inzercia, predaj, predám, bazár

INVESTIČNÝ POZEMOK, 30124 M2, HLBOKÉ, okr. SENICA

Kategória: Pozemky

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj INVESTIČNÝ POZEMOK v blízkosti intravilánu obce HLBOKÉ. Obec je dynamicky rozvíjajúcou sa lokalitou s výbornou dostupnosťou do mesta. Pozemok je vhodný ako investícia pre developera na vybudovanie obytnej zóny, ktorá zabezpečí klientom bývanie v tichej, uzavretej, neprejazdnej lokalite.

- pozemok s výmerou 30124 m2
- rozmery cca. 107m x 292m x 98m x 331m
- druh pozemku: orná pôda
- extravilán obce
- najvyššia bonita pôdy
- inžinierske siete: potreba vybudovania trafostanice, voda cca. 250 metrov od pozemku
- juhozápadná orientácia
- príjazdová cesta
- územie bez zosuvov pôdy, záplav a spodnej vody

Naša RK A&P Real Estate má s takýmto projektom skúsenosti, a preto ponúkame súčinnosť pri vybavovaní povolení k územnému konaniu a k ďalším potrebným materiálom a dokumentom. Bližšie informácie k pozemku Vám poskytneme v našej kancelárii na Hviezdoslavovej ulici v Senici.
INVESTIČNÝ POZEMOK, 30124 M2, HLBOKÉ, okr. SENICA
Podobné inzeráty
INVESTIČNÝ POZEMOK, 30124 M2, HLBOKÉ, okr. SENICA
Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj INVESTIČNÝ POZEMOK v blízkosti intravilánu obce HLBOKÉ. Obec je dynamicky rozvíjajúcou sa lokalitou s výbornou dostupnosťou do mesta. Pozemok je vhodný ako investícia pre developera na vybudovanie obytnej zóny, ktorá zabezpečí klientom bývanie v tichej, uzavretej, neprejazdnej lokalite.    - pozemok s výmerou 30124 m2 - rozmery cca. 107m x 292m x 98m x 331m - druh pozemku: orná pôda - extravilán obce  - najvyššia bonita pôdy - inžinierske siete: potreba vybudovania trafostanice, voda cca. 250 metrov od pozemku - juhozápadná orientácia - príjazdová cesta - územie bez zosuvov pôdy, záplav a spodnej vody Naša RK ARCHEUS Záhorie má s takýmto projektom skúsenosti, a preto ponúkame súčinnosť pri vybavovaní povolení k územnému konaniu a k ďalším potrebným materiálom a dokumentom. Bližšie informácie k pozemku Vám poskytneme v našej kancelárii na Hviezdoslavovej ulici v Senici.
NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK, 796m2, SENICA-KOŠÚTOVEC
ARCHEUS reality Senica Vám exkluzívne ponúka na predaj rovinatý pozemok určený pre výstavbu rodinného domu. Nachádza sa v mestskej časti Košútovec, vzdialenej od centra mesta Senica 4 km, pri obci Hlboké. Ponuka sa skladá zo stavebného pozemku s výmerou 796m2 , z jednej parcely, ktorá by slúžila ako prístupová cesta k pozemku (spolupodiel 1/3 o výmere 132m2) a jednej parcely, ktorá zabezpečí bezproblémové napojenie na elektriku a vodu ( podiel 1/2 o výmere 115m2). Rozmer pozemku pre dom je ideálny 16x49 m to je už dosť miesta aj veľký dom so záhradou. ...Bezpečná a pokojná lokalita s dobrou dostupnosťou... ► PODROBNÝ OPIS NEHNUTEĽNOSTI: •   parcela  reg. „C“ o výmere 796m2 ( 49,5x16m) druh pozemku orná pôda •   parcela  reg. „C“ o výmere 396m2 ( 99x4m) druh pozemku ostatná plocha, predáva sa podiel 1/3 •   parcela  reg. „E“ o výmere 212m2 (10,5x20m) – druh pozemku orná pôda, predáva sa podiel 1/2 •    rovinatý pozemok •   inžinierske siete – elektrika, voda na hranici pozemku s možnosť napojenia •   v zmysle územného plánu hlavné funkčné využitie – BÝVANIE V RODINNÝCH DOMOCH ►LOKALITA a OKOLIE: Nehnuteľnosť sa nachádza v katastrálnom území Senica, mestskej časti Košútovec. V centre mesta Senica ste autom do piatich minút. V susediacej dedinke Hlboké sa nachádza materská škola, základná škola 1-4 ročník, potraviny, pohostinstvá, športovisko, kostol. Príjemná lokalita. V okolí je pekná príroda s bohatými možnosťami pre cykloturistiku, turistiku.... Túto ponuku nájdete výhradne v našej realitnej kancelárii. Kompletné informácie vrátane konkrétnych informácií a ÚP sú k dispozícii v našej kancelárii. © ARCHEUS reality Senica, s.r.o, - text, pôdorys, video a fotografie sú dielom a majetkom realitnej kancelárie Archeus reality Senica. Zabezpečíme všetko potrebné vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovzdanie nehnuteľnosti. Ak Vás ponuka zaujala a potrebujete viac informácií, či dohodnúť si termín obhliadky kontaktujte ma na tel. čísle +421 , non-stop mailom: krcova@, alebo osobne v kancelárii na Hurbanovej ul. v Senici. Nájdete ma aj na sociálnych sieťach.
NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK, 796m2, SENICA-KOŠÚTOVEC
ARCHEUS reality Senica Vám exkluzívne ponúka na predaj rovinatý pozemok určený pre výstavbu rodinného domu. Nachádza sa v mestskej časti Košútovec, vzdialenej od centra mesta Senica 4 km.  Ponuka sa skladá zo stavebného pozemku s výmerou 796m2 , z jednej parcely, ktorá by slúžila ako prístupová cesta k pozemku (spolupodiel 1/3 o výmere 132m2) a jednej parcely, ktorá zabezpečí bezproblémové napojenie na elektriku a vodu ( podiel 1/2 o výmere 115m2). Rozmer pozemku pre dom je ideálny 16x49 m to je už dosť miesta aj veľký dom so záhradou. ...Bezpečná a pokojná lokalita s dobrou dostupnosťou... ► PODROBNÝ OPIS NEHNUTEĽNOSTI: •   parcela  reg. „C“ o výmere 796m2 ( 49,5x16m) druh pozemku orná pôda •   parcela  reg. „C“ o výmere 396m2 ( 99x4m) druh pozemku ostatná plocha, predáva sa podiel 1/3 •   parcela  reg. „E“ o výmere 212m2 (10,5x20m) – druh pozemku orná pôda, predáva sa podiel 1/2 •    rovinatý pozemok •   inžinierske siete – elektrika, voda na hranici pozemku s možnosť napojenia •   v zmysle územného plánu hlavné funkčné využitie – BÝVANIE V RODINNÝCH DOMOCH VEĽMI PEKNÉ MIESTO, kde slnko svieti celý deň. Ponuka je určená pre klienta, ktorý hľadá pokojné miesto pre život. ►LOKALITA a OKOLIE: Nehnuteľnosť sa nachádza v katastrálnom území Senica, mestskej časti Košútovec. V centre mesta Senica ste autom do piatich minút. V susediacej dedinke Hlboké sa nachádza materská škola, základná škola 1-4 ročník, potraviny, pohostinstvá, športovisko, kostol. Príjemná lokalita. V okolí je pekná príroda s bohatými možnosťami pre cykloturistiku, turistiku.... Túto ponuku nájdete výhradne v našej realitnej kancelárii. Kompletné informácie vrátane konkrétnych informácií a ÚP sú k dispozícii v našej kancelárii. © ARCHEUS reality Senica, s.r.o, - text, pôdorys, video a fotografie sú dielom a majetkom realitnej kancelárie Archeus reality Senica. Zabezpečíme všetko potrebné vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovzdanie nehnuteľnosti. Ak Vás ponuka zaujala a potrebujete viac informácií, či dohodnúť si termín obhliadky kontaktujte ma na tel. čísle +421 , non-stop mailom: krcova@, alebo osobne v kancelárii na Hurbanovej ul. v Senici. Nájdete ma aj na sociálnych sieťach.
