inzercia, predaj, predám, bazár

Kurier na dodavku, rozvoz Trencin

Kategória: Doprava a logistika

Hľadáme kuriéra na živnosť. Oblasť rozvozu Trenčín

Jazdí sa na firemnom aute, t.j. hľadáme len kuriera.

Náplň práce:
- obsluha dotykového scannera (skenovanie zásielok),
- manipulácia so zásielkami - triedenie,
ukladanie, vykladanie zásielok z dodávky
- komunikácia so zákazníkmi - kontaktovanie príjemcov zásielok počas rozvozu
- vyzdvihovanie zásielok od zazmluvnených zákazníkov
- práca s hotovosťou/ dobierkami a platobným terminálom
- vypísanie sumáru dňa z rozvozu a zvozov

Požadujem:
- zodpovedný prístup k práci
- schopnosť manuálnej práce
- spoľahlivosť
- časovú flexibilnosť
- dochvíľnosť
- samostatnosť
- schopnosť orientácie
- ochota spolupracovať
- čistý register trestov

Prax v obore vítaná, nie podmienkou.

Začína sa o 06:00, koniec - záleží od tvojej šikovnosti v akom čase skončíš.

NÁSTUP IHNEĎ

Viac informácii na tel.čísle ,

Platobné podmienky pri osobnom stretnutí.
Kurier na dodavku, rozvoz Trencin
Podobné inzeráty
praca pre kuriéra/kurierku
Hľadáme do nášho mladého tímu nových kolegov či kolegyne na rozvoz zásielok pre spoločnosť Packeta Courier Service s.r.o so sídlom Na pántoch 18, 83106 BA-Rača a Kopcianka 82A, 851 01 BA. Jedna sa o rozvoz-doručovanie zásielok (do 5kg) v rámci BA a okolia. Možnosť rozvozu na vlastnom či našom aute. Rozvoz naším vozidlom (dlhodobo) dohoda/živnosť Pracovná doba cca 6:00-15:00 priemer 70????/deň (podľa šikovnosti kuriera samozrejme aj viacej) Minimálny zárobok od 1250€/živnosť) mesiac + bonusy. Prvý mesiac výplata každý týždeň. Nástupný bonus 100€ Kurier/ka s praxou bonus 333€ Rozvoz na vlastnom aute (sezóna september -december) dohoda/živnosť Pracovná doba cca 8:00-15:00 priemer 70????/deň (podľa šikovnosti) Flexibilne Smeny (možnosť pracovať iba pár dni v tyzdni) Denný nájazd max 50km +palivový príplatok Vhodné pre kurierov, ktorý rozvážajú napríklad jedlo. Možnosť väčšieho zárobku s menšími nákladmi. Ak ťa naša ponuka zaujala neváhaj nás kontaktovať na tel čísle 00 091. Ďakujeme
Kuriér DPD do 3,5t Prešov okolie.
PONUKA PRÁCE KURIÉR DPD Príjmeme vodiča - kuriéra na dodávku do 3.5 t. na rozvoz a zvoz kusových zásielok v medzinárodnej spoločnosti DPD. Vyžaduje sa: - čistý register trestov - samostatnosť - zodpovednosť - schopnosť orientácie - ochota spolupracovať - flexibilita - komunikatívnosť - vodičský preukaz sk.B - prax v obore veľkým plusom - fyzická zdatnosť Náplň práce: - triedenie balíkov podľa smeru - naloženie balíkov do dodávky - doručovanie balíkov, kontaktovanie zákazníkov a dohodnutie doručenia - práca s hotovosťou/dobierkami - práca so skenerom/terminálom - zvoz balíkov - vyloženie zvezených balíkov Ak si z okolia Prešova a chcel by si si vyskúšať prácu kuriéra máš tu možnosť pracovať s nami. Vybavenie ako skener,terminál, dodávku,oblečenie ti zaobstaráme. Systém v doručovaní ťa zaučíme MY... Pracovná doba pondelok - piatok, víkendy voľné. Pracovný čas od 6:00 cca do 16:00 (závisí to od šikovnosti kuriéra) Plat: ‪1000 - 1500‬ netto (záleží podľa počtu rozvezených stopov).Práca je na živnosť. Nástup možný ihneď.
PONUKA PRÁCE KURIÉR GLS
