inzercia, predaj, predám, bazár

Intuitívne stravovanie

Kategória: Zdravý životný štýl

Predám knihu Intuitívne stravovanie, kniha je ako nová :)
Intuitívne stravovanie
Podobné inzeráty
predám novú knihu Intuitívne stravovanie
predám novú knihu, vhodnú aj na darovanie, Intuitívne stravovanie
Svetlana Bronnikovová - Intuitívne stravovanie
Predám novú, raz čítanú knihu od autorky Svetlany Bronnikovovej - Intuitívne stravovanie. Kontaktovať len mailom! Posielam po pripísaní sumy na účet, poštovné grátis.
Najedzte sa do štíhlosti
Kniha Najedzte sa do štíhlosti obsahuje 28 dňový program harmonizácie organizmu, rady pre stravovanie podľa krvných skupín a ukážkový program na mesačné stravovanie podľa semafóru, tiež ukážku toho, ako si môžete zo zdravých jedál pripraviť napríklad vianočnú tabuľu....
Stravovanie podľa biorytmov - Jarmila Mandžuková
Túžite po lepšej kondícii a ideálnej hmotnosti a neviete ako na to? Bojíte sa, že vás to bude stáť veľa námahy a sebazapierania? Táto kniha vám poradí, ako postupovať, aby vaša cesta za zdravím bola ľahšia a zábavnejšia. Ponúka vám zrozumiteľný, jednoduchý, a najmä prirodzený stravovací systém, ktorý takmer nič nezakazuje. Najdôležitejšiu úlohu v ňom totiž hrá čas, ktorý nosíte v sebe. Keď sa naučíte načúvať svojmu telu a rešpektovať svoje vnútorné biologické hodiny, pocítite prílev energie a zároveň sa zbavíte nadbytočných kilogramov. Pomôžu vám pri tom aj praktické rady, tipy a chutné rýchle recepty skúsenej autorky.
Knihy o zdraví a diétach
10-dnovy detox - 7€ Diéta ploché brucho - 7€ Diéta na miru - 7€ Projezte se ke zdraví - 5€ Stravovanie podľa biorytmov - 4€ Dukanova dieta - 7€ Väčšina je nečítaná. V prípade kupy viacerých možná dohoda. Osobne v BB alebo poštou s platbou vopred. Poštovné od 1,30€ V prípade záujmu ma kontaktujte mailom.
Carroll / Smith: Rodinná príručka zdravého života
Predám knihu Rodinná príručka zdravého života vo veľmi dobrom stave. Táto príručka vás bude sprevádzať programom správneho stravovania, dobrej kondície, ovládania stresu a preventívnej medicíny - ako zlepšiť stravovanie, udržať sa v kondícii, zmierniť stres a vyvarovať sa zdravotných ťažkostí... veľký formát, tvrdá väzba, 320 strán Vydavateľ: Ina Rok vydania: 1993 Email , whatsapp alebo viber, na SMS nereagujem. Inzerát platí až do vymazania.