NA PREDAJ POZEMOK NA VÝSTAVBU RD, 805M2, SENICA-KOŠÚTOVEC
Vo výhradnom zastúpení majiteľov Vám ponúkame na predaj pozemok pre výstavbu rodinného domu. Nachádza sa v Senici časti Košútovec, ktorá sa stala vyhľadávanou lokalitou pre rodinný život. Veľkou výhodou pozemku je prístup PRIAMO Z ASFALTOVEJ CESTY! K PREDAJU JE PRIPRAVENÝ PROJEKT RODINNÉHO DOMU URČENÉHO PRIAMO NA TENTO POZEMOK S MOŽNOSŤOU NAHLIADNUTIA A PRÍPADNÉHO VYUŽITIA. Lokalita Košútovec poskytuje na jednej strane oddych od každodenného ruchu mesta a typických developérskych projektov, na druhej strane ste v centre mesta Senica do 5 minút! SÚČASŤOU PREDAJA SÚ: Parcela  reg. „C“ - výmera 805m2 - orná pôda Parcela  reg. „C“ - výmera 396m2 - ostatná plocha - predáva sa podiel 1/3 - môže slúžiť ako prístupová cesta do zadnej časti pozemku alebo vstupu na pozemok a do domu INFORMÁCIE: výmera pozemku - 805 m2 rozmery pozemku: cca 16m x 50m  rovinatý terén nadmorská výška: 231 m n. m. prístup priamo z asfaltovej cesty - na pozemok bude prístup z dvoch strán južná orientácia pozemku inžinierske siete na hranici pozemku - elektrina, voda LOKALITA A OBČIANSKA VYBAVENOSŤ: Senica - časť Košútovec je vyhľadávanou a pokojnou lokalitou medzi okresným mestom Senica a obcou Hlboké zabývaná lokalita s dvomi ulicami má takmer všetky kapacity bývania vyčerpané - v budúcnosti žiadny stavebný ruch vyníma sa z klasickej formy IBV výstavieb s veľkým množstvom rodinných domov obec Hlboké poskytuje taktiež dostatočnú občiansku vybavenosť: potraviny, pohostinstvá, materská škola, základná škola 1- 4 roč., futbalové ihrisko, multifunkčné ihrisko s umelou trávou, kostol... blízke lesy ponúkajú možnosti turistiky, cykloturistiky, hubárčenia a relaxu v prírode Ak máte záujem o obhliadku neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle , emailom na adrese fisan@ alebo osobne priamo u nás na pobočke ARCHEUS reality ZÁHORIE na Hviezdoslavovej ulici 484 v Senici /pri kaviarni Positivo/. Text, pôdorys a fotografie sú dielom a majetkom Archeus RK Záhorie. Ušetríme Vám čas aj peniaze - s najlepším financovaním Vám bezplatne pomôže náš hypošpecialista. Zabezpečíme Vám kompletný právny servis prostredníctvom našej právnickej kancelárie, katastrálny servis, znalecký posudok. Vypracujeme odovzdávací protokol a zabezpečíme prepis energií.
NA PREDAJ POZEMOK, 1934M2, HLBOKÉ, okr. SENICA
Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj pozemok v obci Hlboké, ktoré sa nachádza iba pár minút od okresného mesta Senica. Pozemok je umiestnený pri hlavnej ceste v zastavanom území obce. Nachádza sa na ňom stavba so súpisným číslom a ovocné stromy. Výmera pozemku dáva možnosť jeho rozparcelovania na dve časti.  výmera pozemku - 1934 m2 rozmery pozemku: cca 18m x 109m  rovinatý pozemok pozemok patrí do intravilánu - zastavané územie obce nadmorská výška: 241 m n. m. druh pozemku: záhrada, zastavaná plocha a nádvorie na pozemku sa nachádza stavba so súpisným číslom - 37 m2 ovocné stromy /slivka, marhuľa, jablone, orech/ vypracovaný geometrický plán prístup priamo z hlavnej cesty orientácia pozemku južná inžinierske siete na pozemku: voda, elektrina, v blízkosti pozemku - plyn  občianska vybavenosť v obci Hlboké – potraviny, materská škola, základná škola, pohostinstvá, futbalové ihrisko, kostol, kultúrny dom... Ak máte záujem o obhliadku neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle , emailom na adrese koprla@ alebo osobne priamo u nás na pobočke ARCHEUS reality ZÁHORIE na Hviezdoslavovej ulici 484 v Senici /pri kaviarni Positivo/. Text, pôdorys a fotografie sú dielom a majetkom Archeus RK Záhorie. Ušetríme Vám čas aj peniaze - s najlepším financovaním Vám bezplatne pomôže náš hypošpecialista. Zabezpečíme Vám kompletný právny servis prostredníctvom našej právnickej kancelárie, katastrálny servis, znalecký posudok. Vypracujeme odovzdávací protokol a zabezpečíme prepis energií.
