inzercia, predaj, predám, bazár

HP Pavilion 600 (CZ) - bezdrôtová klávesnica

Kategória: Klávesnice

Bezdrôtová klávesnica kvalitnej konštrukcie, kúpená 11/08/2022 v Nay Elektrodome, ako nová, nepoužívaná, spolu s faktúrou.
HP Pavilion 600 (CZ) - bezdrôtová klávesnica
Podobné inzeráty
Bezdrôtová mini klávesnica
Predám novú bluetooth klávesnicu k počítaču, použiteľná aj k smart TV boxu. Využite pohodlie bezdrôtovej mini klávesnice, pretože vám život zjednoduší.Prevádzka iba na batériu, ktorá prejde do úsporného režimu po 15 sekundách nečinnosti.Chatujte ,surfujte na internete za pár sekúnd,92-klávesová klávesnica QWERTY uľahčí prácu.Môžete s ňou zaobchádzať ako s myšou alebo ako s diaľkovým ovládaním. Bezdrôtová klávesnica má touchpad a dá sa ľahko pripojiť z USB portu: smart TV, Microsoft Windows Mobile, Xbox 360, PS +, Android TV Box, HTPC, IPTV.Vezmite si ho so sebou kamkoľvek na výlety, dovolenky kamkoľvek. Vysoký výkon v malom zariadení QWERTY klávesnica 92 klávesov vlastnosti: -Praktické. s inovatívnym Touchpadom - Bezdrôtové pripojenie 2,4 GHz - Dosah: do 10m - Kompatibilná so systémami: PC, Xbox 360, PS4, Android TV Box, okos TV - Interfész: USB - nabíjanie: 3.3V - Operačný systém: Android/ Google smart TV/ Windows/ Mac OS/ Linux - Batéria: lítiová-ion 800mAh - Typ batérie: 2 x 1.5V AAA elem (nie je súčasťou balenia) - veľkosť: 146,8 x 97,5 x 19 mm -farba: čierna Obsah balenia: - 1 x Mini klávesnica - 1x Micro USB port Cena 10 euro, posielám aj na dobierku plus poštovné.
Predám Klávesnicu + Myš
Predám set klávesnicu Gensis Thor 300 RGB a myš Corsair Katar PRO XT. Budget set za veľmi slušný výkon (cena = výkon). Myš a klávesnica majú originálne balenie. Sú vo veľmi dobrom stave (iba klávesnica je trochu zaprášená). Originál Klávesnica stála 42 eur a myš niečo cez 40 eur tiež. Poprosím záujem písať na EMAIL alebo SMS. Klávesnica: Rozhranie USB Podsvietenie Áno Typ použitia herné (Mechanická) Prevedenie Káblové Programovateľné klávesy Áno Farba čierna Šírka 442 mm Výška 38 mm Hmotnosť 1254 g Hĺbka 136 mm Značka Genesis Prevedenie Káblové Podsvietenie Áno Multimediálne klávesy Áno Programovateľné klávesy Áno Ďalšie parametre Lokalizácia CZ/SK Typ spínača Outemu Red (lineárne) Myš: Pripojenie - Drôtová Rozhraní - USB Typ batérie - USB Vyhotovenie - Vhodná pre pravákov Senzor Citlivosť - 18 000 DPI Technológia - Optická Doba odozvy - 1 ms Počet tlačidiel - 7× Funkcie tlačidiel Zmena DPI Koliesko - Klasické Podsvietenie RGB (koliesko, veľmi pevné farby) Šírka 6,42 cm Výška 3,78 cm Hĺbka 11,58 cm Hmotnosť 73 g Farba Čierna Myš má dosť veľkú výbavu (software - kalibrácia, menenie podsvietenia, profily DPI,...) Myš a klávesnica majú originálne balenie. Klávesnica vo veľmi dobrom stave a myš je nová po reklamácií (inak iba klávesnica je trochu zaprášená). V prípade akých koľvek otázok ohladom periférii píšte. Preferujem osobný odbor ale viem priniesť do BB a predať. Poprosím záujem písať na EMAIL alebo SMS.
Logitech g613
