MIG/MAG. TIG 60-70hodin týždenne zvárači na živnosť Nemecko

Kategória: Priemysel a výroba

Hľadáme zváračov praca v hale Nemecko.
Nástup možný od 28.11.
V okoli mesta Emsdetten

Náplň práce:
-Praca na hale poskladať na základe výkresov
- Mig/Mag, TIG zváranie
-materiál: oceľ, nerez, čierny materiál

Požiadavky:
- aktívna živnosť
- pracovné skúsenosti zo zváraním MIG/Mag.(čierny material, nerez) TIG (nerez)
- čítanie výkresovej dokumentácie
- pracovná nemčina/angličtina
- manuálna zručnosť a samostatnosť

Platové podmienky:
- hodinová sadzba: 28Eur
- týždenná fakturácia
- splatnosť faktúry 14 dní
-60-70h týždenne
-Ubytovanie nieje hradené (10-15€noc)

V prípade otázok volajte.