inzercia, predaj, predám, bazár

Kočik RIKO BASIC PASTEL Basil 2020 trojkombinácia

Kategória: Kočíky

Predám kočík značky Riko basic
Po jednom dieťati
3 kombinácia
Kočik RIKO BASIC PASTEL Basil 2020 trojkombinácia
Podobné inzeráty
Predám kočík 3-kombináciu Riko basic pastel basil
Predám kočík Riko basic pastel, farba basil. Je to 3-kombinácia - hlboká časť, športová časť a autosedačka (vajíčko). Hlboká a športová časť sa dajú dať v smere aj v protismere jazdy, obe sú polohovacie. K vajíčku je sieťka a má novorodeneckú vložku (nie je na foto). Samozrejme na kočíku sú známky používania (vykladanie, nakladanie do kufra). Viac o kočíku sa dozviete vo videu Iba osobný odber! V prípade vážneho záujmu dohoda možná.
Kočík Riko Basic Pastel
Mám na predaj kočík Riko Basic Pastel, v pastelovej ružovej farbe. Kočík sa dá využiť s vaničkou alebo klasicky so športovou časťou. Vanička používaná od októbra 2022 doteraz. Športová časť vôbec nepoužitá, ešte zabalená. V prípade záujmu, viem poslať aj faktúru. Ku kočíku je aj pláštenka. PC bola 319,00€ + pláštenka 6,00€. Teraz ho predávam za 200€ + možná dohoda???? Viem doviezť v okolí Zvolena????
Riko Pastel basic
Predám Riko basic Pastel zachovalý funkčný. Trojkombinácia vajíčko športová časť hlboká vanička fusak, slnečník, pršiplášť. Treba vidieť. Po 1 dieťati. Osobný odber Poprad.
Kočík Riko Nuno
Predám športový kočík Riko Nuno,,kočík bol používaný asi jeden rok čize je ako nový.. nepoškodený.. ku kočíku pridávam tašku, nánožník, fóliu,rukavice.. Moderný športový kočík Riko Nuno Krásny, kvalitný športový kočík vhodný na celoročné používanie. Charakteristika: - inovatívny regulácia chrbtovej opierky, - novodobé polyeuretanové kolesá - vyvinuté výrobcovia automobilových kolies, - mäkké polstrovanie, zaisťuje komfortné sedenie, - kvalitný strieška s možnosti predĺženia predrobky, - praktická bariérky proti vypadnutiu dieťaťa, - kočík je možné zložiť rovno aj s bariérky, - pláštenka na kočík zadarmo, - regulovateľná opierka nožičiek, - nánožník zadarmo, - úchyt na fľaštičku, - možnosť aretácie predných kolies, - veľký nákupný kôš pod kočíkom - praktické nielen na nákupy ale aj na hračky :), - kapsičky po straných striešky, - taška na kočík, - brzda zadných kolies. Vyrobený v súlade s normou PN-EN 1888: 2012 Rozmery: Rozložené s kolesami - cca 97x59x112cm. Zložené s kolesami - cca 80x59x37cm. Zložený bez kolies - cca 71x48x33cm. Výška rukoväti - cca 77-119cm. Šírka sediaci časti - cca 38cm. Výška opierky chrbta - cca 48cm. Hĺbka sediaci časti - cca 24cm. Výška opierky nôh - cca 24cm. Priemer kolies: - predné - 23cm, zadný 29cm
Riko trex
Predám kočík Riko trex 2022,...Som zo Surian.... mesiac používaný..nakoľko mám ešte druhý kočík,.... záručný list...., kočík v top stave s kompletným príslušenstvom, vanička, športová časť, taška, sieťka, pláštenka Hliníková odľahčená konštrukcia, veľmi kvalitný kočík, odpruženie je super, keď som donho dala posadiť svojho 2,5 ročného syna ktorý má 14kg ani neviete že niečo tlačíte. Charakteristika: - aluminium konštrukcia - super ľahká - konštrukcia je veľmi stabilná a moderná, - veľké gelové plne ložiskové kolesá, - systém otočných predných kolies s možnosťou fixácie-podľa potreby, - výškovo nastaviteľná rukoväť potiahnutá luxusnou eko-kožou, - inovatívne vyriešená konštrukcia poskytuje ľahkosť pohybu, jednoduché manévrovanie kočíka v teréne, - možnosť pripojenia vaničky, športovej časti alebo autosedačky v smere aj protismere jazdy-na princípe click, - inovatívny systém skladania kočíka, - spoľahlivá centrálna lanková brzda, - uzamkýnateľný luxusný nákupný kôš s možnosťou odnímania Vanička: - velmi priestranná plastová vanička, - vanička ma funkciu kolísky z možnosťou fixácie-podľa potreby, - inovatívny vzhľad striešky, veľmi ľahký a tichý chod, - regulácia sklonu matraca vo vaničke, tichý systém skladania striešky, - odnímateľný samostatný nánožník zakrývajúci celú vaničku, - vnútro kočíka tvorí čalúnenie vo farbe kočíka z kvalitnej bavlny s vyberateľným bavlneným matracom, Športová sedačka: - inštalácia v smere aj protismere jazdy na princípe click, - regulácia opierky chrbta aj opierky nôh, - skladacia a odnímateľná strieška, - samostatný nánožník, - 5 bodové nastavovateľné popruhy, - mäkký matrac. Rozmery konštrukcie : Rozmery rozloženej konštrukcie: 97 x 60 x 112 cm Rozmery zloženej konštrukcie: 81 x 60 x 33 cm Regulácia rukoväte: 70 - 106 cm Vnútorné rozmery vaničky: 22cm výška/78cm dĺžka/38 cm šírka/ Rozmer operadla: 51,5/30,5 cm Rozmer sedadla: 27/30,5 cm Priemer kolies: 23/29 cm Váha konštrukcie : Predám kočík Riko trex 2022, kupovaný v polovici septembra 2022, používaný 2 mesiace, nakoľko mám ešte druhý kočík, záručný list, kočík v top stave s kompletným príslušenstvom, vanička, športová časť, taška, sieťka, pláštenka Hliníková odľahčená konštrukcia, veľmi kvalitný kočík, odpruženie je super, keď som donho dala posadiť svojho 2,5 ročného syna ktorý má 14kg ani neviete že niečo tlačíte. Charakteristika: - aluminium konštrukcia - super ľahká - konštrukcia je veľmi stabilná a moderná, - veľké gelové plne ložiskové kolesá, - systém otočných predných kolies s možnosťou fixácie-podľa potreby, - výškovo nastaviteľná rukoväť potiahnutá luxusnou eko-kožou, - inovatívne vyriešená konštrukcia poskytuje ľahkosť pohybu, jednoduché manévrovanie kočíka v teréne, - možnosť pripojenia vaničky, športovej časti alebo autosedačky v smere aj protismere jazdy-na princípe click, - in
Kočík Riko Basic Šport
Dobrý deň Predám kočík značky Riko Basic Šport, dvojkombináciu. Kočík po jednom dieťati.Vanička používaná minimálne bez žiadnych známok Športová časť viac používaná ale tiež v dobrom stave,akurát trošku oškreninka hore na konštrukciu,viď foto. Kočik je naozaj v dobrom stave. Ku kočíku pridám tašku na kočík, sieťku proti hmyz, nánožníky, pláštenku, hračku na kočík a taktiež rukávnik na kočík. Cena 150€,dohoda možná Viac info do správy ????