inzercia, predaj, predám, bazár

Klimatizacia LG

Kategória: Klimatizácie

Predám plne funkčnú klimatizaciu chladenie kurenie odvlchčovanie ventilácia
Klimatizacia LG
Podobné inzeráty
WHIRLPOOL PACW212CO
Klimatiazaia bola použita max 5x, kupovana 30.6.2022 čiže v záruke. Klimatizacia je v krabici zo všetkym ako nová! Prenosná mobilná klimatizácia Whirlpool PACW212CO v bielej farbe je vhodná najmä do bytov, podkrovných miestností, komerčných priestorov a kancelárií. Klimatizácia ponúka 3 režimy prevádzky ako chladenie, ventilácia a odvlhčovanie vzduchu. Vďaka režimu Sleep automaticky reguluje rýchlosť prúdenia a teplotu vzduchu po dobu až 8 hodín. Samozrejmosťou je aj bezpečnostná funkcia Autoreštart. Klimatizácia je vybavená vyberateľným a umývateľným HEPA filtrom. Odstráni 99,9 % baktérií, peľov a prachových častíc. Whirlpool PACW212CO Energetická trieda chladenia: A Technológia 6. zmysel 3 režimy prevádzky Funkcie: Around U, DIM Špeciálny HEPA filter Výkon chladenia 3 500 W 3 režimy prevádzky Prenosná mobilná klimatizácia je vhodná najmä do bytov, podkrovných miestností, komerčných priestorov a kancelárií. Klimatizácia ponúka 3 režimy prevádzky ako chladenie, ventilácia a odvlhčovanie vzduchu. K dispozícii je praktický časovač, pomocou ktorého môžete nastaviť odvetrávanie a vychladenie miestnosti dopredu na vami zvolený čas. Skvelé funkcie Klimatizácia disponuje 6. zmyslom a funkciami ako Around U, ktorá má senzor na diaľkovom ovládači. Funkcia DIM na ovládači umožňuje vypnúť a zapnúť displej. Vďaka režimu Sleep automaticky reguluje rýchlosť prúdenia a teplotu vzduchu po dobu až 8 hodín. Samozrejmosťou je aj bezpečnostná funkcia Autoreštart, ktorá po výpadku prúdu klimatizáciu opäť aktivuje. Funkcia rýchleho ochladenia automaticky ochladí miestnosť na 18 °C. Odstráni 99,9 % baktérií, peľov a prachových častíc Indikátor plného zásobníka oznamuje, kedy je potrebné vyprázdniť nádobu s vodou. Klimatizácia je vybavená vyberateľným a umývateľným HEPA filtrom s lytickými enzýmami, ktorý odstráni 99,9 % baktérií, peľov a prachových častíc. Filter je vyrobený z jemných sklených vlákien, cez ktoré je vzduch dôkladne filtrovaný. PARAMETRE PRODUKTU Kľúčové parametre produktu Energ.trieda (chlad.) A Maximálny výkon chladenia 12000 BTU Vhodné pre miestnosti do 120 m3 Filtrácia Áno Odvlhčovacia kapacita 1.4 l/h Fyzické vlastnosti a farba Farba biela Šírka 44.8 cm Výška 74.4 cm Hĺbka 40 cm Hmotnosť 35 Kg Display/Grafika Vstavaný displej Áno Ďalšie vlastnosti Značka Whirlpool Smart show_tooltip Nie Dĺžka odvodovej hadice 1.7 m Maximálny výkon chladenia 12000 BTU Vhodné pre miestnosti do 120 m3 Filtrácia Áno Odvlhčovacia kapacita 1.4 l/h Možnosť odvodu cez okno Áno Zásobník na odvlhčenú vodu Áno Hlučnosť Maximálna hlučnosť 64 dB Funkcie Časovač Nie Funkcie manažmentu Diaľkové ovládanie Áno Energetické údaje Energ.trieda (chlad.) A
