inzercia, predaj, predám, bazár

Knihy pre Lekárov a Fyzioterapeutov

Kategória: Zdravý životný štýl

Domáci lekár :10€
Zdravoveda :10€
Biologie - Učebnice pre lekárske fakulty :8€
Fytoterapia pre lekárov - Karol Mika :10€
Praktická akupunktúra -Jozef Šmirala a kolektív :PREDANĚ
Akupunktura v teorii a praci - 1ks Nadas 5€
Kniha o masáži :5€

Posielam aj poštou alebo cez zasielkovnu .
Knihy pre Lekárov a Fyzioterapeutov
Podobné inzeráty
Knihy o futbale
PREDÁM TIETO KNIHY - TOP - [16.2. 2023] Zmazať/ Upraviť/ Topovať PREDÁM TIETO KNIHY - 1 PREDÁM TIETO KNIHY - 2 PREDÁM TIETO KNIHY Dobrý deň, rád by som tieto knižky ponúkol ďaľšiemu čítateľovi. Vhodné pre hráčov, trénerov, ale aj fanúšikom. Môžete sa z nich dozvedieť mnoho zaujímavých informácií, ktoré bežne nie sú dostupné. Upredňostňujem osobný odber okolie LEVICE. Viem poslať aj poštou, no k balíku knižiek treba však pripočítať ešte poštovné a neposielam na dobierku. Ponúkam tri balíky knižiek ako sú na fotkách. Jeden balík stojí 25E.
Knihy: Rodinná encyklopédia zdravia, Rodinný lekár, Lieky
Predám nasledovné knihy, úplne nové, nepoužívané: 1. Rodinná encyklopedie zdraví: veľká kniha, rozsiahle dielo, 1184 strán, Abecedný sprievodca vysvetľujúci viac ako 5000 termínov, vrátane príznakov a názvov chorôb, liekov a diagnostických i liečebných postupov, cena 7,-€ - predané 2. Rodinný lekár, Domáci radca, unikátna praktická príručka, ktorá ponúka okamžitú a spoľahlivú radu ako postupovať pri chorobe, veľká kniha, 319 strán, cena 6,-€ 3. Lieky a ich použitie, praktická rodinná encyklopédia, ktorá opisuje viac než 2000 liekov, 448 strán, cena 6,-€ Preferujeme osobný odber. Knihy vieme poslať aj kuriérom priamo ku Vám domov za 3.5,-€. Túto sumu si musíte pripočítať k cene nákupu. Na dobierku neposielame. Potrebná je platba vopred na náš účet Pokiaľ by bol záujem o knihy z verejnej, obecnej knižnice, alebo z nejakého zariadenia sociálnych služieb ako napríklad dom seniorov, detský domov a podobne, tak vám vieme knihy zo všetkých našich inzerátov aj DAROVAŤ :)
Lekárske knihy, knihy o zdraví a zdravotnom životnom štýle
Predám rôzne lekárske knihy, knihy o zdraví a zdravom životnom štýle spolu za 10 € plus poštovné. Knihy posielam poštou pri platbe vopred alebo na dobierku.
Liečivé rastliny
Úplná kniha o liečivých rastlinách pre lekárnikov, lekárov, liečiteľov, biológov a pre všetkých, ktorí si uvedomujú liečivú silu rastlín a chcú sa o nich dozvedieť viac.+ Poštovné
Predám knihy TINY HOMES, FENG SUEJ, ZEN, ZDRAVÉ BÝVANIE
Veľmi rada posuniem ďalej zaujímavé knihy venované ekologickým stavbám, prírodnému staviteľstvu, feng suej, zen umeniu a zdravému bývaniu. Sú takmer nové, len čakajú na nového majiteľa. Výborné aj ako vianočný darček :) Knihy: 1. Tiny homes (pôvodná cena 25 eur) 2. Život podľa feng suej (pôvodná cena 23 eur) 3. Zen gardening (pôvodná cena 10 eur) 4. Zdravé bývanie (pôvodná cena 13 eur) Cena za všetky 4 knihy spolu je 40 eur + poštovné (cca 3,50 eur). Len platba vopred. Kontaktujte ma prosím emailom. Možný aj osobný odber v Spišskej Novej Vsi. Pozrite aj moje ostatné inzeráty :)
KNIHY -  DIÉTA, KONZERVOVANIE, ÚDENIE, OVOCNÉ VÍNA A NÁPOJE
1. DIETA ZE SOUTH BEACH, Arthur Agatston, PRAGMA 2003, v českom jazyku. Kniha je vo veľmi dobrom stave. Cena 4,50 € + poštovné. 2. DIÉTA HVIEZD, Niki Haskell, Remedium 2000. Kniha je vo veľmi dobrom stave. Cena 3 € + poštovné. 3. DOMÁCA KRABIČKOVÁ DIÉTA, Alena Doležalová, Dona, 2012, brožovaná. Knižka je vo veľmi dobrom stave. Cena 4,50 € + poštovné. 4. KUCHÁŘSKE SUROVINY A PŘÍSADY, Slovart 2000, český jazyk, ako nová, cena 5 € + poštovné. 5. MODERNÉ PALEO /ZDRAVÝ, ŠTÍHLY A PLNÝ ENERGIE - RAZ A NAVŽDY VĎAKA STRAVE/, Miroslav Karpaty, Diana Uríčková, Ikar 2014. Cena 4 € + poštovné. 6. KNIHY – KONZERVOVANIE, ÚDENIE, OVOCNÉ VÍNA A NÁPOJE A. KONZERVOVANIE A MRAZENIE V DOMÁCNOSTI. Predaná. B. AKO KONZERVOVAŤ ZELENINU A MÄSO. Predaná. C. DOMÁCI ÚDENÁR. Predaná. D. VÝROBA OVOCNÝCH VÍN A NÁPOJOV V DOMÁCNOSTI. Predaná. E. KORENINY, POCHUTINY V DOMÁCNOSTI Cena 2,50 €/ks + poštovné. 7. KNIHY A. KALANETIKA. Predané. B. SUPER KALANETIKA. Predané. C. BODY FITNESS, Ikar 1994, cena 3 € D. CVIČENIE S KRUHOM + DVD, CH. Zamorová, Ikar 2010, cena 4 € E. ZUMBA + DVD, Ikar, cena 4 € F. UMĚNÍ BŘIŠNÍHO TANCE, P.Colucca, A.Paffath, J.Putz, 2005, cena 5 € G. KARATE, František Šebej, Šport 1985, cena 3,50 € H. SEBAOBRANA S POUŽITÍM DŽUDA, Horst Wolf, Šport 1985, cena 3 € Ceny sú bez poštovného. 8. ŽIVOT BEZ PŠENICE – RECEPTY DO 30 MINÚT, William Davis, Premedia 2014. Výborný stav ako nová. Cena 5 € + poštovné. 9. PÔST PODĽA KLÁŠTORNEJ MEDICÍNY, Kilian Saum, Ikar 2006, nepoužívaná, výborný stav, cena 9 € + poštovné. 10. KNIHY - VICTORIA BOUTENKO A. 12 KROKOV K SUROVEJ STRAVE /Ako skoncovať so závislosťou na varenej strave/, PLEJADY 2014 B. PREDPIS NA ZELENÉ SMOOTHIE / Kompletný návod na perfektné zdravie/, PLEJADY 2016 Brožované, cena spolu 8 € + poštovné. V prípade záujmu, kliknite "Všetky inzeráty a hodnotenie užívateľa".