inzercia, predaj, predám, bazár

Obchodný zástupca pre spoločnosť MALBEC a WINESTY.

Kategória: Obchod a predaj

Hľadáme obchodných zástupcov pre spoločnosť MALBEC, s. r. o.
Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá distribúciou regionálnych a zahraničných vín na území Slovenska a taktiež exportujeme slovenské vína do zahraničia.

Náplň práce:
- aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov
- prezentácia portfólia produktov
- vedenie obchodných stretnutí
- aktívna osobná, telefonická a elektronická komunikácia s klientmi za účelom upevnenia a rozvoja obchodných vzťahov a predaja nových produktov

Zamestnanecké výhody a benefity:
- silný backoffice a podpora pri vykonávaní práce
- možnosť pracovať formou homeoffice alebo využiť našu kanceláriu v meste Levice
- zaujímavé finančné ohodnotenie za každý uzavretý obchod a pravidelné odmeňovanie z aktívnych klientov
- možnosť pridelenia firemného počítaču a telefónu aj na súkromne účely
- zamestnanecké zľavy na produkty našej firmy
- bezplatné školenia a študijné materiály

Osobnodtné predpoklady:
- vynikajúce prezentačné a vyjednávacie schopnosti
- príjemné vystupovanie
- tímovosť, flexibilita, lojálnosť
- rýchla identifikácia a riešenie problému

Druh pracovného pomeru:
- živnosť, zárobok sa počíta podľa uzavretých obchodov

Ponúkame najvyššie provízie z predaja zo všetkých distribučných firiem v danej sfére a taktiež aj automatické provízie z aktívnych klientov.

