inzercia, predaj, predám, bazár

Keyboard + komplatná výbava pre skupinu.

Kategória: Ostatné nástroje

Predám Keyboard Yamaha PSR 450 s midi disketou. Niekoľko mikrofónov aj bezdrôtové, reproduktory, zosilovač , zosilovač s reproduktorom s Echo a všetko možné. Kompletná výbava pre skupinu hudobníkov. K tomu skladby na disketách cca 1000 kusov s textami. Ďalej USB klúče s cca 3000 skladbami. Predáva sa len komplet všetko.Telefonicky info: 60717.
Keyboard + komplatná výbava pre skupinu.
Podobné inzeráty
Novation Launchkey Mini MK2
Predám málo používaný midi keyboard od výrobca Novation. Cena 60€ + poštovné Prosím kontaktujte ma cez WhatsApp alebo Viber.
Dynacord PM 502 /100% stav
Dynacord PM 502 Výkonný a všestranný powermix disponujúci množstvom funkcií, kombinujúci vysoko kvalitné, analógové vstupné obvody s digitálnou master a zosilňovacou sekciou. Ideálny pre pevné inštalácie, ale aj pre živé vystupovanie v malých, alebo stredne veľkých priestoroch. Obsahuje 5 mic/line vstupov s 3-pásmovým ekvalizérom, vrátane kompresora, limitera a funkcie talk over. Ďalej 3 stereo vstupy, master sekciu a 3 hlavné výstupy obsahujúce 7-pásmový ekvalizér. Mix má zabudovaný efektový procesor obsahujúci 32 editovateľných efektov, zosilňovač 2x 450W RMS/2x 600W Program (4Ohm), USB rozhranie podporujúce PC a Mac 48kHz recording/playback a USB určené pre prehrávanie z externého zariadenia. Výkonový výstup môže byť tiež použitý na priame pripojenie do 100V rozvodov. Ako doplnkové príslušenstvo sa dodáva kit pre montáž do 19" racku.
Novation Launchpad Pro MK3
Predám Launch pad, bol použitý 1x, dôvod predaja - Nahradený iným SFX Specs: Tretia generácia Launchpad Pro sa dočkala nových prednastavených ovládacích prvkov pre rýchlejší mapping v softvéri a vylepšených 64 dotykových padov, ktoré sú teraz ešte citlivejšie a pre lepšiu prehľadnosť sú podsvietené RGB diódami, čo vám zaistí dobrú viditeľnosť najmä pri nočných live performance a štúdiových session. Zmenou tiež prešiel zadný panel, kde teraz nájdete moderný a rýchly port USB-C. Pad je plne kompatibilný so softvérom Ableton Live (súčasťou balenia), stačí ho len pripojiť pomocou USB kábla k vášmu PC / laptope alebo ďalšiemu MIDI zariadenia a môžete začať tvoriť vaše nové nahrávky. Softvér ovládate prostredníctvom 16 dotykových padov, ktoré vám umožní ľahkú orientáciu v programe bez jediného pohybu myšou. Súčasťou balenia je softvér a USB kábel pre pripojenie k vášmu zariadeniu.
Strymon BigSky
Strymon BigSky Gitarový multidimenzionálny efekt - reverb, ktorý ponúka 12 rôznych modulácií reverbu v jednom pedáli - Room, Hall, Plate, Spring, Swell, Bloom, Cloud, Chorale, Shimmer, Magneto, Nonlinear, a Reflections; s výnimočne výkonným procesorom SHARC DSP. Je vybavený 7 primárnymi ovládačmi nastavení: Decay, Pre-Delay, Mix, Tone, Mod, Param 1, Param 2; pričom ďalšie parametre je možné nastaviť prostredníctvom menu. Ponúka možnosť uloženia až 300 prednastavení, funkcie Infinite Sustain a Freeze, módy Spillover a Reverb Persist, či emuláciu Selectable Speaker Cabinet, ideálnu pri nahrávaní. Disponuje LED displejom, kompletnou MIDI implementáciou, jack vstupom a výstupom, stereo vstupom i výstupom, vstupom pre expression pedál a vstupom pre napájanie. Konštrukcia je vyrobená z ľahkého, no odolného hliníka vo farebnom prevedení light blue s laserovým artworkom. Napájanie efektu pomocou štandardného adaptéru 9 V DC (300 mA min.), ktorý je súčasťou balenia. Rozmery: 171 x 130 mm Cena nového: 500€
Hercules DJ INPULSE 500
Predám hercules 500 Je v dobrom stave. Odporúčané pre začiatočníkov alebo aj pre pokročilích. Pre bližšie info ma kontaktujte cez sms.
mixazny pult aparat pm 1122
predam aparat pm 1122 plne funkcny pri rychlom jednani zlava. Kvalitný zmiešavací predzosilňovač so 4-mi stupňami priority, vhodný aj ako rozhlasová ústredňa. Má 5 mikrofónnych/linkových vstupov, 4 linkové (prepínané) vstupy a 1 vstup pre požiarne hlásenia. Mikrofónne vstupy majú separátne fantómové napájanie. Každý vstupný signál je možno priradiť k jednému, alebo obidvom výstupným zónam. Požiarne hlásenie ide do všetkých zón súčasne. Každý vstup má samostatné nastavenie úrovne, frekvenčný korektor a indikátor prebudenia vstupu. Sumár signálov z mikrofónnych vstupov je možné poslať do iného predzosilňovača PM1122. Každá výstupná zóna má regulátor úrovne, korekcie basy/ výšky a obvod „noisegate“. Možnosti predzosilňovača je možno rozšíriť pomocou modulov: PM1122R- dialkový ovládací panel, PM1122RL- analógový vstupný panel, PM1122INT- interface pre riadenie predzosilňovača pomocou PC, alebo pomocou tlačítok, PM1122WR – bezdrôtový prijímač (vkladá sa do interfejsu PM1122INT). K modulu PM1122WR je možné pripojiť ešte anténu pre bezdrôtový prenos.