inzercia, predaj, predám, bazár

Hladame elektro projektanta k FVe

Kategória: Technika a energetika

Aj touto cestou ponúkame prácu pre elektro projektanta k FVe.

Sme dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť a momentálne v oblasti fotovoltiky hľadáme vhodného kandidáta na doplnenie tímu.
Naše pôsobenie v tejto oblasti je už zopár rokov v zahraničí ale situácia sa spozitívnila už aj na slovenskom trhu.
Za posledné roky, pri rozvíjaní spoločnosti doma, postupne prechádzame na väčšie projekty ( viac ako 15kW), kde je priorita vo vytvorení projektu na elektrickú časť
Preto hľadáme do tímu poslednú skladačku a tou je projektant na dlhodobú spoluprácu.
V našom tíme sa už nachádzajú projektanti z inej sféry preto myslíme, že vieme byť nápomocní pri odovzdaní časti prace a tým zefektívniť kvantitu odovzdaných projektov.
PS: momentálne mame podpísane zmluvy o dielo kde sa čaká už len na spomínané projekty.

Ohodnotenie preberieme na mieste pri osobnom stretnutí. ( cena za projekt)

Preferujeme východ SK
Hladame elektro projektanta k FVe
Podobné inzeráty
Hľadáme projektanta/ pomocného kresliča na elektro projekty
Hľadáme projektanta/ pomocného kresliča na elektro projekty. Práca v AutoCADe. Stručný popis činnosti Prvou oblasťou je projektovanie NN a VN distribučných rozvodov, trafostaníc, verejného osvetlenia a prípojok. Druhou oblasťou sú fotovoltické elektrárne - malé zdroje, lokálne zdroje. Práca na 100% od stola. Požadované zručnosti Pokročilá znalosť AutoCADu, technické myslenie, zodpovednosť a schopnosť dodržiavať termíny. Výhodou je znalosť práce s programami Dialux, Sichr nie však podmienkou. Práca vhodná pre študentov so zameraním elektro. Sme otvorený rôznej forme spolupráce - brigáda, živnosť, sro... odmeňovanie dohodou.
Hľadáme projektanta FVE na dlhodobú spoluprácu
Firma Siner-tovoltaika hľadá projektanta Fotovoltaických elektrární na dlhodobú spoluprácu. Kontakt : siner-fotovoltaika@
Projektant elektro FVE
Náplň práce: -Projektovanie bez autorizácie zo zameraním na projekty fotovoltaických elektrární -Koordinácia na stavbe -Komunikácia so zákazníkom Pozíciu vyhovujú uchádzači so vzdelaním vysokoškolské, stredoškolské so skúsenosťami s prácou na FVE. ELPROJEKT ORAVA, s.r.o. Ing. Michal MIKULA
Elektrikár
Elektro-montážna spoločnosť ponúka voľné pracovné miesto na pozíciu ELEKTRIKÁR. Náplň práce: - Elektro montážne práce v priemyselných a administratívnych objektoch - Elektro montážne práce pri inžinierskych sietí - Elektro montážne práce rodinných a bytových domov - Výstavba a údržba verejného osvetlenia a rozhlasu - Výstavba a údržba NN a VN siete - Bleskozvody Požiadavky: - Ukončené vzdelanie v odbore elektro - Vodičský preukaz sk. B - Platná el. vyhláška - Manuálna zručnosť - Samostatnosť - V prípade potreby podľa charakteru stavby aj týždňovky Realizácia stavieb po celom Východnom Slovensku. Všetky potrebné informácie budú prezentované na osobnom pohovore. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na tel číslach ; alebo emailom na adresu: info@
Elektrikár
Elektro-montážna spoločnosť ponúka voľné pracovné miesto na pozíciu ELEKTRIKÁR. Náplň práce: - Elektro montážne práce v priemyselných a administratívnych objektoch - Elektro montážne práce pri inžinierskych sietí - Elektro montážne práce rodinných a bytových domov - Výstavba a údržba verejného osvetlenia a rozhlasu - Výstavba a údržba NN a VN siete - Bleskozvody Požiadavky: - Ukončené vzdelanie v odbore elektro - Vodičský preukaz sk. B - Platná el. vyhláška - Manuálna zručnosť - Samostatnosť - V prípade potreby podľa charakteru stavby aj týždňovky Realizácia stavieb po celom Východnom Slovensku. Všetky potrebné informácie budú prezentované na osobnom pohovore. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na tel číslach ; alebo emailom na adresu:info@
Elektrikár
Elektro-montážna spoločnosť ponúka voľné pracovné miesto na pozíciu ELEKTRIKÁR. Náplň práce: - Elektro montážne práce v priemyselných a administratívnych objektoch - Elektro montážne práce pri inžinierskych sietí - Elektro montážne práce rodinných a bytových domov - Výstavba a údržba verejného osvetlenia a rozhlasu - Výstavba a údržba NN a VN siete - Bleskozvody Požiadavky: - Ukončené vzdelanie v odbore elektro - Vodičský preukaz sk. B - Platná el. vyhláška - Manuálna zručnosť - Samostatnosť - V prípade potreby podľa charakteru stavby aj týždňovky Mzdové podmienky: 1200 EUR (netto) základná zložka mzdy + variabilná zložka (výkonové odmeny) Realizácia stavieb po celom Východnom Slovensku. Všetky potrebné informácie budú prezentované na osobnom pohovore. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na tel číslach ; alebo emailom na adresu:info@