inzercia, predaj, predám, bazár

Krasokorčuliarska súprava EMZA v.36

Kategória: Ostatné zimné

Krásna krasokorčuliarska zateplená súprava so Swarovski kamienkami, veľ.36/S elastická.
Málo používaná,skoro ako nová.
Pribalím športovú podprsenku, chrániče členkov a biele rukavičky Zn.Edea, málo používané.
Dohoda možná.
Krasokorčuliarska súprava EMZA v.36
Podobné inzeráty
Pánske lyžiarske nohavice a termoprádlo
Predám kvalitné pánske lyžiarske nohavice na traky a termoprádlo/ rolák a súprava spodky s tričkom /.Všetko je vo výbornom stave bez poškodenia s fungujúcim zipsami . Nohavice zn.DLX veľkosť L na vysku - cena 40,- EUR . Rolák zn. Wed - veľkosť XXL - cena 10 EUR. Súprava spodky a tričko s dlhým rukávom zn.Klimatex - Technológy velkost XXL - cena 20,- EUR . Nohavice aj termoprádlo sú do 193 cm a do 105 kg. K cene treba pripočítať poštovné. V prípade záujmu pošlite sms.
Predám panske  termoprádlo
Predám kvalitné termoprádlo/ rolák a súprava spodky s tričkom /.Všetko je vo výbornom stave bez poškodenia s fungujúcim zipsami . Rolák zn. Wed - veľkosť XXL - cena 10 EUR. Súprava spodky a tričko s dlhým rukávom zn.Klimatex - Technológy velkost XXL - cena 20,- EUR . Termoprádlo sú do 193 cm a do 105 kg. K cene treba pripočítať poštovné. V prípade záujmu pošlite sms.
Dievčenská súprava na lyžovanie
Predám kvalitnú dievčenskú bundu a nohavice rakúskej výroby zn. Parallel z nepremokavého materiálu Isotex 3000 vo výbornom stave. Veľkosť bundy UK 16, nohavíc UK 14 zodpovedá veľkosti 42-44, príp.L, výške postavy ca. 160-162 cm. Množstvo vychytávok, vreciek... Odber možný v BA a SC.
Lyžiarska súprava
Predám lyžiarsku súpravu, veľ:146 -152, 12-14 rok. Cca 3 krát oblečená na lyžiarskom výcviku, čiže vo výbornom stave. Značka nie veľmi známa,ale kvalitná,bola kupovaná v Nemecku. Cena 70e Tel: