inzercia, predaj, predám, bazár

Hladame Tig Wig Zvaracov Na Hlinik A Nerez

Kategória: Priemysel a výroba

Hladame zvaracov na Tig zvaranie kombinacia Nerez /hlinik na zvaranie tankovych nadrzi Hlinikovych alebo Nerezovych .
Praca je na Svajciarsku pracovnu zmluvu.
Jedna sa o dlhobodu pracu . Praca je na dlhobobo s okamzitym nastupom plat je do 5800 Euro v Hrubom . Ubytovanie je zabezpecene a stahuje sa z vyplaty. Kazdy byva samostatne.
Nemcina neni potrebna ale pokial clovek vie tym lepsie.
Moznost dohodnut sa chodit domov podla potreby.
Mozu byt aj dvojice.


Nastup mozny okamzite.
Zivotopis treba poslat s certifikatmi v pdf na email
Email knowenger@
(Svajciarsko)
0 staci poslat spravu a ja sa Vam ozvem

Zo Svajciarskeho cisla cisla Vam budem volat prosim ulozte si ho Praca Svajciarsko a Rakusko.
Dakujem



Požiadavky na zamestnanca:
Zvaranie Tig Nerez a Hlinik
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Zvaranie nadrzi z Nerezu a Hliniku
Benefity:
dlhodoba praca.
Hladame Tig Wig Zvaracov Na Hlinik A Nerez
Podobné inzeráty
ZVÁRAČ TIG- NEREZ,HLINIK
ZVÁRAČ TIG- HLINIK,NEREZ Spoločnosť SIMOP SK, s.r.o. v Strážskom ponúka prácu pre zvárača:Hlinik TIG,NEREZ TIG: -Hlinik: Bodovanie menších hlinikových profilov -Nerez: zváranie nerezových konštrukcií Podmienky: - stredoškolské vzdelanie bez maturity - stredoškolské vzdelanie s maturitou Ponúkame: Živnosť - Nerez- 8Eur/1h Hlinik- 9 Eur/1h Nástup ihneď - životopisy zasielajte na e-mail: kancelaria@
ZVÁRAČ TIG- HLINIK,NEREZ
ZVÁRAČ TIG- HLINIK,NEREZ Spoločnosť SIMOP SK, s.r.o. v Strážskom ponúka prácu pre zvárača:Hlinik TIG,NEREZ TIG: -Hlinik: Bodovanie menších hlinikových profilov -Nerez: zváranie nerezových konštrukcií Podmienky: - stredoškolské vzdelanie bez maturity - stredoškolské vzdelanie s maturitou Ponúkame: Živnosť - Nerez- 8,50 Eur/1h Hlinik- 9 Eur/1h Nástup ihneď - životopisy zasielajte na e-mail: kancelaria@
ZVÁRAČ TIG- NEREZ,HLINIK 10EUR-11EUR/1h
Spoločnosť SIMOP SK, s.r.o. v Strážskom ponúka prácu pre zvárača:Hlinik TIG,NEREZ TIG: -Hlinik: Bodovanie menších hlinikových profilov -Nerez: zváranie nerezových konštrukcií Podmienky: - stredoškolské vzdelanie bez maturity - stredoškolské vzdelanie s maturitou Ponúkame: Živnosť - Nerez- 10Eur/1h Hlinik- 11 Eur/1h Nástup ihneď - životopisy zasielajte na e-mail: kancelaria@
ZVARACI
⚠️ Aktuálne voľné pracovné ponuky ⚠️ ⚠️ Zvárači TIG/MIG, TIG, MIG ⚠️ VOLAJTE ☎️ 0 ☎️ ✅ Dlhoročné projekty ✅ Možný nástup IHNEĎ ✅ Stabilná práca PROJEKT #1 2 x voľné miesta pre Zváračov TIG Zváranie nerezových konštrukcií PROJEKT #2 2 x voľné miesta pre Zváračov s kombináciou TIG/MIG Zváranie nerezových a železných konštrukcií PROJEKT #3 1 x voľné miesta pre Zvárača CO2 Zváranie konštrukcií z čierneho materiálu Ohodnotenie ZVÁRAČ TIG/MIG - (22€ hodina) 5000€ mesačne ZVÁRAČ TIG - (22€ hodina) 5000€ mesačne