕtania.


Možný osobný odber v Štúrove v prípade dohody v Nových Zámkoch alebo Bratislave, poprípade možná aj dobierka kuriér.

!!! Inzerát platí do zmazania !!!

Telefónne číslo v inzeráte je vymyslené z prípadného dôvodu zneužitia , po dohode pošlem telefonné číslo.

Pozrite aj moje ostatné inzeráty , možno Vás ešte niečo zaujme.

Ďakujem, prajem pekný deň
HAUCK ZÁBRANA
Podobné inzeráty
BabyDan Priestorová zábrana New Flex XXL 90-350 cm, čierna
Predám kovovú detskú zábranu: BabyDan Priestorová zábrana Flex XXL kupovanú 04/2021. Je modulárna, dá sa podľa potreby rýchlo rozobrať/upraviť. Zháňate zábranu nadmernej veľkosti, ktorú je možné prestavať na detskú ohrádku? Priestorová zábrana BabyDan Flex XXL vás o svojej vhodnosti presvedčí vďaka svojej bezpečnosti a flexibilite. Otvor 90 – 350 cm. Môže byť predĺžená ľubovoľným počtom predĺžení vo veľ. 33 cm alebo 72 cm. Predĺženie je potrebné zakúpiť samostatne. Pre bezpečie v kuchyni aj v domácnostiach s krbmi a schodmi. Vďaka maximálnemu možnému nastaveniu až 350 cm, ktoré môže byť ešte predĺžené pomocou pridania predlžovacích modulov. Možno rozdeliť priestor miestnosti na dve časti: Na bezpečnú časť na hranie Na časť, kde sa dieťatko môže hrať len pod dohľadom. - Otvorené kuchyne, priestranné schody, krb v obývacej izbe či jedálni – z mnohých dôvodov sa do niektorých domácností klasická zábrana nehodí. Aby bolo dieťatko chránené pred horúcou platňou, experimentmi s krbom či lezenie po schodoch, je potrebné zaobstarať do týchto nebezpečných priestorov zabezpečenia. Do nich môžete použiť priestorovú, kovovú zábranu BabyDan Flex XXL, keďže túto zábranu možné flexibilne predĺžiť do požadovanej dĺžky. Vďaka nástenným armatúram, ktoré sú súčasťou dodávky, môžete priestorovú kovovú zábranu BabyDan Flex XXL navyše obzvlášť bezpečne pripevniť. A pre maximálnu možnú flexibilitu je táto priestorová zábrana vybavená tiež dvierkami. - Navyše možno priestorovú kovovú zábranu BabyDan Flex XXL prestavať na ohrádku pre šteňatá. Po dokúpení matraca (nie je súčasťou dodávky) ju možno používať aj ako klasickú detskú ohrádku. Tak môžete zariadiť svojmu dieťatku bezpečný priestor na hranie a pobehovanie. Bezpečnosť je u priestorovej kovovej zábrany BabyDan Flex XXL vysoko cenená: Flex XXL zodpovedá najnovšej norme EÚ – norme EN 1930: 2011 Vyrobená v Dánsku. Špeciálne vlastnosti produktu: Priestorová zábrana Viac účelne využiteľný výrobok: ohrádka pre šteňatá, ohrádka okolo krbu, delič miestnosti Od 90 do 350 cm Súčasťou dodávky sú: 4 moduly, dvierka, súčiastky Bezpečnostná norma: EU-norma, EN 1930: 2011 Vyrobená v Dánsku Možno dokúpiť: matrac do detskej ohrádky Dodatočné informácie: Hmotnosť: 14,3 kg Rozmery: dĺžka 90 – 350 cm × výška 71 cm × hĺbka 3,5 cm Materiál: kov Vlastnosti: sklopná Vek: vhodná od narodenia do 2 rokov alebo do 15 kg
Cestovna postielka HAUCK + matrac
Predam skladaciu cestovnu postielku HAUCK Dream N’Play plus (120x60): Aj so skladacim matracom HAUCK Sleeper. (120x60): Stav: ako nove (1x pouzite) Dovod predaja: nase dieta v tom odmieta spat, inak genialna prakticka vec, radi by sme vyuzivali:)
Zábrana Hauck
Predám zábranu Hauck s 9 CM predĺžením bez poškodenia. Stabilná s poistkou, ľahko sa montuje bez vŕtania. Výška 77cm. Predĺženie 9cm. Šírka otvoru 84-89 CM. Osobný odber Lipany, Sabinov. Ďakujem
Hauck Open´n Stop Safety zábrana +21cm predĺženie
Kompletné špecifikácie Zábrana otváracia do dverí. Nastaviteľná dĺžka pre otvor 75 - 102 cm (vrátane predĺženia 21 cm). Poistka proti otváraniu. Stabilná. Obojstranné otváranie. Ľahká montáž. Rozpínacia bez nutnosti vŕtania Výška 77 cm. Nové, zabalené. Pošlem aj na dobierku.
Zábrana, Ohrádka, Bezpečnostná mreža
Hauck open and stop zabrana. Drevená 90 80 Biela, nepoužita. Nastaviteľná dĺžka pre otvor 75 – 80 cm. Cena za kus 15€, mam dva kusy. Len osobne na Terase.
Bezpečnostná zábrana Badabulle Deco Pop
Predam: Bezpečnostná zábrana Badabulle Deco Pop pouzita raz