Mobilná Klimatizácia TRISTAR
Predám málo používanú mobilnú klimatizáciu TRISTAR AC-5477 kupovanú za 230€ z obchodu kde je ešte stále v záruke do 11.5.2023. Mám od nej aj Bloček. Kedže ešte nie je letná sezoná a veľký záujem o klimatizácie teraz nie je tak som sa rozhodol predať ju za minimálnu cenu 90€ a pokiaľ ju nikto nekúpi do leta tak ju budem predávať samozrejme za vyšiu cenu. Klimatizácia je samozrejme v pôvodnom komplet balení. Dôvod predaja: už ju nepoužívam, klimatizáciu som celú minulo ročnú letnú sezónu (2022) nepoužil ani raz bola využívaná iba cez letnú sezónu 2021. Klimatizáciu som otestoval a všetko funguje ako nové. Klimatizáciu predávam na osobný odber: Prievidza. Info z : Kľúčové vlastnosti klimatizácie TRISTAR AC-5477: -Ideálna pre miestnosti do 60 m3 -TRISTAR AC-5477 s chladiacim výkonom 7 000 BTU/h -Zaradená do energetickej triedy A -Obsahuje hadicu na odvod horúceho vzduchu -Ponúka 3 módy – chladenie, sušenie a ventilátor -Prietok vzduchu je 320 m3/h -Nastavenie teploty v rozmedzí od 16 °C do 31 °C -2 rýchlosti ventilátora -Objemná 0,5 litrová nádoba na vodu -Nádoba vybavená indikátorom plnej nádrže -Klimatizácia vybavená diaľkovým ovládaním -Praktický časovač -Kolieska pre ľahký presun Parametre a špecifikácia: -Hmotnosť: 18 kg -Energetická trieda: A -Hlučnosť: 65 dB(A) -Spotreba pri chladení: 2,1 kWh -Koeficient využiteľnosti energie: EER 2,6 -Typ: Mobilná -Chladiaci výkon: 7 000 BTU/h -Chladiaci výkon v kW: 2,05 kW -Odvlhčovací výkon: 0,8 l -Vychladí miestnosť (m3): 60 m3 -Funkcie: S odvlhčovaním, S ventilátorom, S pojazdnými kolieskami, S chladením, S časovačom, S diaľkovým ovládaním, S umývateľným filtrom, S digitálnym displejom -Kapacita nádoby kondenzátu: 0,5 l -Dĺžka výfukovej hadice: 1,5 m -Výška: 74 cm -Šírka: 34 cm -Hĺbka: 33 cm Ideálna v letnom horúcom počasí: -Máte v byte či dome v lete horúco? Tento problém vám pomôže vyriešiť táto kompaktná mobilná klimatizácia TRISTAR AC-5477, ktorá dokáže ochladiť priestor až do veľkosti 60 m3, pričom jej účinok pocítite takmer okamžite. Klimatizácia sa zaraďuje do energetickej triedy A, vďaka čomu má veľmi malú spotrebu energie. TRISTAR AC-5477 obsahuje hadicu na odvod horúceho vzduchu. Samozrejmosťou je diaľkové ovládanie. TRISTAR ponúka 3 módy: -Kompaktné rozmery mobilnej klimatizácie TRISTAR AC-5477 ju umožnia umiestniť naozaj kamkoľvek, a to ľahko a rýchlo. Klimatizácia ponúka 3 módy – chladenie, sušenie a ventilátor. Pri chladení si môžete samozrejme zvoliť teplotu, na akú chcete miestnosť ochladiť. Prispôsobte si klimatizáciu podľa svojich potrieb: -Mobilná klimatizácia TRISTAR AC-5477 disponuje chladiacim výkonom 7 000 BTU/h. Prietok vzduchu je 320 m3/h. Teplotu klimatizácie možno jednoducho nastaviť na prehľadnom displeji v rozmedzí od 16 °C do 31 °C.
