inzercia, predaj, predám, bazár

Hľadáme šikovne asistentky predaja

Kategória: Obchod a predaj

Dobrý deň, hľadáme šikovne, komunikatívne asistentky predaja do novootvorenej prevádzky kiosku s detským oblečením a detských doplnkov v OC Auparku. Prioritou je príjemné vystupovanie a ochota pracovať.
Pracovný pomer na živnosť, plný úväzok alebo dohodu.

Nástup od 01.05.2023.

Pracuje sa formou dlhý/krátky týždeň (aj cez víkendy).
Prax v obore vítaná, skúsenosti s pokladňou výhodou.

Náplň práce:
predaj a blokovanie výrobkov.
aktívne dokladanie tovaru
starostlivosť o plynulý chod a čistotu prevádzky

Zamestnanecké výhody, benefity:
práca v stabilnej spoločnosti
odmeny za aktívny predaj

Plat 8-9€/hod.

Ak vás ponuka zaujala a máte záujem, pošlite nám životopis s fotkou na tento email: lustrum@
Hľadáme šikovne asistentky predaja
Podobné inzeráty
D2D Obchodník
Miesto práce Banská Bystrica (Práca vyžaduje cestovanie) Druh pracovného pomeru na dohodu (brigády), živnosť Termín nástupu ihneď/dohodou Mzdové podmienky (brutto) 1 200 - 2 500 EUR/mesiac Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Hľadáme obchodného zástupcu pre náš obchodný tím zameraný na D2D predaj pre zdravotnú poisťovňu. Obchodníka, ktorý bude vytvárať dobrú atmosféru v tíme, bude vedieť aktívne pracovať v teréne a ísť príkladom svojim kolegom. Hlavnými úlohami obchodného zástupcu budú: - prezentácia produktov zdravotnej poistovne - aktívna práca v teréne - porovnávanie výhod zdravotných poisťovní - poskytovanie informácií - registrácia zákazníkov Zamestnanecké výhody, benefity - bezkonkurenčná obchodnícka provízia - medziprovízie z obchodného tímu - koncoročné bonusy podľa výkonu - kompletne vybavený backoffice vrátane asistentky - bezplatné zaškolenie - neustála technická podpora - príspevky na dopravu Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná Maloobchod Sme obchodná spoločnosť so sieťou profesionálnych promotérov. Poskytujeme služby v oblasti získavania nových zákazníkov, predaja produktov a tvorby promo kampaní. Naša firma má moderné a individuálne obchodné prístupy k zákazníkom, obchodným partnerom i promotérom, vďaka ktorým prinášame obchodným partnerom desiatky tisíc spokojných zákazníkov ročne. Požiadavky na zamestnanca: Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním: stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa vysokoškolské III. stupňa Ostatné znalosti Slovenský jazyk - (C2) - Expert Vodičský preukaz B Osobnostné predpoklady a zručnosti - preukázateľné skúsenosti s predajom - skúsenosti s budovaním obchodného tímu - skúsenosti s adaptáciou a motiváciou obchodného tímu - výborné komunikačné a argumentačné zručnosti - samostatnosť a zodpovednosť - dochvíľnosť a vlastná iniciatíva - schopnosť nadchnúť seba a okolie pre danú vec Inzerujúca spoločnosť Stručná charakteristika spoločnosti Sme obchodná spoločnosť so sieťou profesionálnych promotérov. Poskytujeme služby v oblasti získavania nových zákazníkov, predaja produktov a tvorby promo kampaní. Naša firma má moderné a individuálne obchodné prístupy k zákazníkom, obchodným partnerom i promotérom, vďaka ktorým prinášame obchodným partnerom desiatky tisíc spokojných zákazníkov ročne. Počet zamestnancov 3-4 zamestnanci Kontakt:
Ponuka práce- asistentka predaja
Hľadáme: milú, komunikatívnu, zodpovednú osôbku. Ponúkame prácu asistentky predaja(predavačky) v OC Zemplín, v butiku s oblečením. Prax v obore vítaná. Ale nie je to podmienkou. Ak máte záujem, pošlite nám životopis s fotkou na tento email: johnwalkersouth@ .
Hľadáme šikovne predavačky
