inzercia, predaj, predám, bazár

Obrábač kovov v Trenčíne.

Kategória: Priemysel a výroba

Pre nášho klienta, výrobcu obrábacích strojov, hľadáme CNC Frézarov a CNC sústružníkov.

Informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce:
- obsluha CNC strojov - sústruh, fréza, brúska..
- obsluha strojov s riadením Siemens / Heidenhein
- kompletná obsluha stroja - spustenie - obsluha - vypnutie
- merania a kontrolné práce vyrobených súčiastok
- údržba stroja
- brúsenie na guľato
- zodpovednosť za kvalitu vyrobených kusov

Hľadáme skúsených strojníkov na obsluhu CNC strojov ale prijmeme aj menej skúsených brúsičov a frézarov.

Výhody:
- práca na živnosť
- dlhodobá spolupráca
- zabezpečené ubytovanie
- bonus za nadčasy až do 30 €/nadčas
- možnosť záloh
- možnosť nadčasov
- pomoc s fakturáciou

Odmena: 10-13 €/h.

Práca je na živnosť.

Podmienky:
- manuálna zručnosť, logické myslenie
- prax s prácou na CNC a NC strojoch výhodou
- používanie meradiel
- ochota dochádzať do zamestnania
- čítanie technických výkresov

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na dole uvedenom čísle alebo ma kontaktujte mailom/sms.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

Pre viac inzerátov kliknite na moje meno alebo si prezrite naše ponuky na:
/sk/
/