PONUKA PRÁCE KURIÉR GLS Príjmeme vodiča - kuriéra na dodávku do 3.5 t. na rozvoz a zvoz kusových zásielok v medzinárodnej spoločnosti GLS. Vyžaduje sa: - čistý register trestov - samostatnosť - zodpovednosť - schopnosť orientácie - ochota spolupracovať - flexibilita - komunikatívnosť - vodičský preukaz sk.B - prax v obore veľkým plusom - fyzická zdatnosť Náplň práce: - triedenie balíkov podľa smeru - naloženie balíkov do dodávky - doručovanie balíkov, kontaktovanie zákazníkov a dohodnutie doručenia - práca s hotovosťou/dobierkami - práca so skenerom/terminálom - zvoz balíkov - vyloženie zvezených balíkov Ak si z okolia Prievidze a chcel by si skúsiť kuriérčinu máš tu možnosť pracovať s nami. Vybavenie ako firemný telefón, skener, terminál, dodávku, oblečenie ti zaobstaráme. Systém v doručovaní ťa zaučíme MY... Pracovná doba pondelok - piatok, víkendy voľné. Pracovný čas od 6:00 cca do 16:00 (závisí to od šikovnosti kuriéra) Plat: ‪1000 - 1800‬ netto (záleží podľa počtu rozvezených stopov).Práca je na živnosť. Nástup možný ihneď. Životopis posielať na d16prievidza@
Práca  rozvoz tovaru
Hľadáme spoľahlivého človeka na rozvoz tovaru do 3.5t V doprave sa pohybujeme vo viacerých oblastiach.... Práca kuriéra ,rozvoz paletoveho tovaru, nočný rozvoz tovaru alebo aj krátke otočky mimo Slovenska .
Vodič dodávky do 3,5t
Hľadáme vodiča skriňovej dodávky do 3,5t ktorý zvláda aj dlhšie trasy no nepreferuje turnusovú prácu a dva týždne nonstop v dodávke na cestách. Víkendy prevažne VOĽNÉ. Pracovné miesto je voľné od 1.6.2023 NIE JE to turnusová práca - vodič vyráža zo Slovenska 3-4x mesačne do Švajčiarska NIE JE to práca len o šoférovaní - hľadáme flexibilného človeka ktorý zvládne tovar aj vyložiť/naložiť a pripraviť na rozvoz podľa pokynov NIE SME prepravná spoločnosť, prioritne sa venujeme výrobnej a obchodnej činnosti, auto vyťažujeme zväčša len smerom domov. - jazdíme pravidelnú prepravu 3/4x mesačne SK-DE-CH (dodávka má za sedadlami posteľ - otočka zvyčajne trvá 3 až 4 dni - dovoz tovaru pre obchodnú činnosť firmy - rozvoz tovaru pre obchodnú činnosť firmy - mesačný nájazd 10-14tis. km Náplň práce: - vedenie motorového vozidla (Citroen Jumper L4H2 - skriňa r.v. 2022) - nakládka/vykládka tovaru (len tovar našej firmy) - asistencia s výnosom tovaru (špecifický rozvoz 1/2xmesačne) - príprava/evidencia/kontrola tovaru na rozvoz (práca v sklade) - starostlivosť o zverené motorové vozidlo - kontrola prijatých dokumentov (CMR, dodacie listy-vysvetlíme,zaučíme) Základné požiadavky: - vodičské oprávnenie skupiny B - časová flexibilita - slušné vystupovanie - dochvíľnosť, spoľahlivosť, lojálnosť - fyzická zdatnosť - osobný automobil (firma je 15km od PP, 12km od KK, 15km od SNV) - schopnosť dorozumieť sa v zahraničí (základy AJ/NJ/PL jazyka) Vodič má k dispozícii: - tankovaciu kartu pre úhradu paliva, mýta, umyvárky - nonstop asistenčnú službu 24/7 - maximálnu podporu pri riešení neočakávaných problémoch - mobilný telefón s predplatenou kartou aj pre komunikáciu/internet vo Švajčiarsku Prijmeme aj uvedomelých mladých ľudí bez praxe v zahraničnej preprave, VP min. 1rok. Práca na TPP. Základná mzda približne 1000€ brutto + variabilná časť (vodič vrátane príplatkov v priemere zarobí 85€ v čistom na deň). V prípade záujmu prosím pošlite email spolu so stručným životopisom - následne Vás budeme kontaktovať do dvoch dní. (adresa: m.tomaskovic@)
Vodič na dodávku
Ponukam pracu na dodavku: Rozvoz a zvoz kolobeziek. Prac.doba 1. Rozvoz rano 4:00-7:00 2. Zvoz vecer 18:00-22:00 Priemerny zarobok - 10€/hodina. Lokalita: NITRA Nástup možný ihneď.