inzercia, predaj, predám, bazár

Herná klávesnica Glorious Gaming Race GMMK Full Size biela

Kategória: Klávesnice

Jak nová, všetko funguje 100%, cena novej 120€
Original balenie so všetkým obsahom
Vyskúšať rôzne prepínače, nahrádzať staré a párovať rôzne typy mechanických klávesových prepínačov bývalo náročné a vyžadovalo si pokročilé technické zručnosti.
Patentovaná Glorious Modular Mechanical Keyboard (GMMK) je prvou mechanickou klávesnicou na svete s prepínačmi značky Cherry, Gateron a Kailh vymeniteľnými za chodu.
Prispôsob a použi rôzne kombinácie prepínačov!
Použi Gateron Reds pre tvoj WASD, alebo Gateron Blacks pre všetky ostatné klávesy. S GMMK už nemusíš kupovať úplne novú klávesnicu, alebo rozoberať a spájkovať svoje prepínače - jednoducho môžeš vybrať prepínač rovnako ako kláves a kombinovať / porovnávať, aby si vyskúšal a použil akúkoľvek kombináciu spínačov podľa tvojho želania.
Revolúcia v mechanických klávesniciach
Vyzbrojení nádhernou pieskovanou hliníkovou čelnou doskou, 100% antighost (plné NRKO), LED zadným osvetlením (niekoľko režimov), modulárnymi spínačmi, dvojitými injekčnými klávesami a minimalistickým dizajnom - GMMK predstavuje revolúciu na trhu s mechanickými klávesnicami, čo používateľom poskytuje úplnú kontrolu bez potreby akýchkoľvek technických skúseností.
Vlastnosti:
plne modulárne mechanické klávesy- spínače vymeniteľné za prevádzky
LED podsvietenie - RGB LED svetlá s 18 predinštalovanými efektmi a 1 pre užívateľom definovaný efekt
priamy prístup k odkazom na produktivitu, internetové a multimediálne funkcie
hliníková čelná doska s pieskovaním
na klávesnici nie sú viditeľné odtlačky, vďaka čomu bude váš boj čo najčistejší
zdokonalená konštrukcia klávesov umožňuje ľahko vyčistiť klávesnicu
Technické parametre:
Model: GMMK-FS-BRN-W
Lokalizácia: US/UK anglické

Pripojenie: drôtové
Rozhranie: USB 2.0
Dĺžka kábla: 182cm

Rozloženie kláves: QWERTY (ANSI)
Herné využitie: áno
Mechanický spínač: Gateron Brown
Podsvietenie: RGB (16,8 milióna farieb)

Ďalšie vlastnosti:
Klávesy: ABS Doubleshot biele s gravírovaním
Zahrnuté stabilizátory
100% Anti-Ghosting
N-Key Rollover: NKRO
Polling rate: 1000 Hz
- vymeniteľné klávesy

Rozmery:
Šírka [mm]: 129
Výška [mm]: 35,9
Hĺbka [mm]: 440
Váha: 940g
Herná klávesnica Glorious Gaming Race GMMK Full Size biela
Podobné inzeráty
Glorious GMMK 1 Full-Size + mod panda / aura
Ahoj predám mesiac používanú klávesnicu na ktorej bol aktuálne spravený upgrade/modifikácia(všetko na foto) Jedná sa o verziu hotswap Gloriousky GMMK1 plnej veľkosti teda aj s numpadom. Na klávesnici boli pôvodne Gateron Brown switche - aktuálne swapnuté lubrikované GLORIOUS PANDA. Pôvodné keycaps menené za Golorious Aura. Pôvodné switche a keycaps priložím ku klávesnici. Ceny produktov v obnchode - GMMK1 -110€ + aura keycaps 40€ + switche v hodnote vyše 70€ Celková cena buildu by hravo presiahla s lubrikovanými panda switchami 250€ cena 170€ (v pripade seriozneho jednania dohoda) Predaj ma netlačí :) čaká na svojho majitela Klávesnica ma úžasný zvuk, dojem z písania/hrania je skvelý v prípade záujmu Vám zodpoviem ďalšie otázky.
Glorious GMMK Compact
Herná klávesnica , vymeniteľné spínače, spínače Gateron Brown, mechanická, drôtová, podsvietená, biela, vysoko profilové klávesy. Obsah balenia (originál): klávesnica, USB kábel, keycap puller na chrbte klávesnice a switch puller v balení.
Klávesnica Glorious GMMK Compact white
je stále v záruke používaná maximálne 2 mesiace
Herná mechanická klávesnica LOGITECH G915 LIGHTSPEED
Predam hernú klávesnicu bez známok opotrebovania. Je ako nová Herná klávesnica Logitech G915 Lightspeed v čiernej farbe disponuje nízkoprofilovými mechanickými spínačmi GL Tactile. Je vybavená multimediálnymi tlačidlami, 5 špeciálnymi klávesmi G-Keys, kolieskom regulácie hlasitosti, nastaviteľným inteligentným LIGHTSYNC RGB podsvietením a integrovanou pamäťou pre profily. Klávesnica sa bezdrôtovo pripojí k zariadeniam prostredníctvom USB prijímača s technológiou LIGHTSPEED alebo pomocou technológie Bluetooth, pričom je napájaná integrovanou batériou s výdržou až 30 hodín (pri 100% jase podsvietenia). Tenká, ľahká, odolná Herná klávesnica Logitech G915 Lightspeed sa pýši elegantným prevedením s vrchným krytom z hliníkovej zliatiny 5052, ktorý je doplnený základňou vystuženou oceľou. Vďaka tomu je ultratenká a ľahká, a zároveň odolná a pevná
Extra multi herný set + 5 darčekov zadarmo
Na predaj extra multi herný set + 5 darčekov zadarmo. Herná klavesnica bola pár mesiacov používaná - je 100% funkčná - treba to len prečistiť. Fotky sú aj na ďalšej strane. Multi herný set: - herná drôtová podsvietená klávesnica (treba iba prečistiť), - drôtová klávesnica Canyon (dobrý a plne funkčný stav), - 2x drôtová myš - HP a klasická (nové), - 1x čierna bluetooth myš (nové), - herné slúchadlá Blitzwolf s mikrofónom a RGB svetlom (nové), - 2x bluetooth slúchadlá - čierne a modré (nové), - čierné bluetooth slúchadlá P47 (nové), + 5 darčekov zadarmo (všetky darčeký sú nové, nepoužívané produkty). Info o herných blitzwolf slúchadlách napr. tu: ✅Stav Produktov: Nové, otestované. Hernú klavesnicu stačí prečistiť. ✅100% funkčnosť. ✅Pri odosielaní poštou odoslanie v rovnaký deň prijatia platby na účet alebo najbližší pracovný deň. Sledovacie číslo vždy poskytnuté. ✅Osobný odber možný v priebehu pár hodín po kontaktovaní alebo dohodou. Darčeky zadarmo: Inteligentné bluetooth hodinky s priamym nabíjaním: - displej: 1.3" TFT, - ovládanie cez jednodotykové tlačidlo, - doba nabíjania: 2-2.5 hod., - doba používania: 2-5 dní, - monitor srdcového tepu, meranie tlaku, monitor kyslíku, monitor spánku, krokomer, kalórie, podpora notifikácií, - 3 športové módy. Bluetooth reproduktor: - doba nabíjania: 2-3hod., - výdrž batérie na nabitie: 3-5hod. - v závislosti od hlasitosti, - má USB port, slot na SD kartu. Bluetooth reproduktor A10: - farba: modrá, - doba nabíjania: 1-2hod., - výdrž batérie na nabitie: 4-6hod. - v závislosti od hlasitosti, - má USB port, slot na SD kartu. Konferenčný mikrofón: - farba: čierna, - ovládanie tlačidlom, - USB pripojenie. Stojan na mobil: - farba: červená, - vhodný na mobily alebo aj tablety. Balenie obsahuje: extra multi herný set + darčeky. Osobný odber je možný, bývam medzi Košicami a Prešovom. Alebo pošlem poštou - poštovné hradí adresát. Pri odosielaní poštou platba vopred na účet, na dobierku neposielam. Kontaktovať emailom/WhatsApp/SMS, poprípade volať. Inzerát je aktuálny do zmazania. Kliknutím na meno si zobrazíte ďalšie moje inzeráty. Zákaz kopírovania textu inzerátu ! ✅Stav Produktov: Nové, otestované. Hernú klavesnicu stačí prečistiť. ✅100% funkčnosť. ✅Pri odosielaní poštou odoslanie v rovnaký deň prijatia platby na účet alebo najbližší pracovný deň. Sledovacie číslo vždy poskytnuté. ✅Osobný odber možný v priebehu pár hodín po kontaktovaní alebo dohodou.
Predám Klávesnicu + Myš
Predám set klávesnicu Gensis Thor 300 RGB a myš Corsair Katar PRO XT. Budget set za veľmi slušný výkon (cena = výkon). Myš a klávesnica majú originálne balenie. Sú vo veľmi dobrom stave (iba klávesnica je trochu zaprášená). Originál Klávesnica stála 42 eur a myš niečo cez 40 eur tiež. Poprosím záujem písať na EMAIL alebo SMS. Klávesnica: Rozhranie USB Podsvietenie Áno Typ použitia herné (Mechanická) Prevedenie Káblové Programovateľné klávesy Áno Farba čierna Šírka 442 mm Výška 38 mm Hmotnosť 1254 g Hĺbka 136 mm Značka Genesis Prevedenie Káblové Podsvietenie Áno Multimediálne klávesy Áno Programovateľné klávesy Áno Ďalšie parametre Lokalizácia CZ/SK Typ spínača Outemu Red (lineárne) Myš: Pripojenie - Drôtová Rozhraní - USB Typ batérie - USB Vyhotovenie - Vhodná pre pravákov Senzor Citlivosť - 18 000 DPI Technológia - Optická Doba odozvy - 1 ms Počet tlačidiel - 7× Funkcie tlačidiel Zmena DPI Koliesko - Klasické Podsvietenie RGB (koliesko, veľmi pevné farby) Šírka 6,42 cm Výška 3,78 cm Hĺbka 11,58 cm Hmotnosť 73 g Farba Čierna Myš má dosť veľkú výbavu (software - kalibrácia, menenie podsvietenia, profily DPI,...) Myš a klávesnica majú originálne balenie. Klávesnica vo veľmi dobrom stave a myš je nová po reklamácií (inak iba klávesnica je trochu zaprášená). V prípade akých koľvek otázok ohladom periférii píšte. Preferujem osobný odbor ale viem priniesť do BB a predať. Poprosím záujem písať na EMAIL alebo SMS.