Predám bezdrôtovú hernú mechanickú klávesnicu Logitech G613 Wireless. Logitech G613 G613 je bezdrôtová klávesnica novej generácie vyvinutá pre hráčov, ktorí vyžadujú vysokú výkonnosť mechanických spínačov a praktickosť bezdrôtového prevedenia. Klávesnica G613 disponuje bezdrôtovou technológiou LIGHTSPEED pre extra rýchlu frekvenciu odozvy 1 ms a technológiou Bluetooth pre viacnásobnú konektivitu, pokročilými mechanickými spínačmi Romer-G, 6 programovateľnými klávesmi G-key a úžasnou životnosťou batérií. Bezdrôtová technológia lightspeed Bezdrôtová technológia LIGHTSPEED predstavuje špičkové optimalizované bezdrôtové riešenie s frekvenciou odozvy 1 ms pre extra rýchle a citlivé bezdrôtové pripojenie. Toto profesionálne bezdrôtové riešenie integrované do hernej klávesnice G613 poskytuje výnimočne citlivú a konzistentnú výkonnosť. Mechanické spínače Romer-G Mechanické spínače Romer-G poskytujú tichú a presnú mechanickú výkonnosť s neuveriteľnou odozvou a odolnosťou v podobe životnosti 70 mil. stlačení. Spínače Romer-G, voľba č.1 pre profesionálov tímu esports, disponujú krátkou aktivačnou dráhou 1,5 mm, ktorá prináša zrýchlenie o 25% oproti bežným mechanickým spínačom konkurencie. Spínače Romer-G predstavujú dokonalú kombináciu rýchlosti, presnosti a tichej výkonnosti. Programovateľné klávesy G-key Šiestim špeciálnym klávesám G-key možno naprogramovať vlastné makrá a príkazy aplikácií. Zložité akcie budete môcť vykonávať jednoducho a rýchlo, jednoduchým stlačením klávesy. Pre prispôsobenie a praktické využitie možno klávesám G-key priradiť profily pre jednotlivé hry či aplikácie. Využite Logitech Gaming Software (LGS) pre jednoduché nastavenie a správu profilov, príkazov a ďalšie funkcie. Pripojenie k viacerým zariadeniam Pripojte sa pomocou bezdrôtovej technológie Lightspeed a získajte extra rýchlu frekvenciu odozvy 1 ms alebo sa pripojte k ostatným zariadeniam stlačením tlačidla pomocou Bluetooth. Vďaka funkcii viacnásobnej konektivity Bluetooth môžete s klávesnicou spárovať až 8 zariadení. Prepínajte medzi vysoko výkonným bezdrôtovým pripojením Lightspeed a pripojením Bluetooth kedykoľvek, ľahko a rýchlo. Životnosť batérií Klávesnicu G613, využívajúcu len 2 batérie AA, budete môcť používať až 18 mesiacov. Keď nabitie batérie klesne na 15%, indikátor stavu na klávesnici a upozornenie Logitech Gaming Software vás s predstihom informujú, než dôjde k najhoršiemu
Predám novú klávesnicu na Toshiba Satellite C650
Predám novú, plne funkčnú klávesnicu na Toshiba Satellite C650 z sedí na viacero modelov notebookov toshiba zn.: nemožno už reklamovať a vrátiť presný popis: z sedí na viacero modelov notebookov toshiba zn.: nemožno už reklamovať a vrátiť Poprosím volať len cez týždeň od 9:00 do 17:00. presný popis:
NOVÁ (v záruke) klávesnica Satechi Slim X1 Bluetooth Backlit
Predám novú nepouživanú klávesnicu Satechi Slim X1 Bluetooth Backlit kupovanú v iStores v septembri roku 2022. Klávesnica je rozbalená, ale ešte ani raz nepoužitá, čo je aj dôvod predaja. Klávesnica je ešte v záruke do septembra 2024, priložím k nej aj záručný list. Funkcie: - bezdrôtová Bluetooth klávesnica - nastaviteľné podsvietenie kláves - možnosť viacnásobného Bluetooth pripojenia až k trom zariadeniam - nabíjanie klávesnice cez USB-C port (USB-C nabíjací kábel je súčasťou balenia) - originálna krabica Cena 25 € + poštovné. Osobný odber: Lipany, po dohode viem doviesť: Sabinov, Prešov, Poprad, Liptovský Mikuláš AKTUÁLNE DO ZMAZANIA.
Satechi Klavesnica X2 Slim + Mys Satechi M1
Na predaj v 100% stave, velmi malo pouzivanu klavesnicu aj mys. Spolu za 70eur Satechi Slim X2 Slim Bluetooth Wireless Keyboard – Space Grey – US - Klávesnica kancelárska, membránová, bezdrôtová, podsvietená, sivá, nízkoprofilové klávesy, americká lokalizácia klávesov, Bluetooth Satechi M1 Bluetooth Wireless Mouse – Space Gray Myš bezdrôtová, bluetooth a USB-C, symetrická, optická, 3 tlačidlá, dotykové, čierna a titánová Krabica, nabijanie cez USB