inzercia, predaj, predám, bazár

Marketingový špecialista, propagácia firmy a produktov

Kategória: Marketing a reklama

Hľadáme kolegu / kolegyňu, ktorý / á má skúsenosti s marketingom. Konkrétna náplň práce:
Podpora predaja produktov a služieb formou propagácie, cielenej reklamy s využitím sociálnych sietí.
Správa E-shopu a Web stránky (skúsenosti s DiVi Software alebo PHP software)
Ochota pomôcť aj v administratívnych procesoch týkajúcich sa chodu spoločnosti
Marketingový špecialista, propagácia firmy a produktov
Podobné inzeráty
Správa sociálnych sietí
Potrebujete zvýšiť povedomie o svojej značke? Máte vytvorené účty na sociálnych sieťach, ale obsah skôr konzumujete ako tvoríte? Popri svojej práci nemáte čas na efektívne fungovanie reklamy na sociálnych sieťach? Potrebujete svoje účty oživiť a dodať im šmrnc, aby sa zo sledovateľov stali zákazníci? Pre firmy, malé firmy, podniky či podnikateľov ponúkam správu sociálnych sietí- Instagram, Facebook, TikTok, za účelom zvýšenia povedomia o spoločnosti a tým zvýšenia obratov vo firme. Práca zahŕňa: analýzu cieľovej skupiny používateľov, marketingový plán sociálnych sietí, grafické práce, fotografické a video služby v rámci tvorenia obsahu na sociálne siete, komunikácia so zákazníkmi a klientmi + všetky potrebné úkony a analýzy pre správne fungovanie na soc.sieťach. Neváhajte ma kontaktovať e-mailom, kde vám priblížim moju prácu, účty, ktoré spravujem a dohodneme sa na všetkých potrebných záležitostiach a cene. Preferujem firmy z okolia DT, ZV, LC, BB,kvôli foteniu a natáčaniu, ale v prípade záujmu sa vieme dohodnúť na spolupráci aj s podnikateľmi z ďalej. Cena služby je individuálna od 100€/mesiac
Marketingový špecialista - digitálny marketing
Ponúkam služby marketingového špecialistu pre online marketing. - tvorba webstránok vo Wix, Wordpress alebo Joomla (webdizajn, štruktúra webu, tvorba textov - copywriting, fotografie, videá, SEO) - prieskumy kľúčových slov - správa webových stránok (update textov, fotografií a SEO) - správa "Firemného profilu" na Google - posty a správa sociálnych sietí - newslettre - PPC reklama (Google ADS, Facebook & Instagram Ads) - reklamné fotenie a natáčanie Youtube videí - Google Analytics, sledovanie KPI Pracujem ako SZČO z domu, ideálne pre klienta z Bratislavského alebo Trnavského kraja. Cena: 17,- Eur/ 1 hod. Ponúkate skvelé produkty alebo poskytujete žiadané služby? Pomôžem vám podporiť rast vašej firmy účinným digitálnym marketingom.
Marketingový špecialista
Do nášho tímu hľadáme marketingového špecialistu, ktorý sa pohybuje v oblasti marketingu ako doma. Ponúkame kreatívnu a dynamickú prácu v príjemnom kolektíve. Náplň práce: -Tvorba a správa marketingových kampaní -Koordinácia a tvorba obsahu v marketingovej komunikácii -Správa sociálnych sietí Výhody: -Možnosť profesionálneho a osobného rozvoja, -Možnosť práce z domu -Férové platové ohodnotenie -Zamestnanecké výhody a benefity -Kreatívna práca -Priateľský kolektív Typ pracovného pomeru: podľa dohody - TPP/živnosť/dohoda Prosím uchádzačov aby svoj životopis poslali na e-mailovú adresu: info@
Pracovná pozícia : Grafik , Marketingový špecialista
Spoločnosť MMMTEXTIL, s.r.o. prijme šikovného, kreatívneho a felxibilného grafika z Košíc. Spoločnosť prevádzkuje viacero eshopov s oblečením a taktiež sa venujeme textilnej výrobe na zakazku. mzda: 5 eur/hod pracovná doba: po- pi 8 00 - 16 00 Pre viac informácii nás kontaktujte mailom mmmurin@
marketingovy špecialista
Do nášho tímu hľadáme marketingového špecialistu, ktorý sa pohybuje v oblasti marketingu ako doma. Ponúkame kreatívnu a dynamickú prácu v príjemnom kolektíve. Náplň práce: -Tvorba a správa marketingových kampaní -Koordinácia a tvorba obsahu v marketingovej komunikácii -Správa sociálnych sietí Výhody: -Možnosť profesionálneho a osobného rozvoja, -Možnosť práce z domu -Férové platové ohodnotenie -Zamestnanecké výhody a benefity -Kreatívna práca -Priateľský kolektív Typ pracovného pomeru: podľa dohody - TPP/živnosť/dohoda Prosím uchádzačov aby svoj životopis poslali na e-mailovú adresu: info@
Marketingový špecialista (M/Ž)
Čo bude tvojim poslaním: • Podieľať sa na tvorbe marketingovej stratégie a následne dbať na jej realizáciu • Správa webových stránok spoločnosti a firemného blogu vrátane tvorby obsahu • Tvorba obsahu pre komunikáciu na sociálnych sieťach, správa firemného LinkedIn profilu • Organizovanie eventov pre klientov, promo akcie, interné akcie • Správa externých dodávateľov – objednávanie reklamných predmetov, objednávanie tlačových materiálov • Podpora obchodného tímu, generovanie leadov • Riadenie a komunikácia s externistami (SEO, sociálne siete, PR…) • Interná marketingová komunikácia • Komunikácia a spolupráca s marketingovým oddelením českej centrály • plnenie KPI´s vrátane reportingu Čím by si mal/a vynikať: • Samostatnosťou pri plnení úloh • Znalosťou marketingového prostredia, skúsenosť s B2B marketingom veľkou výhodou • Kreativitou a zaujímavými nápadmi • Znalosť online marketingu, princípy fungovania online komunikácie • Spoľahlivosťou, zodpovednosťou za zverené úlohy • Znalosťou AJ na úrovni B2, ČJ výhodou Čo ti ponúkame: • Spoluprácu na HPP, IČ alebo skrátený uväzok • Zodpovedajúce finančné ohodnotenie • Prácu v stabilnej spoločnosti s medzinárodnou pôsobnosťou • Rôznorodú prácu, v ktorej sa nebudeš nikdy nudiť • Možnosť home office podľa dohody Mzda: 1500-2000 EUR