Dobrý deň, hľadáme šikovne, komunikatívne predavačky do novootvorenej prevádzky kiosku v OC Auparku. Prioritou je prijemné vystupovanie a ochota pracovať. Pracovný pomer na dohodu, neskôr možný aj plný úväzok. Nástup od 01.05.2023. Pracuje sa formou dlhý/krátky týždeň (aj cez víkendy). Prax v obore vítaná, skúsenosti s pokladňou výhodou. Náplň práce: predaj a blokovanie výrobkov. aktívne dokladanie tovaru starostlivosť o plynulý chod a čistotu prevádzky Zamestnanecké výhody, benefity: práca v stabilnej spoločnosti odmeny za aktívny predaj Ak vás ponuka zaujala a máte záujem, pošlite nám životopis s fotkou na tento email: lustrum@
Hľadám si zamestnanie
Dobrý deň touto cestu si hľadám zamestnanie na dohodu alebo TPP. Predavačky, Asistentky predaja, Opatrovateľky, Recepčnej... S predchádzajúcich zamestnaní mám dlhodobé skúsenosti s prácou s ľuďmi a priamim kontaktom zo zákazníkom.. Mojimi výhodami sú, spoľahlivosť, dôchvilnosť, komunikatívnosť a flexibilita,bezúhonnosť, zodpovednosť a vnímavosť, odolnosť voči stresu, schopnosť riešiť niekoľko požiadaviek naraz alebo v krátkom čase. Zmysel pre prácu v tíme, vzájomný posun informácií, presnosť, profesionálne správanie a príjemné vystupovanie. Som ochotná vzdelávať sa a získavať aj nové pracovné skúsenosti. Na pracovné ponuky ma prosím kontujte na uvedenom telefónnom čísle. Ďakujem za každú ponuku. Gabika
Hľadám šikovné žienky na TPP
Novo otvárajúca cukráreň hľadá šikovné 2 žienky na plnom invalidnom dôchodku, ktoré majú chuť pracovať . Ak máte záujem prosím o zaslanie životopisu a žiadosti na mail: číslo je vymyslené ....na všetkých podmienkach sa dohodneme na pohovore, na ktorý vás pozveme
SZČO - Čiperný predavač zábavnej pyrotechniky: decembrová od
Informácie o pracovnom mieste práca je na živnosť Náplň práce, právomoci a zodpovednosti SPIRIT s.r.o. - už 22 rokov pôsobíme na Slovensku ako predajca zábavnej pyrotechniky. Sme NAJväčším predajcom na trhu(v počte stánkov aj v predaji) a máme NAJširší výber produktov zábavnej pyrotechniky. SI ŽIVNOSTNÍK A MÁŠ svoje podnikanie sezónne? Chceš si dobre zarobiť na jednoduchej brigáde? Pridajte sa k tým NAJlepším. Do našich 140 prevádzok po celom Slovensku hľadáme PREDAVAČOV na mesiace november ,december a časť januára. Je to zábavná a jednoduchá práca. Predavačov kompletne zaškolíme do pokladne, predaja a všetkých potrebných vecí k tomu, aby dokázali perfektne predávať. Výberové konanie budú prebiehať vo vašich mestách cca od 15.11.2022 Nástup: November-December Práca na smeny. Podmienka: vek 18 rokov! NÁPLŇ PRÁCE: - zabezpečenie bežného chodu prevádzky od jej otvorenia, skontrolovania dodaného a predaného tovaru - aktívna obsluha zákazníkov - práca s registračnou pokladňou, terminálom - udržiavanie poriadku na pracovisku - po ukončení predaja odovzdanie tovaru, inventúra Zamestnanecké výhody, benefity Práca pre firmu s 22 ročnými skúsenosťami Pracujte u tých najlepších! Motivujúce platové ohodnotenie paušál + na základe výkonu. Najlepším ponúkame stálu prácu vo firme! Zamestnanecká zľava na zábavnú pyrotechniku. Získaš nenahraditeľné skúsenosti v oblasti pravého aktívneho predaja ČO SA U NÁS NAUČÍŠ TO V ŽIVOTE ZÚROČÍŠ Informácie o výberovom konaní Výberové pohovory budú prebiehať v príjemnej a priateľskej atmosfére O mieste a čase sa dozviete po telefonickom kontakte s naším usmiatym HR tímom Predpokladaný termín ukončenia výberového konania 27.12.2022 (ostáva ešte 39 dní) Požiadavky na zamestnanca Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie študent vysokej školy Osobnostné predpoklady a zručnosti vek nad 18 rokov kvôli práci na pokladni Si maximálne zodpovedný a nechýba ti úsmev na tvár? TAK SI TEN KOHO HĽADÁME