inzercia, predaj, predám, bazár

Hľadáme zamestnanca pre e-shop

Kategória: Administratíva

Ponuka platná do zmazania.

Hľadáme asistenta asistentku
(pravú ruku e-shopu)

Ponuka je určená pre ľudí z BB a okolia, starších ako 18r, znalosť v odbore nerozhoduje, všetko sa naučí človek priebežne.
Pracovný čas je 4h denne. Od kedy, do kedy je na dohode medzi zamestnancom a zamestnávateľom. Sviatky a víkend sa nepracuje.
Výkon práce Banská Bystrica - Sasova, príležitostne home office, podľa aktuálnej práce
Náplň práce: práca za PC, práca s mobilom, sociálne siete, superfaktúra, Word, Excel, inventúra, úprava textu, fotenie nového tovaru za plátnom a iná doplnková kancelárska práca.

Ak hľadáš zaujímavú, modernú prácu, kde nepracuješ celý deň a nerobíš jednu činnosť každý deň, pošli svoj životopis na:

manager@

Životopis má obsahovať všetky základné informácie, pracovné skúsenosti a tvoje zručnosti.
Hľadáme zamestnanca pre e-shop
Podobné inzeráty
Asistentka konateľa
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Náplňou práce budú najmä tieto aktivity: • administratíva • timemanagement kalendára a sledovanie termínov • komunikácia s klientmi a obchodnými partnermi (nie obchodná resp. akvizičná činnosť) • evidencia firemnej korešpondencie • nepravidelný výjazd za obchodnými partnermi (napr. za účelom vyzdvihnutia dokumentov) Zamestnanecké výhody, benefity Výhody pre zamestnanca: • flexibilný pracovný čas na základe dohody • príjemné a komfortné pracovné prostredie • firemný telefón • firemný notebook • jeden krát do mesiaca wellness deň zamestnanca na oddych a regeneráciu • možnosť homeoffice na základe dohody Platové ohodnotenie: 1100 netto + variabilná zložka mzdy Životopisy zasielajte na email info@ Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa vysokoškolské III. stupňa Jazykové znalosti Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) Ostatné znalosti Microsoft Office - Mierne pokročilý Fakturácia - Základy Vodičský preukaz B Osobnostné predpoklady a zručnosti Slušnosť, precíznosť, dôslednosť a chuť sa vzdelávať a posúvať vpred. Preferujeme osoby s kritickým myslením a so schopnosťou sebarozvoja a realizácie nápadov. V prípade osvedčenia sa a úplej samostatnosti vieme prehodnotiť Vašu odmenu za vykonanú prácu. • Uprednostníme uchádzačov s fotografiou. • Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať pred ukončením výberového konania. • Preferujeme uchádzačov s vlastným vozidlom, nie však nevyhnutne. O spoločnosti Sme spoločnosť, ktorá sa aktívne už viac, ako 5 rokov venuje poradenstvu cudzincom v otázkach získania prechodných alebo trvalých pobytov a zabezpečenia cestovateľských či národných víz vo vzťahu so Slovenskou republikou. Naším klientom poskytujeme rokmi zúročené skúsenosti formou konzultácie a poradenstva. Vieme, že právne formy a zákony sú pre cudzincov častokrát ťažko pochopiteľné, a preto naši pracovníci a partneri majú túto problematiku kvalitné naštudovanú. Naším cieľom pre klientov je, čo najefektívnejšie zjednodušiť proces získania potrebnej dokumentácie a zabezpečenie procesu konania udelenie pobytu.
Technický riaditeľ pre ekonomický sektor
