Hľadáme -> Konštruktér-Elektro (okr.Martin)

Kategória: Priemysel a výroba

- 1 500 €/mes. brutto = pre absolventa
- 2 000 €/mes. brutto = pre uchádzača spĺňajúceho požiadavky
- práca od 7:00 do 15:30 (pon-pia)
- možnosť kariérneho rastu
- flexibilná pracovná doba
- nástup IHNEĎ

Náplň práce:
- konštrukcia elektrických častí elektrických zdrojových agregátov, kogeneračných jednotiek a s tým súvisiacich technológii
- spracovanie elektro návrhu prostredníctvom systému PC Schematics
- priama komunikácia so zákaníkmi, odsúhlasenie si technických, termínových zmien a požiadaviek, spolupráca pri vypracovávaní cenových ponúk pre zákazníkov
- riešenie konštrukčných zmien
- sledovanie termínov a ich dodržiavanie
- vypracovávanie technických podmienok použitia, návodov na použitie a iných technických dokumentov
- konštrukčná podpora oddelenia vývoja a výroby

V prípade záujmu nám pošlite CV na mail praca@
V prípade otázok nás kontaktujte na čísle