Nevyhnutné je absolvovať úvodné školenie v meste Levice.
Obchodný zástupca pre spoločnosť MALBEC a WINESTY.
Podobné inzeráty
Obchodný zástupca
Spoločnosť Phobex Tools s.r.o. hľadá obchodného zástupcu pre oblasť Košice a okolie so znalosťou slovenského a maďarského jazyka. Obchodný zástupca pracuje samostatne, zabezpečuje dodávku tovaru maloobchodným partnerom, presadzuje záujmy spoločnosti. Potrebný je vodičský preukaz a prax v predaji (ideálne v oblasti predaja náradia pre maloobchod a veľkoobchod). Znalosť obsluhy ručného náradia a skúsenosti ohľadom používania sú výhodou. Obchodý zástupca bude mať k dispozícii služobné vozidlo, notebook a mobilný telefón. kľúčovým faktorom v príjme sú prémie a provízie z predaja.
Obchodný zástupca / Predajca.
Podmienky práce: od €1100-€1600. €900 základ/mesačne €200 bonus / mesačne +2 % z obratu predaja (cca od 500 mesačne a viac) + služobné auto + tankovacia karta + mobil. telefón + laptop Pracovná činnosť: Obchodný zástupca predajca pre veľkoobchod a maloobchod. Jedná sa o zmiešaný tovar (pracovná odev, obuv, ošatenie spodná bielizeň, papuče, ponožky detská obuv, čižmy, gumáky, posteľná bielizeň, uteráky, ikebany a umelé kvety) K dispozícii máte firemný katalóg, kde máte v popise všetky dostupné produkty. Práca si vyžaduje starostlivosť o súčasných klientov ale aj vyhľadávanie nových klientov, osobný kontakt a dojednanie jednorázoveho alebo permanentného odberu tovaru. Pracujete 80% v teréne - osobný kontakt s klientom, napr: obchodné reťazce, Kaufland, Tesco, ale aj maloobchod, butiky a predajne s podobným sortimentom. 20 % vašej činnosti je práca home office administratíva, tvorba cennových ponuk, marketing, email komunikácia, tel. komunikácia s klientom, zabezpečovanie a kontrola objednávky a doručenie tovaru klientovi. Vyžaduje sa, aby ste boli aktívný vodič. Požiadavky na zamestnanca: Pracovné skúsenosti predajca alebo obchdný zástupca 2 roky min a viac. Skúsenosti a prax s priamym predajom tovaru konečnému zákaznikový. Skúsenosti s vyhľadavaním nový odberateľov klientov.Dobré komunikačné schopnosti, orietácia na zákaznika. Vodičský preukaz skupiny B, aktívny vodič. Práca s MS office, tvorba cenových ponuk. AK máte záujem zašlite životopis, v prípadne Vášho súhlasu profilové foto, referencia výhodou. Kontakt: info@
Obchodný zástupca pre Západné Slovensko
Obchodný zástupca pre Západné Slovensko Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: - vyhľadávanie a identifikovanie nových obchodných príležitostí - získavanie nových potencionálnych zákazníkov - starostlivosť a poskytovanie technických riešení podľa potrieb zákazníkov - konzultácie a rokovania so zákazníkmi s cieľom rozvoja a rastu obchodu vo zverenom regióne - osobné stretnutia so zákazníkmi - reportovanie obchodných výsledkov - telefonická a elektronická komunikácia s potenciálnymi klientmi - komunikácia s distribučnou spoločnosťou - iné administratívne úkony Zamestnanecké výhody, benefity: - motivujúce finančné ohodnotenie - možnosť kariérneho rastu - flexibilný pracovný čas Osobnostné predpoklady a zručnosti: - aktívny prístup k zákazníkom - komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť - organizačné schopnosti - plnenie stanovených cieľov - záujem o moderné technológie a neustále vzdelávanie v danej oblasti - ochota cestovať v rámci západného Slovenska Mzdové podmienky: Dohodou - pohyblivá zložka závislá od plnenia stanovených cieľov Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť Miesto práce Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie) Termín nástupu ihneď Stručná charakteristika spoločnosti Spoločnosť Sunland Group s.r.o. je spoločnosť založená v roku 2019, zaoberajúca sa hlavne výstavbou fotovoltaických elektrárni v krajinách európskej únie a to hlavne v Nemecku a na Slovensku. Kontakt Kontaktná osoba: Ing. Klára Tejová Tel.: E-mail:
Obchodný zástupca / zástupkyňa  Dunajská Streda- Veľký Meder
Obchodný zástupca / zástupkyňa Dunajská Streda- Veľký Meder Hľadáme serióznych, pracovitých kolegov na dlhodobú spoluprácu. Spoločnosť sa zaoberá veľkoobchodom v oblasti čistiacich produktov pre školy,chémia pre gastro zariadenia a hotely. Miesto práce vo svojom okrese, regióne poprípade podľa dohody. Možnosť pracovať aj externe pre tých, ktorí hľadajú ďalší príjem popri svojej činnosti. Všetky ostatné informácie na osobnom stretnutí. Platové podmienky sa odvíjajú od dosiahnutých výsledkov v predaji výrobkov. Druh pracovného pomeru: živnosť , vlastné auto. Mzda je formou provízie závislé od výkonu. NEVOLAŤ vybraných uchádzačov budeme kontaktovať V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis na e-mail: info.obchod2@
Ponuka prace Obchodny Zastupca
Obchodný zástupca - 15:00-21:00hod (2 600€) ZAREN s.r.o. Miesto práce Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie) Druh pracovného pomeru na dohodu (brigády), živnosť Termín nástupu po zaškolení Mzdové podmienky (brutto) 2 600 EUR/mesiac Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - starostlivosť o stálych alebo nových klientov - priama komunikácia s klientom - prezentácia a distribúcia produktov - zodpovednosť za objednávky - pracovná doba od 15:00 - 21:00 Zamestnanecké výhody, benefity - služobný automobil po zaškolení -flexibilná pracovná doba - stabilná a dlhodobá spolupráca - práca vo vlastnom regióne - nadštandardný príjem - bezplatné školenia a firemné akcie - kariérny rast - fungujeme bez problémov aj počas pandémie Informácie o výberovom konaní Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Požiadavky na zamestnanca Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie študent vysokej školy vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa Ostatné znalosti Microsoft Excel - Základy Microsoft Word - Základy Vodičský preukaz B Pozícia je vhodná pre absolventa Áno Osobnostné predpoklady a zručnosti - komunikačné a prezentačné schopnosti - flexibilita, zodpovednosť, empatia - príjemné vystupovanie - vysoké pracovné nasadenie - skúsenosti v oblasti obchodu výhodou Inzerujúca spoločnosť Stručná charakteristika spoločnosti Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2009 ešte ako súčasť ZAREN a ECOHOME Group. V roku 2018 sme sa pretransformovali na samostatnú organizáciu poskytujúcu služby nielen materskej firme, ale aj externému prostrediu. Firma stojí na ľuďoch s 20-ročnými skúsenosťami v tomto biznise. Dokážeme dohodnúť viac ako 4000 obchodných stretnutí za mesiac. Doposiaľ sme spolupracovali na 115 individuálnych projektoch. Víziou spoločnosti je poskytovať služby v súlade s ekológiou a udržateľným rozvojom pre domácnosti a firmy na území Slovenskej republiky. Počet zamestnancov 100-149 zamestnancov Kontakt Kontaktná osoba: Matúš Kovalčík E-mail : matus.kovalcik@
Obchodny zastupca
Obchodný zástupca - 15:00-21:00hod (2 600€) ZAREN s.r.o. Miesto práce Poprad , Kežmarok , Liptovsky Mikulaš , Stará Ľubovňa , (Práca vyžaduje cestovanie) Druh pracovného pomeru na dohodu (brigády), živnosť Termín nástupu po zaškolení Mzdové podmienky (brutto) 2 600 EUR/mesiac Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - starostlivosť o stálych alebo nových klientov - priama komunikácia s klientom - prezentácia a distribúcia produktov - zodpovednosť za objednávky - pracovná doba od 15:00 - 21:00 Zamestnanecké výhody, benefity - služobný automobil po zaškolení -flexibilná pracovná doba - stabilná a dlhodobá spolupráca - práca vo vlastnom regióne - nadštandardný príjem - bezplatné školenia a firemné akcie - kariérny rast - fungujeme bez problémov aj počas pandémie Informácie o výberovom konaní Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Požiadavky na zamestnanca Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie študent vysokej školy vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa Ostatné znalosti Microsoft Excel - Základy Microsoft Word - Základy Vodičský preukaz B Pozícia je vhodná pre absolventa Áno Osobnostné predpoklady a zručnosti - komunikačné a prezentačné schopnosti - flexibilita, zodpovednosť, empatia - príjemné vystupovanie - vysoké pracovné nasadenie - skúsenosti v oblasti obchodu výhodou Inzerujúca spoločnosť Stručná charakteristika spoločnosti Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2009 ešte ako súčasť ZAREN a ECOHOME Group. V roku 2018 sme sa pretransformovali na samostatnú organizáciu poskytujúcu služby nielen materskej firme, ale aj externému prostrediu. Firma stojí na ľuďoch s 20-ročnými skúsenosťami v tomto biznise. Dokážeme dohodnúť viac ako 4000 obchodných stretnutí za mesiac. Doposiaľ sme spolupracovali na 115 individuálnych projektoch. Víziou spoločnosti je poskytovať služby v súlade s ekológiou a udržateľným rozvojom pre domácnosti a firmy na území Slovenskej republiky. Počet zamestnancov 100-149 zamestnancov Kontakt Kontaktná osoba: Matúš Kovalčík E-mail:matus.kovalcik@