O spoločnosti: Spoločnosť TIMEA, s.r.o. pôsobí na trhu už 22 rokov. Má dlhoročné skúsenosti v oblasti poľnohospodárstva a výroby živočíšnych výrobkov. TIMEA má viacero stredísk, ktoré zastrešuje, medzi nimi je napr. PÍLA, AUTOSERVIS, atď.. Náplň práce: - kontrola a riadenie ekonomického úseku - pravidelná tvorba reportov jednotlivých stredísk - zodpovednosť za plnenie obchodných plánov a celkový chod zverených stredísk - komunikácia s partnermi - vyhľadávanie nových obchodných príležitostí Mzda: od 1800€/netto. Finančné ohodnotenie závisí od kvalifikácie, praxe a pracovného nasadenia kandidáta. Požiadavky na zamestnanca: Vzdelanie: - stredoškolské s maturitou - vysokoškolské I. a II. stupňa Vzdelanie v odbore: - ekonomické alebo riadenie podniku Prax na obdobnej pozícii: - 3-5 rokov Ostatné znalosti: - Microsoft OUTLOOK - pokročilý - Microsoft OFFICE - pokročilý - Softvér OMEGA - expert - Softvér ALFA - expert Osobnostné predpoklady: - komunikatívnosť, flexibilita, zodpovednosť, ambicióznosť, pracovitosť Jazykové znalosti: - anglický - komunikatívna úroveň (B2) Benefity pre zamestnanca: - Mozňosť bývanie vo firemnom byte alebo príspevok na bývanie - Odmeňovanie na základe preukázaných výsledkov a výkonov
Hľadáme auditora - 3000€
Hľadáme auditora - 3000€ - V tím kolegov na Audit oddelení a ponúkame príležitosť pripojiť sa k nám, ako Audit Senior. Audit Senior sa u nás stará o: - riadenie zakázok auditu u klienta - junior audítorov, o ich vedenie a monitoring práce, podporu rozvoja - zabezpečenie efektívneho toku informácií od klientov do tímu audítorov, starostlivosť o klientov - komunikáciu zistení smerom na Manažérov a Partnerov - identifikáciu príležitostí pre možné zlepšenia (v tíme, procesoch a nastaveniach, a i.) Naši kolegovia u nás hrajú kľúčovú úlohu a pomáhajú meniť k lepšiemu smerovanie oddelenia, spoločnosti, ako aj našich klientov. Dáme priestor Tvojej aktivite, návrhom a vynaliezavosti a pomôžeme Ti napredovať rýchlymi krokmi. Staň sa súčasťou nášho audit tímu - stretneš sa s komplexnosťou a rozmanitosťou klientov v rôznych sektoroch. Spoznáš individuálny prístup a rodinnú atmosféru Zamestnanecké výhody, benefity - dni dovolenky navyše (3 dni pri podpise pracovnej zmluvy, do 10 dní v závislosti od seniority v Mazars) - flexibilita pracovného času, hybridný model práce (práca z domu/z kancelárie) - letné krátke piatky - 5 voľných dní na dobrovoľnícke aktivity - firemné a tímové teambuildingy, menšie eventy a workshopy - sprostredkovanie Multisport karty, Sphere karta, Up-karta (príspevok na stravné nad rámec zákona) - notebook a mobilný telefón s dátami aj pre súkromné účely - podpora v rámci členstva komôr a vzdelávania (SKAU, SKDP) - Mentoring program - Referral bonus program (finančná odmena za odporúčanie nových kolegov) - vianočné a darčeky k výročiam - pravidelné každoročné prehodnocovanie platu, ako aj kariérny postup (žiadne tabuľky – rýchlosť rastu môže byť akcelerovaná Tvojim výkonom) Požiadavky na zamestnanca Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním vysokoškolské II. stupňa Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) Podvojné účtovníctvo - Pokročilý Počet rokov praxe 2 Osobnostné predpoklady a zručnosti Čo je pre nás u Teba dôležité? - min. 2-3 roky skúseností v oblasti auditu - znalosť ISA štandardov - znalosť účtovných noriem a relevantných právnych predpisov - schopnosť viesť tím 2-4 mladších kolegov - tímovosť, samostatnosť a schopnosť budovať/ udržiavať silné vzťahy s klientmi - flexibilita cestovania v rámci Slovenska Stručná charakteristika spoločnosti - Profesionálna spoločnosť na audit účtovných závierok Životopis zasielajte na certifikat@
Prijmem zamestnanca
Prijmem zamestnanca Vykon prace - administrativna cinnost (microsoft excel) - prace s vysokozdviznym vozikom - mensie drobne upravy oravy na prevadzke Na dohodu
Prijmem zamestnanca
Prijmem zamestnanca Vykon prace - prace s vysokozdviznym vozikom - mensie drobne upravy oravy na prevadzke Na dohodu
Prijmem zamestnanca
Prijmem zamestnanca na polovycni uvazok Vykon prace - prace s vysokozdviznym vozikom - praca v sklade - predaj tovaru - mensie drobne upravy oravy na prevadzke