inzercia, predaj, predám, bazár

Kuriér pre spoločnosť DHL Express

Kategória: Doprava a logistika

DHL kuriér
hľadáme vodiča na rozvoz balíkových zásielok pre depo Zvolen linka Levice denne cca 40 zastávok. Podmienky na uchádzača sú: vodičský preukaz B,Živnosť,samostatnosť.Predošlé skúsenosti v danom obore sú vítané.
Náplňou práce je : práca so skenerom , sortovanie balíkov, rozvoz balíkov ku konečnému zákazníkovi , komunikácia so zákazníkmi. Uchádzačov prosíme o zaslanie životopisov na email: office.angara@
Viac info na osobnom pohovore. Fakturácia od 1.500-1.800,-Eur.
Kuriér pre spoločnosť DHL Express
Podobné inzeráty
Kuriér pre spoločnosť DHL Express
DHL kuriér hľadáme vodiča na rozvoz balíkových zásielok pre depo Zvolen linka Levice denne cca 40 zastávok. Podmienky na uchádzača sú: vodičský preukaz B,Živnosť,samostatnosť.Predošlé skúsenosti v danom obore sú vítané. Náplňou práce je : práca so skenerom , sortovanie balíkov, rozvoz balíkov ku konečnému zákazníkovi , komunikácia so zákazníkmi. Uchádzačov prosíme o zaslanie životopisov na email: office.angara@ Viac info na osobnom pohovore. Fakturácia od 1.300,-Eur.
Práca v sklade s dopravou zadarmo
Uvoľnili sa nám miesta na pozíciu PICKER (muži aj ženy) - POPIS PRÁCE: vychystávanie tovaru pomocou skenera a NzV vozíka ( jazdu na vozík zaučíme, papiere vybavíme). Práca sa nachádza v Ivanke pri Dunaji ( blízko Bratislavy) MZDA: 1240 € brutto + príplatky + finančný príspevok na stravu 5,10 €/deň PRAC.ČAS: Po – Pia, 2-zmenná prevádzka (7:00-15:00, 15:00 – 23:00) Možnosť týždenných záloh, možnosť ubytovania. Doprava zadarmo zo smerov: 1. Trnava --- Cífer --- Igram --- Blatné --- DHL Action 2. Veča --- Šaľa--- Diakovce --- Galanta --- Sládkovičovo --- Veľké Úľany --- Jelka --- Hrubá Borša --- Senec --- Veľký Biel --- Bernolákovo --- Ivanka pri Dunaji --- DHL Action 3. Bellova Ves --- Čečínska Potôň --- Miloslavov-Alžbetin Dvor --- Dobré jablká --- Dunajská Lužná --- Rovinka --- Bratislava-Vrakuňa --- Podunajské Biskupice--- Most pri Bratislave --- Malinovo --- Zálesie – DHL Action 4. Smer Bratislava Zlaté Piesky ---Bojnická ---Rožňavská/bajkalská ---Trnavské Mýto --- Račianske Mýto --- DHL Action Prosím, volajte v čase PO – PIA od 8:30 – 17:00, alebo mi zanechajte sms a ja sa Vám ozvem.
