inzercia, predaj, predám, bazár

Konvektomat

Kategória: Potravinárske stroje

Predam konvektomat je ako novy v super stave dohoda urcite ista.Nebranim sa akejkolvek dohode hlavne nech sluzi dalej.
Konvektomat
Podobné inzeráty
Konvektomat VENIX Venexia SG05TC
Predám 3 mesiace používaný konvektomat najvyššej rady VENEXIA od prémiového talianskeho výrobcu konvektomatov VENIX. Cena nové je 7.311 EUR bez DPH Tento konvektomat je určený do pekárne na pekárenske výrobky. Kapacita 5x1/1 GN, Tieto profesionálne konvektomaty obsahujú veľmi pokročilý software, ktorý stimuluje kreativitu kuchára a zjednodušuje prácu vašich zamestnancov. Táto modelová rada je určená špeciálne pre potreby pekárne, cukrárne a supermarketov. Koncepcia konvektomatu je prispôsobená tak, aby rovnomerne poskytla požadovaný výkon pre perfektné a rovnomerné pečenie, vynikajúce kysnutie a skvelá vôňa. Proces varenia je neustále sledovaný a monitorovaný integrovaným operačným systémom konvektomatu. Tento systém sa nastavuje pohodlne cez dotykovú obrazovku 7 palcov (cca 18 cm). Displej má rozlíšenie 800x480px a pracuje na systéme Android. Konvektomat je možné pripojiť na VENIX cloud a získať výhody s tým spojené. Konvektomat má možnosti pripojenia na WIFI, kvôli vzdialenému monitorovaniu (PC, z tabletu, smartphonu, atd.). Súčasťou je USB port pre kompletnú diagnostiku stroja. konvektomat obsahuje: - 3-fázový motor - obojsmerný reverzný ventilátorový systém (80 sekund) - nastavenie predohrevu - funkcie udrženia teploty varenia na 70° - precízne a veľmi presná regulácia teploty - systém dynamickej distribúcie vzduchu s invertorom - samočistiaci systém - zosílené dvere s dvojitým, špeciálnym sklom - kvalitná izolácia zabraňujúca zbytočnému ohrievaniu tela stroja.
Predam Konvektomat Retigo Delimaster
Ponukam na predaj konvektomat Retigo delimaster na 8 plechov s podstavcom na odkladanie plechov. Konvektomat je stavany na pecenie peciva rozneho druhu ma v sebe niekolko desiatok programov pre cukrarov a pekarov. Taktiez vyborny do gastro prevadzok na pripravu akeho kolvek jedla . Konvektomat v 100%stave pouzivany necelé 2 roky na pecenie peciva . Osobne viem predat aj 18ks perforovanych plechov a vozik na plechy . Cena noveho konvektomatu sa pohybuje 13 000e Moja cena s podstavcom 3 rostami a 8 plechmi 8500. Dohoda mozna .
Konvektomat Lainox
Predám používaný, plne funkčný elektrický konvektomat Lainox, kapacita 10 GN 1/1, ku konvektomatu dám v cene aj originál nerezový podstavec so zásuvmi na GN. Konvektomat má manuálne ovládanie teploty aj pary. Konvektomat má úplne nové tesnenie dverí. Rozmery konvektomatu s podstavcom: Š- 90 cm H- 90 cm V- 185 cm Napájanie 380V
Konvektomat UNOX  7GN
Konvektomat UNOX na 7GN Predám veľmi zachovalý konvektomat UNOX Konvektomat ma úplne nové ventilátory, špirály a riadiacu jednotku Dôvodom predaja je potreba a kúpa väčšieho konvektomatu príprava 7 GN Osobný odber v Prešove, vlastný odvoz! Prosím kontaktovať len e-mailom alebo sms. Ďakujem Cena 1300€ pri rýchlom odbere možná dohoda.
Konvektomat
Predam konvektomat zo zrušenej prevadzky. Pouzivany rok ešte v zaruke. Vsetky kuchynske stroje nakupene od predajcu Ceny su uvedene s DPH V pripade zaujmu nas nevahajte kontaktovat. Mozna dohoda kapacita 10 GN 1/1 – pozdĺžny zásuv: 1/1, 1/2, 2/3, 1/3, 2/8 GN – LED osvetlenie so signalizáciou pre jednotlivé zásuvné rošty – inteligentná 6-bodová sonda na meranie vnútornej teploty jedál – dynamická cirkulácia vzduchu, ventilátor so vstavanou brzdou, ktorá ho zastaví okamžite pri otvorení dverí – maximálna teplota varnej komory 300°C – vstavaná ručná sprcha s bodovým alebo sprchovým prúdom vody – generátor čerstvej pary – dvierka varnej komory z trojitého skla – zobrazenie spotreby energie – senzory vo varnom priestore na nastavenie ideálnej teploty a vlhkosti – ultrarýchle medzičistenie – za 12minút – 9 čistiacich programov Konvektomat je na predaj spolu s podstavcom cena je uvedená spolu.
Predám profi vybavenie kuchyne
- plynové stolice Stalgast - 14kW, máme 4 ks, možné odkúpiť aj po jednom, cena za 1 ks je 200 EUR. - plynový kotol Kogast Grosuplje - 200 L - dvojplášťový – proti priháraniu - s výpusťou, tlakomer, priame napojenie na vodu, plne funkčný - 1600 EUR - výklopná plynová panvica 100 litrová, s priamym napojením na vodu - 2400 EUR - konvektomat Alpatech - 2x0,2kW, total 14,5kW - GN6 – paropečenie - 2400 EUR - konvektomat Retigo - 17,6 KW - GN6 – paropečenie - 2400 EUR - konvektomat Alpatech - 0,55 KW, total 31,8 KW, GN20, paropečenie, program samoumývanie - 3600 EUR - plynový sporák Alba - plynová rúra je nefunkčná, horáky fungujú bez problémov. Máme k dispozícii identické 2 kusy tohto sporáka. Cena za 1 kus je 800 EUR. Príkon: 4KW. - Konvektomat Alpatec, 1x0,55 KW, total 16kW, GN6, paropečenie, program samoumývanie - 2800 EUR - elektrická panvica Electrolux, 60 litrov, výklopná, výkon 10-11kW, použitie na varenie, prípadne na praženie, omáčky, cestoviny. Plne funkčná bez poškodenia - 1600 EUR - škrabka na zemiaky - 250 EUR