inzercia, predaj, predám, bazár

Hľadáme obchodných zástupcov na predaj FOTOVOLTIKY

Kategória: Obchod a predaj

HĽADÁME šikovných obchodníkov s nadšením pre zelenú budúcnosť do nášho tímu spoločnosti eVOLTIK, spol. s r.o.

Náplň práce:
• aktívny predaj produktov spoločnosti – fotovoltické zariadenie,
• aktívne vyhľadávanie, získavanie nových zákazníkov a komunikácia s nimi,
• aktívna osobná, telefonická a elektronická komunikácia so zákazníkmi,
• podpora a školenia

Zamestnanecké výhody:
• motivujúce finančné ohodnotenie
• vzdelávanie a odborné školenia
• flexibilný pracovný čas
• možnosť osobného rastu

Mzda: 3.000 EUR (finálna mzda závislá na províznom systéme)

Všetky podrobnosti o predaji sa dozviete po dohodnutí stretnutia. Prax je vítaná, avšak v prípade záujmu ponúkame profesionálne zaškolenie.
Hľadáme obchodných zástupcov na predaj FOTOVOLTIKY
Podobné inzeráty
Hladame obchodnych zastupcov - sprostredkovatel auto úverov
hľadáme nadšených ľudí, ktorí chcú pracovať ako obchodní zástupcovia - majú chuť neustále sa zlepšovať - prirodzené komunikačné schopnosti - výborné predajné zručnosti - dobrý vzťah k ludom a predajcom aut - vodičský preukaz skupiny B - znalosť práce s PC a internetom - SZČO Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním auto úverov na nákup áut na splátky. Máme viac ako 10 ročné skusenosti v tejto oblasti. PODMIENKY PRÁCE: - aktívne vyhľadavanie nových zákaznikov - oslovovanie zákaznikov prostredníctvom socialnych sieti (reklama, pridavanie inzeratov) - zaujímave provízne ohodnotenie, 5% z vyšky úveru - vyprovizované ihneď (žiadne čakanie do ďalsieho mesiaca) - profesionalne zaškolenie Pridajte sa k nám a naučíme Vás všetko (aj keď ste robili úplne v inej profesii) o sprostredkovaní auto úverov a presvedčíte sa, že sme pohodový kolektív. Nepožadujeme od obchodnych zastupcov, aby vysedávali v kancelárií, práca aj z domu a popri inom zamestnaní alebo pre mamičky na materskej dovolenke. Zasielať životopis na email: obchod.ans@
Hľadám obchodných zástupcov
Hľadám obchodných zástupcov/predajcov na ďaľší predaj a distribúciu 100%-nej ovocnej šťavy SOURSOP. (Graviola)na SK jedinečná chuťová kvalita. Predaj pre segment HORECA,reštauracie,bari, kaviarne,hotely,pizzerie atď... Ideálne niekto,kto má s podobným sortimentom skúsenosti a má vlastné kontakty. ma živnosť,auto,platca DPH.Predaj si zabezpečuje už pod svojou firmou za svoju maržu a predajnu cenu.dalsie info emailom. info o produkte: - zlozenie: 99,97% ovocná šťava Soursop, konzervanty (0.015% E202, 0.015% E211) - bez vody,bez pridaneho cukru,bez umelych farbiv,bez umelej aromi - 0,5L PET flasa - balenie: 24ks v kartone - šťava sa vyraba z ovocia zozbieraneho tesne pred vyrobou,cim je zabezpecena maximalna cerstvost produktu - dodávane pod privatnou značkou SUN FRUIT - ceny: kartonovy odber 9€/ks. v kartone 24ks. paletovy odber: 8,50€/ks. na palete 104 kartonov. ceny bez DPH
Hľadám obchodných zástupcov/predajcov
Hľadám obchodných zástupcov/predajcov na predaj 100%-ných ovocných štiav.bližšie informácie v prílohe
Obchodný zástupca
Hladame šikovných obchodných zástupcov pre región Rožňava, Revúca, Rimavská Sobota, Košice. Na predaj Fotovoltiky pre domácnosti aj firmy. Paušálny zaklada je 500€ plus 5% z každej uzavretej zmluvy.
Obchodný zástupca pre spoločnosť MALBEC a WINESTY.
Hľadáme obchodných zástupcov pre spoločnosť MALBEC, s. r. o. Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá distribúciou regionálnych a zahraničných vín na území Slovenska a taktiež exportujeme slovenské vína do zahraničia. Náplň práce: - aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov - prezentácia portfólia produktov - vedenie obchodných stretnutí - aktívna osobná, telefonická a elektronická komunikácia s klientmi za účelom upevnenia a rozvoja obchodných vzťahov a predaja nových produktov Zamestnanecké výhody a benefity: - silný backoffice a podpora pri vykonávaní práce - možnosť pracovať formou homeoffice alebo využiť našu kanceláriu v meste Levice - zaujímavé finančné ohodnotenie za každý uzavretý obchod a pravidelné odmeňovanie z aktívnych klientov - možnosť pridelenia firemného počítaču a telefónu aj na súkromne účely - zamestnanecké zľavy na produkty našej firmy - bezplatné školenia a študijné materiály Osobnodtné predpoklady: - vynikajúce prezentačné a vyjednávacie schopnosti - príjemné vystupovanie - tímovosť, flexibilita, lojálnosť - rýchla identifikácia a riešenie problému Druh pracovného pomeru: - živnosť, zárobok sa počíta podľa uzavretých obchodov Ponúkame najvyššie provízie z predaja zo všetkých distribučných firiem v danej sfére a taktiež aj automatické provízie z aktívnych klientov. Nevyhnutné je absolvovať úvodné školenie v meste Levice.
Obchodný zástupca
Hľadáme obchodných zástupcov, ktorý by rozšírili náš tím. Jedná sa o prácu v prestížnej firme zaoberajúcej sa predajom, prenájmom a servisom stavebných strojov a náhradných dielov. V čom spočíva táto práca? - Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov a starostlivosť o existujúcich - Prezentácia nášho tovaru / služieb - Získavanie nových obchodných príležitostí v oblasti stavebníctva - Samostatné plánovanie návštev a pracovného času - Prezentácia spoločnosti - Tvorba cenových kalkulácií a vyjednávanie zmluvných podmienok - Precízny a včasný reporting - Tvorba databázy klientov Platobné podmienky dohodou. Viac pri osobnom pohovore. Máte záujem alebo viete o niekom? Dajte nám vedieť do správy, alebo nám pošlite svoj životopis na info@ Ďakujeme!