Vodič VZV
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - nakládka a vykládka materiálu z kamiónov a kontajnerov, - štítkovanie, kontrola a evidencia paliet na prijme - zaskladňovanie, vyskladňovanie a presun materiálu v hale na VZV (čelný, elektrický ručný, retrák) - práca so skenerom (potvrdzovanie pohybov a lokácií) - účasť na inventúre skladu - preukaz VZV (W1, C výhodou ) Práca na 2 zmeny ( neskôr 3-zmenka ). Zamestnanecké výhody, benefity - Kontrakt na TPP / živnosť - TPP VZV Junior : základ 1100€ + bonus 100€ ( hrubá mzda 1200€ ) - TPP VZV Senior : základ 1200€ + bonus 100€ ( hrubá mzda 1300€ ) - Živnosť VZV Junior: 10€/hod. + nočná 1€/hod. + sobota/nedeľa 3,5€/hod. + sviatok 5€/hod. - Živnosť VZV Senior: 11€/hod. + nočná 1€/hod. + sobota/nedeľa 3,5€/hod. + sviatok 5€/hod. Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov Sme mladá dynamická spoločnosť s otvorenou firemnou kultúrou, ktorá ponúka služby v oblasti personálneho poradenstva spoločnostiam pôsobiacich v industriálnom odvetví. Našim klientom navrhujeme zlepšenia v oblasti optimalizácii personálnych nákladov, ktoré im majú napomôcť čo najefektívnejšie využívať ľudské zdroje. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. Požiadavky na zamestnanca Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie vysokoškolské I. stupňa Ostatné znalosti Microsoft Word - Pokročilý Microsoft Excel - Pokročilý Microsoft PowerPoint - Pokročilý Microsoft Outlook - Pokročilý Vodičský preukaz B, C Osobnostné predpoklady a zručnosti • Skúsenosť na pozícii Skladník – VZV • Bezúhonnosť • Skúsenosť s manipulačnou technikou – veľkou výhodou • Skúsenosť s prácou so skenerom a skladovým systémom, SAP – výhoda • Skúsenosť s doplňovaním výroby - výhodou • Ochota pracovať na nadčas a na zmeny • Platný preukaz VZV (W1, C výhodou ) • Zmysel pre detail • Platný vodičský preukaz skup. B - výhoda Inzerujúca spoločnosť Stručná charakteristika spoločnosti Sme mladá dynamická spoločnosť s otvorenou firemnou kultúrou, ktorá ponúka služby v oblasti personálneho poradenstva spoločnostiam pôsobiacich v industriálnom odvetví. Našim klientom navrhujeme zlepšenia v oblasti optimalizácii personálnych nákladov, ktoré im majú napomôcť čo najefektívnejšie využívať ľudské zdroje. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Picker/Operátor
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - manualne pickovanie materiálu, - použivanie ručného paletového vozíku, - praca so skenerom pri pickovani. Práca na 2 zmeny ( neskôr 3-zmenka ). Zamestnanecké výhody, benefity - Kontrakt na TPP / živnosť - TPP : základ 950€ + bonus 100€ ( hrubá mzda 1050€ ) - Živnosť : 9€/hod. +1€/hod. + sobota/nedeľa 3€/hod. + sviatok 5€/hod. Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov Sme mladá dynamická spoločnosť s otvorenou firemnou kultúrou, ktorá ponúka služby v oblasti personálneho poradenstva spoločnostiam pôsobiacich v industriálnom odvetví. Našim klientom navrhujeme zlepšenia v oblasti optimalizácii personálnych nákladov, ktoré im majú napomôcť čo najefektívnejšie využívať ľudské zdroje. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. Požiadavky na zamestnanca Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie vysokoškolské I. stupňa Ostatné znalosti Microsoft Word - Pokročilý Microsoft Excel - Pokročilý Microsoft PowerPoint - Pokročilý Microsoft Outlook - Pokročilý Vodičský preukaz B Osobnostné predpoklady a zručnosti • Bezúhonnosť • Ochota pracovať na zmeny • Zmysel pre detail Inzerujúca spoločnosť Stručná charakteristika spoločnosti Sme mladá dynamická spoločnosť s otvorenou firemnou kultúrou, ktorá ponúka služby v oblasti personálneho poradenstva spoločnostiam pôsobiacich v industriálnom odvetví. Našim klientom navrhujeme zlepšenia v oblasti optimalizácii personálnych nákladov, ktoré im majú napomôcť čo najefektívnejšie využívať ľudské zdroje. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Administratívny pracovník v sklade