Klimatizácia 9000 BTU GERLACH GL7923
Predám klimatizáciu GERLACH GL7923. Mobilná klimatizácia Gerlach GL7923 má nielen funkcie ventilátora a chladenia, ale aj funkciu odvlhčovania (24 l za deň), čo z nej robí veľmi užitočné zariadenie pre každé ročné obdobie. Pre pohodlie používateľov je klimatizácia vybavená diaľkovým ovládaním a časovačom, ktorý umožňuje automatické zapínanie a vypínanie v danom čase. Klimatizácia môže úspešne pracovať v rôznych druhoch priestorov: bytových, obchodných, výstavných alebo skladovacích. Vzhľadom na to, že je veľmi efektívna vzhľadom na energiu, ktorú spotrebuje (energetická trieda A), je možné ju zapnúť na pomerne dlhé obdobie bez toho, aby spôsobovala vysoké účty za energiu. To vám umožní využiť (v závislosti od aktuálnych potrieb): príjemný vánok, energizujúci chladný vzduch alebo nižšiu vlhkosť – každý deň. Ak potrebujete zariadenie, ktoré chladí a zaisťuje prúdenie vzduchu vo vašej kancelárii alebo byte, už nemusíte hľadať ďalej! Klimatizácia Gerlach GL7923 je pohodlné a funkčné riešenie! Vďaka viacerým funkciám je to produkt, ktorý môžete používať po celý rok! Jedna klimatizácia bude reagovať na potreby celej rodiny a zároveň nebude zaberať veľa miesta. V dnešnom podnebí, ktoré je čoraz viac nepredvídateľné, sa náhle zmeny teploty stávajú normálnymi. V zime chceme zabezpečiť čerstvý vzduch, v lete hľadáme osvieženie a vánok. Všetko, čo potrebujete, je zvoliť si GL7923 a všetky tieto funkcie môžete využívať! Charakteristika a technické údaje: chladiaci výkon (BTU): 9000 BTU/hod chladiaci výkon (watt): 2640 W príkon (chladenie): 1010 W efektívna chladiaca plocha až 25m2 3 režimy prevádzky: chladenie, ventilátor, odvlhčovanie teplotný rozsah 16-31 °C 2 rýchlosti ventilátora prietok vzduchu: 350 m3/hod odvlhčovací výkon: 24 litrov/deň energetická trieda: A časovač: 1-24 hodín LED displej 60 ° horizontálna oscilácia chladivo: R290, 210g diaľkové ovládanie s 2xAAA batériou v balení max. dĺžka pripojeného výstupného potrubia: 150 cm vonkajší priemer pripojeného výstupného potrubia: 13 cm hlučnosť: max 65 dB (A) kolieska pre ľahké premiestňovanie napájanie: 220-240V, 50Hz vonkajšie rozmery zariadenia: 36,5 x 35,5 x 71,3 cm Zabalené v pôvodnej krabici. Kupované v roku 2021.
Mobilná klimatizácia Midea
Čisto nová nerozbalená klimatizácia Midea/Comfee MPPH-09CRN7 mobilná, do 32m2, 9000BTU, odvlhčovanie 50,9/24h, diaľkové ovládanie Klimatizácia Midea radu Comfee MPPH-09CRN7 je vhodná pre miestnosti do 32m2. Kapacita odvlhčovania zodpovedá 50,9l / 24 hod. Nevyžaduje odbornú montáž, len pripojíte do zásuvky, mobilná jednotka je pre jednoduchú manipuláciu vybavená kolieskami. Súčasťou balenia je aj diaľkové ovládanie, ktoré umožňuje pohodlné nastavenie teploty, ovládanie otáčok ventilátora aj možnosť časového programovania. Funkcia Autoreštart pri výpadku prúdu zaistí nábeh do pôvodného režimu. Klimatizácia ochladí približne 286 m3 vzduchu za hodinu. Hlavné prednosti Kondenzát je použitý pre chladenie kompresora Umývateľný filter Ohybná hadica pre odvod teplého vzduchu Energetická trieda A - ekologicky šetrné prírodné chladivo R290 Špecifikácie Príkon: 1000 W Výkon: 9 000 BTU Chladiaci výkon: 2,6 kW / h Cirkulácia vzduchu: 295 m3 / h Odvlhčovanie: 30 ° C / 80% Rh 50,9 liter / 24h EER 2,7 W / W Displej (angličtina) Maximálna hlučnosť: 63 dB Hmotnosť: 25,3 kg Rozmery: 703 x 355 x 345 mm Farba: biela Obsah balenia Mobilná jednotka Diaľkové ovládanie + batérie AAA Hadica na odvod vzduchu adaptér hadice Adaptér na hadicu odvodu vzduchu do steny 4ks hmoždinky a skrutky Adaptér do posuvného okna Drenážne hadice + redukcia P.cena 408€ teraz Cena 179€ LEN OSOBNÝ ODBER , LEN VÁŽNY ZÁUJEM !
