inzercia, predaj, predám, bazár

MONTÉR FVE (Fotovoltaická Elektráreň)

Kategória: Technika a energetika

Zabehnutá firma na montáž Fotovoltaických elektrární rozširuje a hľadá montérov, elektrikárov prípadne kompletné montérske skupiny.

Kompletná montáž a elektroinštalácia fotovoltaickej elektrárne.

Hľadáme pozíciu: Montér - technická zručnosť prípadne skúsenosti v oblasti montáže, práca vo výškach (strechy rodinných domov a firiem, šikmé, rovné atď.)

Elektrikár: nieje nutné vzdelanie alebo vyhláška (po dohode vieme zabezpečiť školenie a všetko ostatné) prax výhodou.

Druh práce: TPP, živnosť
Mzda: po osobnej dohode a konzultácii
MONTÉR FVE (Fotovoltaická Elektráreň)
Podobné inzeráty
Elektroinštalácie a inštalácie FVE
Ponúkam prácu na inštalácie FVE - fotovoltických elektrárni a na klasické elektroinštalácie. Práca pre jednotlivca, kde aj pomôžem. Prípadne ponúkam prácu aj pre zohratú partiu.
Projektant elektro FVE
Náplň práce: -Projektovanie bez autorizácie zo zameraním na projekty fotovoltaických elektrární -Koordinácia na stavbe -Komunikácia so zákazníkom Pozíciu vyhovujú uchádzači so vzdelaním vysokoškolské, stredoškolské so skúsenosťami s prácou na FVE. ELPROJEKT ORAVA, s.r.o. Ing. Michal MIKULA
Hladame elektro projektanta k FVe
Aj touto cestou ponúkame prácu pre elektro projektanta k FVe. Sme dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť a momentálne v oblasti fotovoltiky hľadáme vhodného kandidáta na doplnenie tímu. Naše pôsobenie v tejto oblasti je už zopár rokov v zahraničí ale situácia sa spozitívnila už aj na slovenskom trhu. Za posledné roky, pri rozvíjaní spoločnosti doma, postupne prechádzame na väčšie projekty ( viac ako 15kW), kde je priorita vo vytvorení projektu na elektrickú časť Preto hľadáme do tímu poslednú skladačku a tou je projektant na dlhodobú spoluprácu. V našom tíme sa už nachádzajú projektanti z inej sféry preto myslíme, že vieme byť nápomocní pri odovzdaní časti prace a tým zefektívniť kvantitu odovzdaných projektov. PS: momentálne mame podpísane zmluvy o dielo kde sa čaká už len na spomínané projekty. Ohodnotenie preberieme na mieste pri osobnom stretnutí. ( cena za projekt) Preferujeme východ SK
Montážnik/montér - fotovoltických panelov
Samostatný elektrotechnik - montáž fotovoltickych elektrárni Naša spoločnosť realizuje fotovoltické elektrárne do 10 kW, prevažne pre rezidentov v oblasti západného a stredného Slovenska. Do nášho tímu hľadáme samostatného elektrikára. Skúsenosť s montážou FVE vítaná. Práca možná na dohodu, živnosť alebo TPP. Samostatný elektrotechnik a mobilita (možnosť dostaviť sa na miesto montáže). V prípade záujmu mi napíšte email
monter klimatizacii
Ponukam celorocne pracu v nemecku ako monter klimatizacii a klimatizacnych zariadeni Praca na zivnost Miesto vykonu prace cele Nemecko.  Po 2-3 mesiacoch vzdy na inom mieste Ubytovanie zabezpecene v hoteloch a plne hradene zamestnavatelom Hodinova mzda 30 eur Viac info na alebo na gustafik.t@
Montér fotovoltaických panelov Nemecko (m/ž/i)
Plat od 1800-3000 EUR podľa skúseností. Práca v Nemecku na slovenskú živnosť. Hľadáš pracovnú príležitosť? Si elektrikár/pomocný elektrikár a máš skúsenosti v obore fotovoltiky?U nás si správne. Na rôznych miestach v Nemecku hľadáme montérov fotovoltaických panelov. Pracovná náplň: -podpora nášho inštalačného týmu pri výstavbe veľkoplošných solárnych parkov -montáž a inštalácia fotovoltických panelov - pomoc pri kladení káblov (elektrodopojenie) -príprava a pomoc pri inštalácii striedavého prúdu - vykonávanie elektr.testovacích meraní prúdu a kontrola /preskúšanie technických funkcií zariadenia Požiadavky; - úspešne ukončené vzdelanie v oblasti elektriky alebo podobné vzdelanie v tejto oblasti -ideálne, ak máš skúsenosti ako montér Si šikovný a pracuješ kvalitne a samostatne - predchádzajúce skúsenosti s fotovoltikou sú výhodou, nie podmienkou - si angažovaný a schopný pracovať v tíme - vlastníš VP sk.B, nieje podmienkou -flexibilný a pripravený vycestovať do Nemecka Tvoje benefity; - obdržíš dohodu o spolupráci a dostaneš atraktívnu odmenu ktorá xodpovedá tvojmu výkonu -v závislosti od tvojich skúseností a vzdelania budeš zaškolený naším týmom v dĺžke trvania 3-4 týždne - dostaneš k dispozícii profesionálnu výbavu a orac.náradie potrebné pri výkone činnosti - podporíme Tvoj osobný rozvoj v odvetví budúcnosti, možnosť vypracovať sa až na vedúce posty - k dispozícii dostaneš komfortne zariadené ubytovanie v mieste výkonu činnosti, na naše náklady Čaká na Teba milý a priateľský kolektív