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - práca s PC (skladový systém (WMS), Outlook, Excel..), - komunikácia s dodávateľom a zákazníkom v oblasti príjmu a výdaju materiálu, - prijímanie, vyplnenie, archivácia transportných dokumentov, - riadenie zásob v skladovom systéme (Infor) - kontrola prijatých dielov voči dodaciemu listu, - kontrola vychystaného materiálu voči dodaciemu listu - systémová inventúra skladu Práca na 2 zmeny ( neskôr 3-zmenka ). Zamestnanecké výhody, benefity - Kontrakt na TPP / živnosť - TPP : základ 1250€ + bonus 150€ ( hrubá mzda 1400€ ) - Živnosť : 10€/hod. + bonus 200€ + nočná 1€/hod. + sobota/nedeľa 4,5€/hod. + sviatok 5€/hod. Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov Sme mladá dynamická spoločnosť s otvorenou firemnou kultúrou, ktorá ponúka služby v oblasti personálneho poradenstva spoločnostiam pôsobiacich v industriálnom odvetví. Našim klientom navrhujeme zlepšenia v oblasti optimalizácii personálnych nákladov, ktoré im majú napomôcť čo najefektívnejšie využívať ľudské zdroje. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. Požiadavky na zamestnanca Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie vysokoškolské I. stupňa Jazykové znalosti Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) Ostatné znalosti Microsoft Word - Pokročilý Microsoft Excel - Pokročilý Microsoft PowerPoint - Pokročilý Microsoft Outlook - Pokročilý Vodičský preukaz B Osobnostné predpoklady a zručnosti • Bezúhonnosť • Anglický jazyk - výhoda • Skúsenosť s prácou so skenerom a skladovým systémom, SAP – výhoda • Užívateľská znalosť práce s Word, Excel, PowerPoint, Outlook • Ochota pracovať na zmeny • Zmysel pre detail Inzerujúca spoločnosť Stručná charakteristika spoločnosti Sme mladá dynamická spoločnosť s otvorenou firemnou kultúrou, ktorá ponúka služby v oblasti personálneho poradenstva spoločnostiam pôsobiacich v industriálnom odvetví. Našim klientom navrhujeme zlepšenia v oblasti optimalizácii personálnych nákladov, ktoré im majú napomôcť čo najefektívnejšie využívať ľudské zdroje. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Team Leader skladu
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - riadenie pridelenej štruktúry, - plánovanie zmien, - aktívna práca v skladovom systéme spravujúci stav zásob, - riešenie operatívnych problémov, - zaškoľovanie pracovníkov., - zaskakovanie v čase neprítomnosti zamestnancov, - preukaz VZV (W1, C výhodou), - práca s PC (skladový systém (WMS), Outlook, Excel..), - vypracovanie Alertov a preškolenie zamestnancov pri úrazoch/reklamáciách/nehodách, - prideľovanie úloh zamestnancom - plná zodpovednosť za svoj pracovný výkon a pracovný výkon tímu. Práca na 2 zmeny ( neskôr 3-zmenka ). Zamestnanecké výhody, benefity - Kontrakt na TPP / živnosť - TPP : základ 1350€ + bonus 150€ ( hrubá mzda 1500€ ) - Živnosť : 11€/hod. + bonus 300€ + nočná 1€/hod. + sobota/nedeľa 4,5€/hod. + sviatok 5€/hod. Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov Sme mladá dynamická spoločnosť s otvorenou firemnou kultúrou, ktorá ponúka služby v oblasti personálneho poradenstva spoločnostiam pôsobiacich v industriálnom odvetví. Našim klientom navrhujeme zlepšenia v oblasti optimalizácii personálnych nákladov, ktoré im majú napomôcť čo najefektívnejšie využívať ľudské zdroje. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. Požiadavky na zamestnanca Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie vysokoškolské I. stupňa Jazykové znalosti Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) Ostatné znalosti Microsoft Word - Pokročilý Microsoft Excel - Pokročilý Microsoft PowerPoint - Pokročilý Microsoft Outlook - Pokročilý Vodičský preukaz B, C Osobnostné predpoklady a zručnosti • Skúsenosť s vedením tímu, v sklade min. 3 roky • Bezúhonnosť • Anglický jazyk - výhoda • Skúsenosť s prácou so skenerom a skladovým systémom, SAP – výhoda • Užívateľská znalosť práce s Word, Excel, PowerPoint, Outlook • Ochota pracovať na načas a na zmeny • Platný preukaz VZV (W1, C výhodou) • Zmysel pre detail • Platný vodičský preukaz skup. B - výhoda Inzerujúca spoločnosť Stručná charakteristika spoločnosti Sme mladá dynamická spoločnosť s otvorenou firemnou kultúrou, ktorá ponúka služby v oblasti personálneho poradenstva spoločnostiam pôsobiacich v industriálnom odvetví. Našim klientom navrhujeme zlepšenia v oblasti optimalizácii personálnych nákladov, ktoré im majú napomôcť čo najefektívnejšie využívať ľudské zdroje. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.