inzercia, predaj, predám, bazár

LG a Lenovo na náhradné diely

Kategória: LG

Predám tieto telefóny na náhradné diely cena 25€ dobierka 5€
LG a Lenovo na náhradné diely
Podobné inzeráty
Predám LG L-90 D405n na náhradné diely.
Predám mobilný telefón LG L-90 D405n na náhradné diely za 8 Euro plus poštovné alebo v SE aj osobne. V mobile odišla batéria a niečo sa tam asi pokazilo, tak preto taká nízka cena. Predávam bez batérie a aj bez nabíjačky. Parametre: LG L90 je najväčším a najvybavenejším zástupcom novej série L tretej generácie a svojou hardvérovou výbavou ho môžeme zaradiť do strednej triedy. Novinka ponúka známy dizajn, štvorjadrový procesor s taktom 1,2 GHz, 1 GB operačnú pamäť RAM a 8 GB vnútorný úložný priestor. Reálne dostupných však budú približne 3,3 GB. Multimédiá a dokumenty si môžete uložiť na pamäťovú kartu do veľkosti 32 GB. Operačný systém Android beží v najnovšej verzii 4.4 KitKat a je doplnený o používateľské prostredie LG UI 4.0. Pod 4,7-palcovým IPS displejom s rozlíšením 540 x 960 bodov nájdeme jedno hardvérové a dve softvérové tlačidlá. Novinkou je bezpečnostná funkcia Knock Code, ktorá umožňuje odomknúť telefón poklepaním vopred nadefinovanou kombináciou. Poklepaním do jedného zo štyroch kvadrantov displeja odomknete telefón oveľa rýchlejšie než napríklad zadávaním hesla. Po troch nesprávne zadaných kódoch si telefón vypýta odomknutie pomocou PIN-u. Knock Code je možné vyťukať na ľubovoľnom mieste displeja a celkovo sa dá navoliť až 80-tisíc rôznych kombinácií. Nová funkcia bude v druhom štvrťroku dostupná v aktualizácii aj pre staršie modely LG G2 a G Flex.
LG U8110 Pre Zberateľa Alebo Na Náhradné Diely
LG U8110 Pre Zberateľa Alebo Na Náhradné Diely
LG H340N PRE ZBERATEĽA ALEBO NÁHRADNÉ DIELY
LG H340N PRE ZBERATEĽA ALEBO NÁHRADNÉ DIELY
LG Leon
Predám LG-H320. Je bez batérie. Na náhradné diely alebo na opravu. Mám aj iné mobily na náhradné diely. Pozri všetky inzeráty. Kontakt email alebo volať.
Predám LG K9 na náhradné diely
Displej funkčný a nepoškodený, zadný kryt bez taktiež poškodenia. Telefón nenabíja, má poškodený konektor nabíjania. Predávam na náhradné diely bez príslušenstva.
LG F70 vo vybornom zachovalom stave vhodny na nahradne diely
Predam pokazeny telefon LG F70 vo vybornom stave. Cely cas bol pouzivany v ochrannom kryte. Telefon je aktualne pokazeny. Neda sa nastartovat. Zrejme pokazena interna pamat alebo zakladna doska. Moznost vyuzit na nahradne diely: bateria, kryt, displej, kamera a pod. Preferujem osobny odber v Petrzalke alebo pred zavodom VW v Dev.N.Vsi