Hľadáme obchodného zástupcu a správcu pre sociálne siete

Kategória: Marketing a reklama

Hľadáme obchodného zástupcu/ zástupkyňu pre predaj a prenájom sedacích vakov a eventových zariadení, nastavenie a správu kampaní google Adwords a zároveň vytvorenie a správu kampaní na sociálnych sieťach - Facebook, Instagram, Youtube.
Práca je vhodná pre uchádzačov zo ŽILINY a okolia.

Náplň práce:
- práca v administratívnom rozhraní eshopu,
- vytvorenie a správa adwords kampaní,
- vytvorenie a správa kônt na sociálnych sieťach - Facebook, Instagram, Youtube,
- vytváranie veľkoobchodnej spolupráce s kamennými predajňami a eshopmi.

Požiadavky na kandidáta:
- znalosť anglického jazyka,
- znalosť práce v administratívnom rozhraní eshopu,
- znalosť s skúsenosti s nastavovaním a používaním marketingových nástrojov ako adwords kampane,
- znalosť práce vo vybranom grafickom programe - príprava podkladov pre sociálne siete,
- vytvorenie a správa FB, IG, Youtube kanál, Mailchimp,
- vodičský preukaz skupiny B.

Benefity pre uchádzača:
- možnosť práce z domu,
- flexibilná pracovná doba,

Osobné predpoklady:
- komunikatívnosť,
- príjemný vzhľad a vystupovanie,
- samostatnosť,
- spoľahlivosť,
- schopnosť zorganizovať si čas,
- čistý register trestov.

Druh pracovného pomeru: ŽIVNOSŤ alebo s.r.o.
Termín nástupu: Po dohode
Odmena:
- v závislosti od vykonanej práce

Životopisy posielajte na viperasro@