ZVÁRAČ CO2 - (20€ hodina) 4500€ mesačne Turnusy: možnosť #1 8 tyždnov v zahraničí a 2 týždne doma možnosť #2 4 týždne v zahraničí a 9 dní doma Fakturácia: - 2x mesačne so splatnosťou do 20 dní Pracovný čas: Pondelok až Piatok 10+ hodín denne Možnosť pracovať aj počas víkendu Termín nástupu: IHNEĎ Termín ukončenia: DLHOROČNÝ PROJEKT Lokalita: Belgicko Požadujeme: - živnostenský list - flexibilitu - samostatnosť Zabezpečujeme: ✅ Ubytovanie formou domu alebo bytu (Kuchyňa, obývačka, internet, kúpelňa, pračka) ✅ Non stop podpora pre riešenie prípadných problémov ✅ Vyplácanie faktúr pravidelne a v čas ✅ Garancia dlhoročnej stabilnej práce ✅ Kariérny rast ⚠️ Záujemcovia zašlite životopis a certifikáty na zivotopis@ alebo kontaktujte 0 ???? Zoznam pracovných ponúk nájdete na: POZOR: Ak ste sprostredkovateľ alebo firma tak nás nekontaktujte. Nemáme záujem o vaše služby. Ďakujeme za pochopenie. ⚠️ JOB OFFERS ARE ONLY FOR EUROPEAN CITIZENS ⚠️ THANK YOU FOR YOUR UNDERSTANDING ⚠️
Zvárači TIG-WIG/Nemecko-Bavorsko
Hľadáme Zváračov WIG-TIG do Nemecka/Bavorsko. Požiadavky na zváranie: TIG 141 FM4+FM6, priemer DN20/3/4"-DN600. Nástup možný ihneď/dohodou. Práca je dlhodobá, na živnosť. Hodinovka 29-30€. Pre bližšie informácie volajte na
ZVARACI, BRUSICI a POMOCNICI
Hľadáte dlhoročný projekt kde máte istotu stabilnej práce❓ Máme voľné pozície pre ZVÁRAČOV, BRUSIČOV a POMOCNÍKOV v nadštandardnej spoločnosti v Belgicku Popis práce Zváračov s kombináciou TIG MIG: Zváranie TIG nerezové plechy a CO2 čierny materiál Ide o dlhoročný projekt z toho dôvodu má firma záujem o zváračov ktorý nebudú mať problém zvárať jednou alebo druhou metódou Popis práce Zváračov s CO2: Zváranie plechov a konštrukcií z čierneho materiálu Popis práce Brúsiči a Pomocníci Brúsenie a čistenie kovov. Pomocné práce - ukladanie vyrezaných kovových častí do prepraviek prípade asistencia na rôznych jednoduchých pozíciach vo výrobnej hale (ide o jednoduché práce) Ohodnotenie: Brúsič / Pomocník - 3500€ + mesačne Zvárač TIG MIG - 5000€ + mesačne Zvárač CO2 - 4500€ + mesačne - Príplatok za nočnú zmenu 2€ hodina - Príplatok za nedeľu 2€ hodina ‼️ Možnosť vyplatenia prvej faktúry do 24 hodín‼️ Fakturácia: - 2x mesačne so splatnosťou do 20 dní ⏱Pracovný čas: Pondelok až Piatok 10+ hodín denne Možnosť pracovať aj počas víkendu Príplatok za nedeľu je 2€ hodina Termín nástupu: Prvý Januárový týždeň DLHOROČNÝ PROJEKT Lokalita: - Belgicko Požadujeme: - živnostenský list - flexibilitu - samostatnosť Zabezpečujeme: - Ubytovanie formou rodinného domu alebo bytu - Stabilná dlhoročná spolupráca - výplaty pravidelne a v čas ➡️ záujemcovia zašlite životopis a certifikáty na zivotopis@ alebo kontaktujte 0 Zoznam pracovných ponúk nájdete na: POZOR: Ak ste sprostredkovateľ alebo firma tak nás nekontaktujte. Nemáme záujem o vaše služby. Ďakujeme za pochopenie.