inzercia, predaj, predám, bazár

Mechanická Klávesnica

Kategória: Klávesnice

Predám málo používanú hernu mechanickú klávesnicu
Mechanická Klávesnica
Podobné inzeráty
Herná mechanická klávesnica Cherry MX Board 3.0 Re
Predám originál úplné novú zabalenú nepoužitú Hernú mechanickú klávesnicu Cherry MX Board 3.0 Red Gaming Keyboard. Na Windows 7/8.1/10 Pošlem poštou na dobierku. Mám len 1ks Mechanická klávesnica od spoločnosti Cheery MX, ktorá sa stala priekopnikom na trhu s mechanickými spínačmi. Ich spínače použivajú najväčšie firmy na svete pri výrobe svojich klávesnic. Samozrejme nechýbaju ani v ich vlastnej klávesnici, ktorá je univerzálna a je prispôsobená na prácu ale i hranie. Mechanická klávesnica s vysokou výdržou až 50 miliónov kliknutí sa hodí do náročných kancelárií ale je skvelá aj pre začinajúcich hráčov. Disponuje funkciou N-key rollover, vďaka ktorej rozozná počet stlačených kláves naraz, takže sa nestane ze nezaznamená vami vykonanú akciu. Táto funkcia má ale obmedzenie na 14 súčastne stlačených kláves. Je vybavená tiež 4 špeciálnymi klávesmi pre ovládanie zvuku či vypnutie windowsu. Pokiaľ ste nikdy nemali mechanickú klávesnicu, tak Cherry MX je ten pravý vstup pre vás na bojisko profesionálneho gamingu! N-key rollover pre 14 kláves. Žiadny software, všetko funguje mechanicky na klávesnici. Bez podsvietenia. Cherry MX Red spínače. Rozmery: 446 x 158 x 28 mm Hmotnosť: 830 g Mechanická klávesnica je hlučnejšia oproti bežným klávesniciam, práve preto aby ste aj počuli, že ste danú klávesu naozaj stlačili. Tato "hlučnosť" je často vyhľadávaná a žiadaná od profesionálnych hráčov.
Predám Klávesnicu + Myš
Predám set klávesnicu Gensis Thor 300 RGB a myš Corsair Katar PRO XT. Budget set za veľmi slušný výkon (cena = výkon). Myš a klávesnica majú originálne balenie. Sú vo veľmi dobrom stave (iba klávesnica je trochu zaprášená). Originál Klávesnica stála 42 eur a myš niečo cez 40 eur tiež. Poprosím záujem písať na EMAIL alebo SMS. Klávesnica: Rozhranie USB Podsvietenie Áno Typ použitia herné (Mechanická) Prevedenie Káblové Programovateľné klávesy Áno Farba čierna Šírka 442 mm Výška 38 mm Hmotnosť 1254 g Hĺbka 136 mm Značka Genesis Prevedenie Káblové Podsvietenie Áno Multimediálne klávesy Áno Programovateľné klávesy Áno Ďalšie parametre Lokalizácia CZ/SK Typ spínača Outemu Red (lineárne) Myš: Pripojenie - Drôtová Rozhraní - USB Typ batérie - USB Vyhotovenie - Vhodná pre pravákov Senzor Citlivosť - 18 000 DPI Technológia - Optická Doba odozvy - 1 ms Počet tlačidiel - 7× Funkcie tlačidiel Zmena DPI Koliesko - Klasické Podsvietenie RGB (koliesko, veľmi pevné farby) Šírka 6,42 cm Výška 3,78 cm Hĺbka 11,58 cm Hmotnosť 73 g Farba Čierna Myš má dosť veľkú výbavu (software - kalibrácia, menenie podsvietenia, profily DPI,...) Myš a klávesnica majú originálne balenie. Klávesnica vo veľmi dobrom stave a myš je nová po reklamácií (inak iba klávesnica je trochu zaprášená). V prípade akých koľvek otázok ohladom periférii píšte. Preferujem osobný odbor ale viem priniesť do BB a predať. Poprosím záujem písať na EMAIL alebo SMS.
Herná mechanická klávesnica
Dobrý deň, predám túto peknú spoľahlivú hernú mechanickú klávesnicu niceboy oryx k444. Klávesnica je skoro ako nová. Dôvod predaja nesadla mi mechanická klávesnica. Tel. môžte písať aj SMS
MotoSpeed CK82 80% Mechanická klávesnica s RGB podsvietením
Mechanická klávesnica málo používaná -14 RGB svetelných módov -Ľahko vymenitelné klávesy -klasické vysokoprofilové klávesy Klávesnica môže byt vyzdvihnutá osobne, alebo zaslaná poštou, záujemcovia nech prosím volajú od tretej.
Predám novú klávesnicu na Toshiba Satellite C650
Predám novú, plne funkčnú klávesnicu na Toshiba Satellite C650 z sedí na viacero modelov notebookov toshiba zn.: nemožno už reklamovať a vrátiť presný popis: z sedí na viacero modelov notebookov toshiba zn.: nemožno už reklamovať a vrátiť Poprosím volať len cez týždeň od 9:00 do 17:00. presný popis:
Herná mechanická klávesnica LOGITECH G915 LIGHTSPEED
Predam hernú klávesnicu bez známok opotrebovania. Je ako nová Herná klávesnica Logitech G915 Lightspeed v čiernej farbe disponuje nízkoprofilovými mechanickými spínačmi GL Tactile. Je vybavená multimediálnymi tlačidlami, 5 špeciálnymi klávesmi G-Keys, kolieskom regulácie hlasitosti, nastaviteľným inteligentným LIGHTSYNC RGB podsvietením a integrovanou pamäťou pre profily. Klávesnica sa bezdrôtovo pripojí k zariadeniam prostredníctvom USB prijímača s technológiou LIGHTSPEED alebo pomocou technológie Bluetooth, pričom je napájaná integrovanou batériou s výdržou až 30 hodín (pri 100% jase podsvietenia). Tenká, ľahká, odolná Herná klávesnica Logitech G915 Lightspeed sa pýši elegantným prevedením s vrchným krytom z hliníkovej zliatiny 5052, ktorý je doplnený základňou vystuženou oceľou. Vďaka tomu je ultratenká a ľahká, a zároveň odolná a pevná