Obrábač kovov v Trenčíne.
Podobné inzeráty
CNC obrábač kovov – karuselár.
Ťažké obrábanie kovov, za atraktívnu cenu. Si CNC obrábač kovov – karuselár a máš prax minimálne 3 roky? Ak zároveň spĺňaš naše požiadavky na tuto pozíciu, Volaj! Všetky podmienky si vyjednáš priamo s majiteľom firmy. Odborníkov si vieme oceniť! Pracovať je možné na živnosť, alebo TPP. Práca je na týchto konkrétnych strojoch: SKD 50/53 CNC – Sinumerik 840 Di – Siemens Rafamet KHC 320/350 Sinumerik 840 Di – Siemens. Požiadavka k obsluhe stroja, znalosť a skúsenosť s riadiacim systémom Sinumerik. Treba si vedieť stanoviť vhodné technické postupy v spolupráci s majstrom. Vedieť a ovládať: - základné programovanie v systéme Sinumerik. - zoradenie obrábacieho centra, kontrola správneho nastavenia, čítanie výkresov, práca s meradlami, - práca so žeriavom, manipulácia s veľkými obrobkami, skúsenosti s malosériovou výrobou. - Predpokladáme strojárske vzdelanie v odbore obrábač kovov, prípadne mechanik nastavovač, mechanik NC/CNC strojov, alebo príbuzné odbory. Nie je však podmienkou ak je viac ročná prax. Vyžadujeme dodržiavanie smerníc BOZP. Ponúkame: ubytovanie hotelového typu, závodné stravovanie, všetky štandardné benefity. Smeny: ranná, poobedná. Možnosť nadčasov, možnosť práce na turnusy. Životopis môžete zaslať na personalistu: kusy.vladimir@, prípadne volať na: 0
Máte záujem pracovať v DETVE ? Máme pre Vás ponuku pozícií
Ponúkame Vám niekoľko pozícií: - operátor ohraňovacieho lisu - programovanie - 10 € /nh - operátor ohraňovacieho lisu - obsluha - 9,50 € /nh - zvárač kovov CO2 - 10 € /nh - obrábač kovov horizontkár NC - 11 € časovka, 14 € /nh - obrábač kovov frézar NC - 11 € časovka, 13 € /nh Bližšie informácie nájdete na alebo pre viac informácií nás kontaktujte telefonicky
CNC obrábač kovov - fréza
Si dobrý CNC obrábač kovov? Ovládaš horizontálnu alebo portálovú frézu? Bývaš v okrese Gelnica? Alebo nerobí ti problém chodiť na týždňovky? Hľadáme skúsených CNC obrábačov kovov s nástupom ihneď. Požadujeme: znalosť čítania strojárskej výkresovej dokumentácie. Ide o výrobu špeciálneho náradia a výrobu dielcov pre všetky druhy odvetví. Práca v dvojzmennej prevádzke / 06:00 -14:00 h, 14:00 -22:00 h /, možnosť pracovať aj v sobotu. Ponúkame celoročnú prácu, zabezpečené stravovanie - doplatok 2,50 € živnostníci plat : 10€ /h - pre živnostníkov. Je možnosť pracovať aj na zmluvu. V prípade záujmu nás kontaktujte.
OBRÁBAČ KOVOV | SLOVENSKO, GUZMÄNNER
❗️Spoločnosť GUZMÄNNER s.r.o. ponúka voľnú pracovnú pozíciu pre projekt na považí, Slovensko s nástupom ihneď. Projekt trvá dlhodobo, s možnosťou ďalšej spolupráce❗️ ⚠️V súčasnosti pre nasledovný projekt hľadáme:⚠️ ✅ 1x Obrábača kovov/frézara, zámočníka ✅ Náplň práce: obrábanie kovov, frézovanie podľa výkresovej dokumentácie. ✅ Pracovný čas približne 50h týždenne. ✅ Podmienkou je skúsenosť s danou prácou a znalosť výkresovej dokumentácie! ✅ Náradie zabezpečené potrebný ochranný pracovný odev a bezpečnostná obuv S3. ✅ Hodinová odmena obrábača kovov od 13€/h ✅ Ubytovanie zabezpečené, po dohode uhradíme vopred za Vás. ✅ Fakturácia každých 14 dní, splatnosť 30 dní. ✅ Práca iba pre SZČO! ✅Počas celého vyslania aktívna podpora, Ak Vás pracovná ponuka zaujala, kontaktujte nás správou na FB , E-mailom na personal@ alebo na tel.č.: . S pozdravom tím GUZMÄNNER s.r.o. #guzmänner #gzmnr #guzmanner #zvaranie #zvarac
zamocnik / zvarac
Zamocnik • Výroba, prestavba a montáž kovových konštrukcií, priemyselných strojov, zavlažovacích systémov, dopravníkov a výťahov • Príprava kovových dielov pre konštrukcie ako zámočník (m/ž/d) • Výroba a montáž jednotlivých komponentov z plechu, profilov a rúrok pomocou ručných a mechanických postupov • Zváranie a výroba kovových konštrukcií podľa výkresov a slovných špecifikácií ako montér (m/ž/d) • Zámočnícke práce pri montáži • Zámočnícke práce v údržbe Váš profil • Máte ukončené odborné vzdelanie v odbore zámočník (m/ž/d), zámočník kovových konštrukcií (m/ž/d), priemyselný mechanik (m/ž/d), stavebný mechanik (m/ž/d), staviteľ tratí/montér výhybiek (m/ž/d) • Máte znalosti ako obrábač kovov (m/ž/d), mechanik (m/ž/d) v oblasti kovových konštrukcií, priemyslu, sprinklerových systémov, dopravníkových systémov, výťahových systémov Zvarac • Výroba, prestavba a montáž kovových konštrukcií, • Zváranie komponentov ako zvárač MAG/MAG/WIG/ E zvaranie • Zvaranie so zrkadlom / Zvaranie- ocel, nerez, hlinik • Montáž jednotlivých dielov, lepenie a zváranie • Práca podľa výkresov a popisov • Príprava a konečná úprava zvarov Váš profil • Ukončené odborné vzdelanie v odbore montér (m/ž/d), obrábač kovov (m/ž/d), stavebný mechanik (m/ž/d) alebo zvárač (m/ž/d) • Skúsenosti vo vyššie uvedenej oblasti zodpovednosti a prípadne platná skúška zvárača ------------------------------------- Ponúkame • Pracovná nemecká zmluva na dobu neurčitú • 300,00 € nástupný bonus po 2 mesiacoch nepretržitého zamestnania • 500,00 € bonus za odporučenie kolegu • Včasné platby • Sviatočné a vianočné bonusy plat od 13€ + diety(4€-6€- podla skusenosti a pozicie) V pripade zaujmu staci kontaktovat e-mailom,ozveme sa Vam prip. WhatsApp najlepsie od 9-15.hod
Obrábač kovov - frézar NC DETVA
Obrábač kovov - frézar NC DETVA Krajina: Slovensko Miesto výkonu: Detva Nástup: Ihneď, po úspešnom absolvovaní pracovnej skúšky Náplň práce: Vykonáva mechanické opracovanie detailov a zvarencov na frézach s klasickým aj numerickým ovládaním. Vykonáva mechanické opracovanie detailov na horizontálnych vyvŕtavačkách s klasickým a numerickým ovládaním. Vykonáva opracovanie a následné meranie obrobkov na hotovo v tolerancii IT 6-8. Vykonáva práce v súvislosti s montážou a zoraďovaním produktívneho rezného náradia. Aktívne pracuje s riadiacimi systémami NC a CNC strojov. Typ zmeny: nepretržitá prevádzka, 12 hodinová zmena, denná, nočná Požiadavky: Preukaz viazača bremien – výhodou. Preukaz obsluhovateľa zdvíhacích zariadení ovládaných zo zeme A-1 – výhodou. stredné odborné vzdelanie minimálna 1 ročná prax Stravovanie: možnosť obedov, cena 4,00 € Ubytovanie: priamo v areály firmy Sadzba: časovka 11 €, normohodina 13 € Záučná doba: 3 týždne v jednozmennej prevádzke Typ pomeru: Živnosť ( splatnosť 14 dní) Ak ť zaujala naša ponuka, neváhaj a zašli nám svoj životopis na personalne@