inzercia, predaj, predám, bazár

Magic mouse

Kategória: Myši

Ponukam magic mouse od apple 100 percent stav
Magic mouse
Podobné inzeráty
Biela Apple Magic mouse
Dobrý deň. predám bielu Apple myšku A1657. Magic mouse je funkčný, bezproblemový. Preferujem osobné stretnutie v Nr s možnosťou odskúšania.
Apple Magic mouse 3
Predám Apple Magic mouse 3 v šedej farbe s kompletným balením v stave nového kusu
Apple Magic Mouse 2. generácia
Predám Apple Magic Mouse 2. generácie vo výbornom stave. Možný osobný odber a vyskúšanie v Bratislave
Magic Mouse 2 - Space Gray
Predám Magic Mouse 2 vo vesmírno-sivej farbe. Myš je ako nová veľmi málo používaná (len ako sekundárna). Ma za sebou len 2 nabíjacie cykly. Preferujem osobný odber -> BA - SC - BB. s káblom - 70€ (nepoužitý) bez - 55€
Magic Mouse 2 - Space Grey
Predám Magic Mouse 2 vo vesmírno-sivej farbe. Originálny nabíjací kábel. Myš je ako nová. Ma za sebou len 2 nabíjacie cykly. Preferujem osobný odber - Bratislava, Štúrovo Cena je pevná!
Apple Magic Mouse 2
Predám Apple Magic Mouse 2. Myš je plne funkčná, v originálnom balení s komplet príslušenstvom. Bola kupovaná v iStores. Použitá asi 5x. Odvtedy stála v skrini. Má miniaturné šmuhy na povrchu, spôsobené prenášaním, ktoré sú bežne neviditeľné, všimol som si ich po 5 min dôkladného prezerania len pri namierení umelého svetla na myš, napr. stolnej lampy. Dôvod predaja - príliš malá na moje ruky. Preferujem osobný odber, ale v prípade potreby doveziem v okolí Košíc a Michaloviec. Dobierka možná po dohode cez Packetu alebo GLS kuriéra. Píšte na mail. Čislo je vymyslené. V správe poskytnem tel. kontakt.