inzercia, predaj, predám, bazár
Domov > Doplnky > Ikea Boaxel - policový systém

Ikea Boaxel - policový systém

Kupené nové, napokon sme šli do iného riešenia, tak posúvame, ak nie, vrátime.

BUSBASSE - 1ks - držiak na knihy, farba biela, Číslo výrobku: 003.019.08, cena: € 3,99

BOAXEL – 2ks- podpera – 100cm, farba biela, Číslo výrobku: 004.487.31, cena € 4,00/ ks, spolu € 8,00

BOAXEL – 1ks – lišta – 82cm, farba biela, Číslo výrobku: 104.487.40, cena € 3,50

BOAXEL – 6ks – konzola – 40cm, farba biela, Číslo výrobku: 604.487.33, cena: € 3,00/ks, spolu € 18,00

BOAXEL – 1ks – vešiaková tyč, 80cm, farba biela, Číslo výrobku: 704.487.42, cena € 4,00

BOAXEL – 3ks – polica, 80x40cm, drevo, farba biela, Číslo výrobku: 904.487.36, cena: € 14,00/ks, spolu € 42,00

Ideálne osobný odber v Nitre

Kontaktovať inzerujúceho

Ikea Boaxel - policový systém

Podobné inzeráty

Policový systém na stenu Alessio 19

Policový systém na stenu Alessio 19

Predám nepoužitý policový systém na stenu Alessio 19 pre police 100cm x max.250mm x 19mm s upevňovacím materiálom bez políc. Farba: ALU natur. Cena je za 1 kus.

IKEA VIDGA - posuvný závesný systém

IKEA VIDGA - posuvný závesný systém

Predám posuvný závesný systém IKEA VIDGA. Šírka 132,5cm (možno upraviť/skrátiť podľa potreby). Všetko komplet: - 2x biely záves výška 205cm (možnosť skrátiť) + ...

Policovy system IKEA - ALGOT

Policovy system IKEA - ALGOT

Policovy system IKEA ALGOT (Može sa kombinovať so systémom BOAXEL) A: 4x - Podpera 200cm B: 6x - Polica 80cm x 50cm 8x - Konzola 58cm C: 6x - Polica 80cm x 38cm...

Osem policový regál

Osem policový regál

Predám zachovalý osem policový regál bielo hnedej farby. Rozmery výška 180cm, šírka 55cm, hĺbka 25cm. Nosné bočné stojky sú z masívu a police sú vyhotovené z bi...

Policový regál

Policový regál

Predám krásny policový regál vhodný do obývačky, detskej izby, chodby, spálne alebo do salónov kaderníckych, masážnych, kozmetických a pod. V/Š: 156/165 cm. Far...

Ikea Besta - príslušenstvo

Ikea Besta - príslušenstvo

Predám nožičky ku skrinkám Ikea Besta: - 4 ks Ikea Nannarp , nie sú už v predaji za 20 Eur (v iných pobočkách stoja 25 eur / 2ks) - 4 ks rektifikačných pochrómo...