Predaj pozemkov v obci Daletice, okr. Sabinov
RS002P EXKLUZÍVNE Reality Smolko - realitná kancelária Vám ponúka na predaj pozemky vhodné na výstavbu rodinného domu alebo rekreačnej chatky v blízkosti lesa s nádherným výhľadom na okolitú prírodu. Pozemky sa nachádzajú v novovzniknutej štvrti obce. Hlavné benefity pre kúpu pozemku: - vynikajúca dostupnosťou do mesta Prešov aj na diaľnicu D1 - výborná finančná príležitosť pre kúpu pozemku - písomné vyjadrenie obce Daletice - pozemky sú určené na výstavbu rodinných domov - prevažne rovinatý, slnečný pozemok, nachádza sa v tichej lokalite tejto malebnej obce - prístupová cesta obecná - IS cca 70 m od pozemku ( plyn, elektrina ) pozemok č. 1 - 1348m² pozemok č. 2 - 1507m² rezervované pozemok č. 3 - 790m² rezervované pozemok č. 4 - 814m² rezervované pozemok č. 5 - 1273m² pozemok č. 6 - 1273m² pozemok č. 7 - 1141m² rezervované pozemok č. 8 - 1123m² rezervované pozemok č. 9 - 1123m² rezervované pozemok č. 10 - 1255m² rezervované pozemok č. 11 - 500m² pozemok č. 12 - 814m² pozemok č. 13 - 626m² pozemok č. 14 - 502m² rezervované pozemok č. 15 + les - 1217m² rezervované pozemok č. 16 + les - 1337m² rezervované pozemok č. 17 - 635m² rezervované pozemok č. 18 - 638m² rezervované rekreačný pozemok č. 19 - 592m² rekreačný pozemok č. 20 - 899m² rezervované dron videoobhliadka: /watch?v=7QAUvnxS_Ao Cena na vyžiadanie v RK NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS, VYPRACOVANIE ZMLÚV, POPLATKY SPOJENÉ S PREVODOM VLASTNÍCKYCH PRÁV, AKTÍVNA POMOC PRI VYBAVOVANÍ HYPOTEKÁRNEHO ÚVERU A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM. Ak Vás naša ponuka zaujala neváhajte ma kontaktovať. Predávate? Kupujete? Prenajímate? Nehnuteľnosť zvyčajne kupujeme alebo predávame raz za život a veľakrát sú v tom celoživotné úspory. Preto nenechajte nič na náhodu a obráťte sa na odborníkov. Sme tu pre Vás - Bezpečne Vás prevedieme celým procesom od kvalitnej propagácie Vašej nehnuteľnosti až po jej odovzdanie. Sme Váš osobný sprievodca svetom realít. Pokojný spánok našich klientov je pre nás prioritou. Svojim klientom ponúkame individuálny, ľudský prístup a komplexné služby v obore, no hlavne sú pre našich klientov tieto služby bez poplatkov: - Realitní makléri len s dlhoročnou praxou a reálnymi skúsenosťami v oblasti realít - U nás je kvalita služieb a zabezpečenie klienta skutočne na prvom mieste - 3D vizualizácie (3D virtuálne obhliadky nehnuteľnosti) - Profesionálne Promo-Video obhliadky - Natáčanie nehnuteľnosti dronom - Profesionálne nafotenie nehnuteľnosti - Masívna kampaň na webe – topovanie na jednotlivých portáloch - Bannery - Kvalitný právny servis – zmluvy pripravené našim právnym oddelením na mieru každému klientovi