NOVÁ Mobilna klimatizacia Siguro breeze 14
Predam NOVÚ výkonnú a úspornú mobilnú klimatizáciu. 2x použitá, doklad o kúpe, záruka ešte 23 mesiacov. Klimatizácia do domu Siguro AC-H180W Breeze 14 vás v lete príjemne ochladí, zbaví vzduch v miestnosti vysokej vlhkosti či vytvorí optimálne podmienky na pokojný spánok v horúcich letných dňoch, pričom nijako zásadne nezaťaží vašu peňaženku. Táto mobilná klimatizácia sa totiž pýši veľmi úspornou prevádzkou, spadá do energetickej triedy A. Mobilná klimatizácia Siguro AC-H180W Breeze 14 nahradí hneď niekoľko zariadení - chladí, odvlhčuje výkonom 31 litrov/deň a môžete ju použiť ako klasický ventilátor. Nechýba ani praktický nočný režim, ktorý sa postará o ideálnu klímu v miestnosti počas vášho spánku. Počas nočného režimu dôjde k stlmeniu displeja a automaticky sa zníži rýchlosť ventilátora. Požadovanú teplotu v miestnosti je možné nastaviť v rozmedzí od 16 do 32 °C a ventilátor potom ponúka celkom tri rýchlosti. Nechýba ani časovač až na 24 hodín či vertikálna oscilácia (0 – 70°) pre dokonalé premiešanie vzduchu v celej miestnosti.  Moznost pripojenia ovladania cez wifi. Viac info na: Zaruka platna do 7/2024 Kupena na Alze pred 32dnami za 402 Eur. Zapnuta 2x Dovod predaja: stahujeme sa = nepotrebna
Mobilná klimatizácia nová nerozbalená
Čisto nová nerozbalená klimatizácia Midea/Comfee MPPH-09CRN7 mobilná, do 32m2, 9000BTU, odvlhčovanie 50,9/24h, diaľkové ovládanie Klimatizácia Midea radu Comfee MPPH-09CRN7 je vhodná pre miestnosti do 32m2. Kapacita odvlhčovania zodpovedá 50,9l / 24 hod. Nevyžaduje odbornú montáž, len pripojíte do zásuvky, mobilná jednotka je pre jednoduchú manipuláciu vybavená kolieskami. Súčasťou balenia je aj diaľkové ovládanie, ktoré umožňuje pohodlné nastavenie teploty, ovládanie otáčok ventilátora aj možnosť časového programovania. Funkcia Autoreštart pri výpadku prúdu zaistí nábeh do pôvodného režimu. Klimatizácia ochladí približne 286 m3 vzduchu za hodinu. Hlavné prednosti Kondenzát je použitý pre chladenie kompresora Umývateľný filter Ohybná hadica pre odvod teplého vzduchu Energetická trieda A - ekologicky šetrné prírodné chladivo R290 Špecifikácie Príkon: 1000 W Výkon: 9 000 BTU Chladiaci výkon: 2,6 kW / h Cirkulácia vzduchu: 295 m3 / h Odvlhčovanie: 30 ° C / 80% Rh 50,9 liter / 24h EER 2,7 W / W Displej (angličtina) Maximálna hlučnosť: 63 dB Hmotnosť: 25,3 kg Rozmery: 703 x 355 x 345 mm Farba: biela Obsah balenia Mobilná jednotka Diaľkové ovládanie + batérie AAA Hadica na odvod vzduchu adaptér hadice Adaptér na hadicu odvodu vzduchu do steny 4ks hmoždinky a skrutky Adaptér do posuvného okna Drenážne hadice + redukcia P.cena 408€ teraz Cena 159€ LEN OSOBNÝ ODBER , LEN VÁŽNY ZÁUJEM !