NEMECKO-Vodič/parkovanie vozidiel + Mechanik/Retušer

Kategória: Priemysel a výroba

Hľadáme do Nemecka pracovníkov na ŽIVNOSŤ do závodu VW v Emdene

- Vodičov na parkovanie hotových vozidiel a prepravu spolupracovníkov na dodávke v rámci závodu

- Mechanik/Retušer

Mechanik/Retušer náplň práce:
Výmena komponentov v interiéri automobilov + nárazníky
Pracuje sa na 8-hodinove zmeny (pondelok-sobota), 3-zmenná prevádzka, možnosť nadčasov, potrebná nemčina alebo angličtina

Vodič:
Parkovanie hotových vozidie a preprava spolupracovníkov v rámci závodu na dodávke, 8-hodinové zmeny (pondelok-sobota), možnosť nadčasov, potrebná nemčina na úrovni dohovorenia sa

Požiadavky na pracovníka:
skúsenosti s prácou vo výrobe, samostatnosť a zodpovednosť, fyzická zdatnosť, vodič musí byť zodpovedný, viacročná prax nutná

Odmena:
Mechanik/Retuser -od 17€/ hod.

Vodič - od 15€/ hod.

Ubytovanie: ubytovanie zadarmo

Príspevok na dochádzku z SK do DE 639€/mesiac na jedno auto

Nástup: januar 2023

Ide o dlhodobú a celoročnú prácu